reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wyniki badań itd czyli co słychać po wizycie u gina...

reklama
kazda przychodnia która ma pediatrę powinna mieć tzw połozną środowiskową - to one chodzą i niekoniecznie są przypisane takiej przychodni na stały etat ale być powinny - wydaje mi się że w każdej...
i chyba jednak w większości to takie formalne te położne....przynajmniej ja na nieciekawą trafiłam - lepiej Malbertka wyberać przychodnię ze względu na pediatrę (może ci ktoś pomoże, poleci) a nie na połozną...

no tak tak lepiej na pediatre zwrócić uwagę, bo położna to zaledwie pare razy przyjdzie i jeszcze pewnie jeszcze jakiś babsztyl łache bedzie robic bo nie opłacona...no ale moze bedzie pomocna, obym się myliła...

ale co do pediatry to i tak pewnie bede do przychodni prywatnej chodzic opłacanej przez pracodawce męza...

ale jakby co to dobrze miec i w państwowej dobrego - musze sie poorientować, chociaz ta przychodnia blisko mnie to zawsze kolejki ma to moze jest tam jakiś dobry...


eee Piwonia trzeba było nie poprawiać - fajnie było:-D
 
Wiecie co dziewwczyny USG USG nie równe. Ja chodzę prywatnie (CM LIM) i zawsze wielkość główki dziecka znacząco odbiega od pozostałych wymiarów.Zaczęłam mieć już obsesję na tym punkcie!!!:angry: W poniedzialek byłam na KTG w szpitalu i zalapałam się na kosultację z lekarzem (świetny facet). I co się okazało?
- dziecko waży więcej3040 (dobra wiadomość przy problemach z łożyskiem)
- główka normalna:-D
-długie nóżki (podobno w związku z tym lżejszy poród)
No i wystawiona recepta przez lekarza 3 RAZY DZIENNIE SEX-ma się rozumieć z mężem:-D:-D:-D
 
Byłam dziś na KTG...
Oliwia nie zamierza wyjść... szalała sobie tak jak zawsze i nic...
Skurcze to ja może i jakieś mam, ale ich siła to max 32% czyli nic...

Więc chyba nic nie będzie z zobaczenia córeczki wcześniej :(
 
Sierpniowe dzieciaczki tak szybko się rodzą, że ja też zaczęłam marzyć, że urodzę z 2 tygodnie wcześniej - a w rzeczywistości pewnie jeszcze trochę będę musiała poczekać. :-( Obym tylko nie rodziła we wrześniu, bo na tak długie czekanie to nie jestem przygotowana psychicznie. :baffled:
 
reklama
ja po wczorajszej wizycie wiem tyle, że szyjka się znacznie skróciła, a macica przygotowuje się do porodu ;-) czyli niebawem, niebawem czas na przywitanie się z Mikołajem. wczoraj niestety miałam po wizycie dół, nie dlatego, żeby coś się działo złego, ale coraz częściej się zastanawiam czy będę dobrą mamusią, mhm ....
 
Do góry