reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wyniki badań itd czyli co słychać po wizycie u gina...

reklama
Azorek jak przeczytałam co ci się przytrafiło to aż mnie ciarki przeszły. Nie spodziewałam się takich hmmm...komplikacji, tylko sielankę w domu z maluszkiem...
 
no i treaz na domiar zlego mleczarnia mi wysycha przez leki i nerwy:-:)zawstydzona/y::no::angry: jak nie urok to s....ka:zawstydzona/y::wściekła/y:no i maly glodomorek dokarmiany jest juz glownie formulka...:baffled::zawstydzona/y::-(ech....ale w koncu po malutku sie wszystko uklada...z dnia na dzien juz lrpiej sie czuje a to najwazniejsze dla Amelki:tak:
 
AZORKU trzymaj się kochana! wiem przez co przechodzisz, bo ja byłam 2 tyg po porodzie drugi raz szyta i potem jeszcze przez m-c trzy razy dziennie musiałam sobie robić opatrunki na krocze więc nie dośc, że podpaska to jeszcze gazik włożony w cipcię... ale wszystko się zagoiło tylko wiem jak to strasznie obciążające jest... Trzymaj się i jak najczęściej przystawiaj małą a jak dajesz sztuczne to Ty w tym czasie walcz z laktatorem nawet jak nic nie leci to ściągaj, w pewnym momencie się unormuje. trzymam kciuki
 
Mju- a czemu drugi raz musialas byc szyta? infekcja sie wdala jak u Azorka, czy w szpitalu ci spartoczyli?

widze ze problemy z gojeniem krocza musze wciagnac do mojego najgorszego scenariusza po porodzie, razem z wrednym paciorkowcem i zapalaniem piersi:szok:

a przeciez to porod jest najgorszy i jak sie juz przezyje to przywozi sie do domu slodka kruszynke i powinna byc juz sielanka:angry:
 
reklama
Do góry