reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla bejbusia

ja juz zakonczylam zakupy ciuszkow dla dzidzi. wyprawke poczatkowa juz mam. reszte kupimy powolutku pozniej co potrzeba. doszla paczka od babci i teraz zachwycamy sie jaki to babcia ma dobry gust (bez ironii, super rzeczy nakupila). zostal tylko do kupienia wozek, materac i lozeczko. no i kosmetyki, ale te zamierzam kupic jak dzidzia juz bedzie, zeby byly jak najswiezsze ;)
przed nami jednak jeszcze troche mozolu. kupno i zbicie szaf, a co za tym idzie - robiona przeze mnie reorganizacja domowa ;)
 
reklama
Narazie kupilam 7 szt a potem się zobaczy :) jak będzie leciało hihi zawsze można w szpitalu kupić- tam przecież też apteka jest :)
 
Jak ja lezalam w szpitalu to dziewczyny mialay podpaski bella takie duzeee, a u mnie w szpitalu trzeba sobie kupic eneme czyli plyn do lewatywy i welfron normalnie szok dobrze ze juz wiem co mam kupic bo potem moj maz musialby latac jak szalonuy.Buziaki
 
w szpitalu gdzie bede rodzic juz 6 lat temu odchodzono od lewatywy i golenia pacjetek przed porodem...obawiam sie tylko jednego ze pomimo tych najnowoczesniejszych lozek porodowych jakie ma ten szpital ....ma tez nowoczesna polityke co do opieki tzn...mama od samego poczatku ma sie zajmowac malcem to mobilizuje kobiety...polozna jedynie moze pomoc slownie....rodzic mam w najbogatrzym szpitalu na mazowszu ale wcale jakos nie czuje sie pewniej....jutro ide na usg i az sie boje terminu co kolejne usg to szybszy termin..... teraz mam na 24 stycznia....co prawda jestem lutowka na forum ale same rozumiecie jak to moze byc ...... znajoma urodzila 3 dni przed terminem wyznaczonym przez usg...wynikaloby z tego ze jest on bardziej wiarygodny niz z om....a biore swoje ciuszki do szpitala oliwke i mydelko bo to zawsze maluszek jest w swoich ciuszkach a nie wiekkich pieleszach ;-)
juz na lutowkach pisalam...ale tutaj powtorze co mi polozna powiedziala...kolejna zreszta ..odradza produkty J&J bo uczulaja maluszki....bambino oliwka , mydelko, najlepsze.....
pozdrowionka
 
Cześć Myfa, mamy termin na ten sam dzień. Ciekawe jak to będzie.
A w którym szpitalu będziesz rodzić?
 
Sylwia w Siedlcach bede rodzic pzeprowadzam sie w sobote tam na stale.... ciekawe jak z tymi terminami bedzie :-) i czy w tym samym dniu wyladujemy na porodowce :-)
 
reklama
Chłopaki podobno się lenią i generalnie rodzą się po terminie. Zobaczymy jak spisze się mój szaleniec. Czasami aż się boję, jak patrzę na to co robi z moim brzuszkiem.
 
Do góry