reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wylezane cuda 2016

Nafoczka a za Patuska chyba Hope i wydaje mi się że ja kolejna :) a jak się rozwija Twoje malenstwo jak na 6 miesięcy? Bo ten wiek chyba się koryguje w przypadku wczesniaka?

Mi po połogu wyskoczyła jakaś kulka, musze iść z tym do lekarza szpitalnego bo jeden gin twierdzi że to mogło się zrobić z nierozpuszczonych szwów a mi się właśnie kiepsko rozpuszczaly i część mi pielęgniarka wyciągnęła.

Moja dziś kończy 4 miesiace i od kilku dni się wscieka bo z uporem maniaka walczy żeby się z plecow na brzuch przekrecic ale jej nie wychodzi, może ze 2 razy jak dotychczas się udalo, zrzucam te zlosci na skok :)

n59y6iye227k1jnm.png
 
reklama
My mamy 9 dni.
Mój zachwycony maz bez przerwy chciał ja nosić, ale w końcu go przekonałam, ze to nie jest dobry pomysł. Wiec teraz to głownie ja bierze w fazie czuwania i z radością zmienia pampersy.
Moje krwawienia nasilają śi gdy więcej chodzę, a tak to chyba dobrze jest.
Miałyście może jakieś ćwiczenia na brzuch? Mi polozna kazała przez 2 miesiące kilka razy dziennie wciągać brzuch na wydechu gdy leze na boku, najpierw prawy i pózniej lewy.
 
Nafoczka a za Patuska chyba Hope i wydaje mi się że ja kolejna :) a jak się rozwija Twoje malenstwo jak na 6 miesięcy? Bo ten wiek chyba się koryguje w przypadku wczesniaka?

Mi po połogu wyskoczyła jakaś kulka, musze iść z tym do lekarza szpitalnego bo jeden gin twierdzi że to mogło się zrobić z nierozpuszczonych szwów a mi się właśnie kiepsko rozpuszczaly i część mi pielęgniarka wyciągnęła.

Moja dziś kończy 4 miesiace i od kilku dni się wscieka bo z uporem maniaka walczy żeby się z plecow na brzuch przekrecic ale jej nie wychodzi, może ze 2 razy jak dotychczas się udalo, zrzucam te zlosci na skok :)

n59y6iye227k1jnm.png
Tak chyba Hope :)
Wikus na szczęście nie miał żadnych oznak wcześniactwa :) tylko kontrolna wizyta u okulisty a reszta ok
Siku często jest na nocnik :) raz dziennie je zupkę, 1× mm a reszta kp.Odkręciac tez się nie odkeca tylko siluje i w dzień spi na brzuchu bo inaczej się budzi. No i ma dwa ząbki :)

Jadwiga mylę ze to jeszcze za wcześnie. Ja zbyt szybko się przesililam i złe się to skonczylo
 
Moja Emma ma prawie 3,5 miesiąca [emoji3]

Jeśli chodzi o połóg to u mnie trwał jakieś 5-6 tygodni z tym ze to takie raczej plamienie było - wystarczały mi wkładki, ale ja po CC wiec to moze trochę inaczej!

Za to po dwóch miesiącach dostałam juz miesiączkę, równo po 8 tygodniach! Pierwsza to było takie plamienie raczej ale druga juz normalna ale na razie bezbolesna! A karmie przecież wyłącznie piersią ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja Emma ma prawie 3,5 miesiąca [emoji3]

Jeśli chodzi o połóg to u mnie trwał jakieś 5-6 tygodni z tym ze to takie raczej plamienie było - wystarczały mi wkładki, ale ja po CC wiec to moze trochę inaczej!

Za to po dwóch miesiącach dostałam juz miesiączkę, równo po 8 tygodniach! Pierwsza to było takie plamienie raczej ale druga juz normalna ale na razie bezbolesna! A karmie przecież wyłącznie piersią ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Oooo to ja właśnie mam pierwsza @ po 6 miesiącach (bez tygodnia)
 
Jaki ładny chłopczyk a gdzie ma włoski mój to miał busz na głowie a moja pierwsza córka zero włosków szkoda wolałabym odwrotnie.
U mnie dzisiaj spokój mały grzeczny wczoraj to pewnie kolki ale dałam mu kropelki i mam spokój.
Nie wiem czy to przez nie czy przypadek ale spokój jest.
Muszę iść do gina wcześniej bo coś się tam dzieje nic nie boli krwawienie mniejsze ale zapach jest okropny straszny aż mnie cofa jak zepsute mięso.
Boje się że będzie mi tam grzebal a mnie jeszcze boli tam pewnie usiądę na fotel i znowu grzebanie nie wiem czy przeżyje dlatego zwlekam żeby pójść.
 
reklama
U gastrologa ok, przepisał jeszcze jakiś probiotyk - zobaczymy czy będzie poprawa. Mamy dalej dawać bebilon pepti. Tak na przyszłość powiedział że zielone kupki nie są niczym alarmującym i to zupełnie normalne u niemowlaków.
Rozłożyłam dziś Krzysiowi pierwszy raz mate edukacyjną i stwierdzam że rewelacja :) od razu zaczął łapać zabawki w dwie rączki :)
Hope piękna pociecha :)
 
Do góry