reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wynik testu ciążowego - co sądzicie ??

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Ja tam coś widzę faktycznie, ale wstrzymałabym się na Twoim miejscu kilka dni i powtórzyła test. Najlepiej dodać w aptece, że prosić o najbardziej czuły.
 
No widzisz. Napewno to co mnie bolało buko związane z kobiecymi sprawami ale konkretnie jaki byk powód nie wiem. Biedna to się nacierpisz. Mnie przed pierwsza ciaza strasznie bolało jak miałam miesiączkę trafiłam przytomność, wymiotowałam:/
No niestety, często plyn po owu powoduje u mnie mały stan zapalny i stąd ból, owulacje tez mam bolesne, a podczas okresu tez potrafię zwymiotować 🤷‍♀️ taki urok 😉
 
Sorry Dziewczyny że pisze w tym watku. Możecie powiedzieć co o tym myślicie... 24 lutego byłam u gin i był jeden duży pęcherzyk w sumie czułam się też tak jak na dni płodne. Z kalendarzyka owulacja wychodzi mi na dzień dzisiejszy. Kupiłam testy owulacyjne ( nie wiedziałam że trzeba robić je parę dni wcześniej) zrobiłam test i wyszło że nie mam owulacji.... Trochę zgłupiałam czy to możliwe że jeszcze owulacji nie było czy raczej już po? Mogło też nie dojść do pęknięcia pęcherzyka prawda? Zaczynam świrować. Wiem ze są to Kobiety która starają się bardzo długo i wychodzę teraz na jakaś histeryczke ale proszę o Wasza opinie
 
Sorry Dziewczyny że pisze w tym watku. Możecie powiedzieć co o tym myślicie... 24 lutego byłam u gin i był jeden duży pęcherzyk w sumie czułam się też tak jak na dni płodne. Z kalendarzyka owulacja wychodzi mi na dzień dzisiejszy. Kupiłam testy owulacyjne ( nie wiedziałam że trzeba robić je parę dni wcześniej) zrobiłam test i wyszło że nie mam owulacji.... Trochę zgłupiałam czy to możliwe że jeszcze owulacji nie było czy raczej już po? Mogło też nie dojść do pęknięcia pęcherzyka prawda? Zaczynam świrować. Wiem ze są to Kobiety która starają się bardzo długo i wychodzę teraz na jakaś histeryczke ale proszę o Wasza opinie
Jak duży byl ten pęcherzyk? Ja myślę że już jestes po owulacji 😉
 
Nie mam pojęcia😟 nawet nie pomyślałam zeby zapytać. Doktor powiedziała żeby tego dnia zacząć dzialac
 
Nie mam pojęcia😟 nawet nie pomyślałam zeby zapytać. Doktor powiedziała żeby tego dnia zacząć dzialac
No to musiał byc juz większy, żeby potwierdzić owulacje możesz iść 7-8dpo zrobić progesteron, czyli gdzies środa-czwartek albo isc na kolejny monitoring w tym tygodniu żeby zobaczyć czy pękł pęcherzyk to wtedy będziesz wiedziala czy owulacja była 😉
 
reklama
No to musiał byc juz większy, żeby potwierdzić owulacje możesz iść 7-8dpo zrobić progesteron, czyli gdzies środa-czwartek albo isc na kolejny monitoring w tym tygodniu żeby zobaczyć czy pękł pęcherzyk to wtedy będziesz wiedziala czy owulacja była 😉
dziękuję bardzo 😘😘😘😘
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry