reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wylezane cuda 2016

20161212_074902.jpg
 

Załączniki

  • 20161212_074902.jpg
    20161212_074902.jpg
    654,5 KB · Wyświetleń: 62
reklama
A to mój kudlacz miał więcej i dłuższe ale się starly kocham mojego kudlatka.
W szpitalu położne nazwany go cypisek a nowego męża rumsajs hihi
 
Ale wlosow! Ziemniaczek moja pierwsze 3 miesiace na spacerach sie darla dlatego wychodzilam z nia na spiocha :/ dopiero od niedawna rozglada sie z ciekawoscia i zasypia sama co jest duza ulga a smoczka nie chciala. Troche utrudnieniem jest teraz to ubieranie na grubo bo sie dzieciak pewnie denerwuje i nie wie co sie dzieje.

n59y6iye227k1jnm.png
 
Kurczę to ja nie kąpie codziennie. Mieszkam z tesciami u których jest zimno i mały zawsze ma katar po kapaniu mimo to, że go szybko opatulam :(
My też wychodzimy na spacer codziennie. Lubimy spacerować :) U Nas jest około 8 karmien na dobę, coraz mniej piersi:( Ale w nocy Mikołaj mi się bardzo często ostatnio budzi, nie wiem dlaczego. I nic go nie uspokaja. Tylko moja pierś, a co będzie jak mi mleko całkiem zaniknie.. aż się boję :( nie chce też go tak dużo karmić w nocy, chciałabym żeby przesypial całe noce. Czekam do 6 miesiąca żeby móc podawać mu na noc kaszke. Może wtedy bedzie spał :)
Ziemniaczek ale cudna czupryna :)
 
Hope moze ma skok albo zeby mu ida. A jak z Twoim mezem? Dogadujecie sie? Bo pamietam ze pod koniec ciazy troche podpadl.

Jestescie zadowolone z pomocy mezow? :) moj na szczescie sie sprawdza choc narzeka ze nie ma czasu dla siebie [emoji14]

n59y6iye227k1jnm.png
 
Mój smoczka nie chce wciskam mu na siłę ale on wypluwa już myślałam nad super glue albo jakaś taśmę samoprzylepna hihi oczywiście żartuje.
A ja mojego kąpie co drugi nieraz 3 choć rzadko dzień.
Mój kocha się kąpać wprost uwielbia.
 
reklama
Też pomyślałam o zębach, cały czas trzyma rączkę w buzi i dużo się ślini.
Z mężem dopiero od niedawna jest lepiej. Widzę, że Mikołaj jest jego oczkiem w głowie, ale nie jest taki bardzo chętny do zajmowania się nim :) Jak go poproszę to zajmie się Mikołajem, ale ma mało czasu. A Wasi mężowie śpią z Wami i w nocy Wam pomagają?
Mój Mikołaj też lubi się kąpać i już chlupie nóżkami.
 
Do góry