reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki badań itd czyli co słychać po wizycie u gina...

ja właśnie wróciłam od lekarza i mam dość,brzuch mi sie u niej spinał od tego siedzenia,mała też niespokojna bardzo była,ale mamy nadal trzymać sie w dwupaku choć 2 tygodnie jeszcze
wyniki złe,ale ja juz przyzwyczajona,wracam do niektórych leków bo nie daje rady,mała sie miała czelność obrucic jeszcze,ale tylko dupke wypięła na lewy bok,ale ból przy obracaniu jest okropny aż płakać sie chce,za tydzień kolejna wizyta,no i schudłam 2kg
 
reklama
Mola wspolczoje kochana masazu przeszlam to przy pierwszym porodzie i to na skorczu to dopiero bol:szok:
Piwonia trzymaj sie jeszcze troszke:-)
 
Ja juz po tym cyrku dowiedzialam sie ze jak mam skurzcze to fajnie, jak zaczna sie regularnie to mam przyjechac rodzic i po co mi te KTG grrrrrr:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a ze dzidzia malo sie rusza tez norma...
Krzywa zrobili bez pytania i gadania i posadzili na krzeselku mimo zapewnien ze tak juz probowałam i sie nie udało wiec musze się położyć..... gdzie tam:angry::angry::angry::angry: wytrzymalam cale pol godziny i mam przyjsc znowu:crazy: tylko te znowu to po co skoro nie chca mnie polozyc?!
 
reklama
Współczuję tego masażu.Ja na ten barbażyński zabieg już sie nie zgodzę.Miałam to robione przy pierwszej ciąży:wściekła/y::-(.Narazie stosuje naturalne metody 3 x S.Sex,sprzątanie,spacery.Jeśli to nie pomoże to po 10 dniach po terminie ide do szpitala,ale ginowi nie pozwole tam sobie grzebać:no:
 
Do góry