reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wynik Beta HCG

Dzięki dziewczyny, zrobię tak jak mówicie. Tylko pytanie czy jak zrobię w innym laboratorium to wyniki mogą się mocno różnić? W poprzednim się trochę zdenerwowałam, bo czekałam na wynik bety 30h, a dzisiaj jest sobota więc może być jeszcze dłużej, a ja do tych cierpliwych jeśli chodzi o wyniki badań nie należę niestety
 
reklama
Dzięki dziewczyny, zrobię tak jak mówicie. Tylko pytanie czy jak zrobię w innym laboratorium to wyniki mogą się mocno różnić? W poprzednim się trochę zdenerwowałam, bo czekałam na wynik bety 30h, a dzisiaj jest sobota więc może być jeszcze dłużej, a ja do tych cierpliwych jeśli chodzi o wyniki badań nie należę niestety
Nie rób w innym laboratorium, serio. Przy takich niewielkich wartościach bety różnica może być duża. Mówię z doświadczenia, ja zrobilam w winnym i wyszedł mi za mały przyrost właśnie na tak wczesnym etapie, brakowało doslownie chyba 7 jednostek, żeby przyrost był w normie. I do dziś nie wiem, czy przyrost faktycznie był wtedy za niskim czy to "wina" innego laboratorium. Bo w pierwszym labie wszystkie przyrosty i wczesniejsze i kolejne były w normie. Możesz zafundować sobie mega stres, a po co. Wiem, że ciężko się czeka tyle godzin, ale zrobiłabym mimo wszystko w tym samym.
 
Dzięki dziewczyny, zrobię tak jak mówicie. Tylko pytanie czy jak zrobię w innym laboratorium to wyniki mogą się mocno różnić? W poprzednim się trochę zdenerwowałam, bo czekałam na wynik bety 30h, a dzisiaj jest sobota więc może być jeszcze dłużej, a ja do tych cierpliwych jeśli chodzi o wyniki badań nie należę niestety
Albo zrób w tym samym albo nie rób wcale...
Każde laboratorium ma inne odczynniki i trochę inne normy.
Nie porównuje się wyników z dwóch różnych labów.
 
Również uważam, że mogłaś wyłapać naprawdę mega wczesna ciążę. Czegoś takiego to chyba jeszcze nie widziałam tu na forum. 😁 Powtórz koniecznie np za 48h i zobacz, jaki będzie wynik. Trzymam mocno kciuki!
Ja wyłapałam wcześnie ciążę. Miałam 4 ;) a dwa dni później 19/28 nie pamiętam już 😅
 
reklama
Do góry