reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wyniki badań itd czyli co słychać po wizycie u gina...

reklama
KASIA super wieści :-D:-)

ANITEK a Ty byłaś na KTG na Żelaznej - bo ja byłam rano na pobraniu krwi (wyszłam z tamtąd jakoś ok 9)...
 
ANITEK a Ty byłaś na KTG na Żelaznej - bo ja byłam rano na pobraniu krwi (wyszłam z tamtąd jakoś ok 9)...

tak mju miałam ktg na 9.15.
a Ty byłaś z mężem i Anielką? siedzieliście koło mnie, chyba. :tak:

jaki ten świat mały, nie? będę znowu we środę na Żelaznej (oczywiście jak Mikołaj nie postanowi inaczej, ale wydaje mi się, że stawię się na ktg) :happy:
 
Ja juz po KTG, dziś zapis ok i mała się parę razy ruszyła a to chyba dlatego że Coli sią napiłam i jeszcez jakis batonik :-) Skurczy brak i kolejne KTG w poniedziałek i jak dalej nic to 5 gin będzie coś kombinował bo akurat ma dyżur, tylko ja bym wolała żeby panienka sama się zdecydowała na wyjście na świat :tak:
 
A mi wczoraj gin pobrał wymaz na obecność paciorkowca.
Mam nadzieję,że nie mam. Jutro wyniki...
Ale za to szyjka miękka i się skróciła do 2,5cm.
Rozwarcie na opuszek. Dziś czuję jak się mała "stacza" w dół...
No...chyba będzie szybciej:)
 
reklama
Do góry