reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

WYNIKI BADAŃ

moze wam sie to wyda smieszne ale ja jestem w ciazy (mam juz dwojke dzieci) i nigdy nie musialam nic pic (glukoza) na co dokladnie jest to badanie??:zawstydzona/y:
 
reklama
rozmawialam teraz o tym z kolezanka co 2 miesiace temu urodzila to mi mowila ze ona placila za to badanie gdzies okolo 30tc gdzies ze 20 euro. Tylko cukrzykom robaia za darmo a ja pierwsze slysze o takim badaniu bo bym sie sama upomniala
Zobacz załącznik 13625
 
Z tego co wiem, to jest to badanie na liście nadań podatawowych dla kobiet w ciązy, absolutnie refundowane przez NFZ. Nawet jak mi za pierwszym razem sie nie udalo( bo większość zwróciłam), to drugi raz też mam za darmo. Jest to okropne badanie, ale raczej konieczne. Niestety:baffled:
 
niestety u mnie wyniki są coraz gorsze.hemoglobina spadła mi juz do 8 i mam tez bardzo mało erytrocytów. I w związku z tym idę jutro do szpitala-będą mi coś dożylnie podawać.
 
reklama
A ja jestem właśnie po badaniu glukozy. Byłam na badaniach oczywiście na czczo i byłam tak głodna, że wypiłabym jeszcze ze trzy kubeczki tego świństwa, zeby tylko żołądek zapełnić. :-D Nie jest źle, zapach nie za fajny, ale smak da się wytrzymać. Dla mnie za to najgorsze, że musiałam się dać ukłuć dwa razy. Nie lubię tego upuszczania krwi, a feee...
Wynik mam 84 mg na czczo i 139 mg po godzinie od wypicia. Nie mam pojęcia, czy to dobry czy zły wynik. W czwartek lekarz mi powie.
 
Do góry