reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wyniki badań itd czyli co słychać po wizycie u gina...

reklama
a ja troszkę na przekór.
dzisiaj miałam ktg (nie wykazało skurczy, więc jestem happy), usg (Mikołaj waży 3200, więc nie jest strasznie biorąc pod uwagę cukrzycę ciążową) i wizytę (wszystko ok i zapowiada się, że ktg w następną środę jest bardzo prawdopodobne); yupi :-)

aniaso i piwonia nie zazdroszę Wam tego wyczekiwania z takimi perypetjami ;-(
 
Aniasio i Piwonia - trzymajcie sie dziewczyny, jeszcze trzeba wytrzymac!
Anitek - ciesze sie u Ciebie wszytko dobrze:tak:

Deli- ja tez skurczy raczej nie mam, a tu szesc dni zostalo niby,

bylam dzis na kontrolenj wizycie i mi kobieta powiedziala ze glowka sie nie wstawila wogole, i ze wogole troche waska jestem wiec moge sie psychicznie przygotowywac na przenoszenie i cesarke nawet,
nie mam nic przeciwko cc bo tu jak mnie poinformowwala na paciorkowca nie robia testu, dziecka po porodzie tez nie sprawdzaja, jedyne co mi doradzila to mam zazadac zeby mnie potrzymali w szpitalu przez 48 godzin,(wypuszczaj po 6 godz) w razie gdyby dziecko sie zarazilo paciorkowcem to objawy bedzie mialo szybko i podadza mu antybiotyk w szpitalu,
tak ze cc nie bylaby takie zle

szkoda mi mojego maluszka, bo wiem ze ma proby zeby glowa sie wpasowac bo bardzo mnie wtedy w srodku jakby szyjka boli ale nie udaje sie biedaczkowi:-(
 
Ostatnia edycja:
to w sumie Mewa nie wiem czego Ci życzyć.
może, żeby w zależności od rodzaju porodu dzidziuś urodził się zdrowy ;-)
 
No przepraszam ze tak dlugo ale wlasciwie dopiero weszlam:tak:A wiec Miloszek glowka w dol:-D:-D:-DBrzuszek bardzo nisko, rozwarcie na palec i szyjka troche sie skraca. Na porod widokow narazie nie ma ale to sie moze zmienic w coagu kilku godzin. Wody w normie wiec to tylko uplawy;-)W kazdym razie jesli do 12ego nie urodze to 13ego na oddzial albi i 12ego jeszcze. Na wywolanie. Mam nadzieje ze do tego czasu sama urodze:tak:Mam duze obrzeki wiec mam mierzyc codziennie cisnienie i jesli cos bedzie nie tak to na oddzial:baffled:No ale mam nadzieje ze wszystko ok bedzie. To teraz tylko czekac kiedy miloszek zdecyduje sie urodzic. Acha no i ma okolo 3500g:-D
 
reklama
No strasznie sie ciesze dziewczyny naprawde nie chcialam CC:-D:-DTeraz pozostaje czekac i miec nadzieje ze teraz grzecznie wyjdzie ciut wczesniej:-D
 
Do góry