reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych Maluszków ♥

Ja dwa rozki kupuje zwykle takie co by do poscieli do lozeczka pasowaly [emoji6]
I kupuje poduszke I kocyk minky dwa zestawy .


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja dzis rożki kupilam [emoji6]

O wlasnie o taki komplet mi chodzi kocyk minky z podusia. Gdzies wczoraj widzialam na internecie za 130 zl ale teraz nie pamietam jaki to byl sklep i szukam i szukam a chcialam Wam pokazac

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja koniec koncow zrezygnowalam z rozka minky, i postanowilam kupic kocyk minky w komplecie bo posluzy po prostu dluzej. Rozek jest na 3-4 mc, kocyk na 3-4 lata [emoji4]

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom

Rożek po rozłożeniu jak dziecko wyrośnie śmiało bedzie robił za kocyk do fotelika albo wózka [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Które fajniejsze dziewczyny? Doradzcie mi. Nie chce duzego łóżeczka bo takie mam. Synus na nowym mieszkaniu dostanie za pol roku dorosle lozko wiec jego sie zwolni a potrzebuje czegos malego i nie wiem ktore lepsze. Kolyska czy dostawiane

Link do: LITTLE WORLD Komplett-Wiegenset VOGELGLÜCK

Link do: Beistell- & Stubenbett 4 in 1 komplett, Safari, weiß


Dostawne na pewno będzie na dłużej. Ale w kołysce można pobujać. :-p Jeśli masz przenosić dziecko dopiero po pół roku, to kołyska nie dotrwa. Pół roczne dziecko może już chcieć siadać, a to nie jest bezpieczne w kołysce...
 
@aneta_ck kołyska śliczna ale dostawka rzeczywiście bardziej praktyczna. Pytanie do czego Ci to potrzebne? Łóżeczko też będzie? Mała ma w tym spać w nocy czy tylko w dzień?

Ja lubię mieć dziecia obok, a że piętrowy dom, to musiałam wymyślić coś do spania w salonie (który nie powala rozmiarami). Łóżeczka nie będziemy mieć bo mały będzie spał z nami jak starsze córki kiedy były małe, a na kanapie go nie ułożę bo ma specyficzne przeszycia i pikowania i byłoby mu niewygodnie. Myślałam o koszu mojżesza bo kołyski nie mam gdzie postawić - jedyne wolne miejsce zajmuje klatka fretki. Ale zdecydowałam się na coś, co posłuży dłużej niż kilka miesięcy. Kiedyś któraś z Was wspominała o leżaczku 3w1 Tiny Love ito właśnie kupię - funkcja łóżeczka na początek z opcją bujania, potem leżaczek. Jest też karuzelka z melodyjkami. Myślę, że się sprawdzi.

Szukałam ostatnio powłoczki do mojej poduszki Poofi - kiedyś były dostępne na ich stronie. Niestety już nie ma. Na OLX zakupiłam nową poduszkę, dokładnie taką Link do: Poduszka do karmienia | Poofi w cenie 80zł. Nie była używana bo dzidzia lubi być karmiona na leżąco. Jeszcze pachnie nowością ;) Takie deale lubię :D
 
reklama
Do góry