reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wylezane cuda 2016

reklama
Cześć dziewczyny :) dołączam do Was :)
Dordaw mój Mikołaj ma obniżone napięcie mięśniowe, czytałam że to może być przez skurcze w ciąży, albo żółtaczkę. My mieliśmy i to i to :) Pytałam neurologa czy to przez leki, które przyjmowałam w ciąży ale powiedziała, że nie.
Ja troszkę wprowadzam stałe pokarmy od 4,5 msc. Najpierw warzywa, a z owoców zjedliśmy jabłko i banana wczoraj. Ale kupka jest zielona :(
Dziewczyny jak mogę wstawić zdjęcie:)? chciałabym Wam pokazać swoje szczęście :)
 
Witamy :D Hope klikasz "szybka odpowiedzi" a następnie ta ikonkę z dwoma trójkątami i wybierasz zdjęcie z telefonu.

Ali to Ty też miałaś przejścia porodowe. Eh dobrze ze to wszystko już za nami :)



n59y6iye227k1jnm.png
 
My jutro mamy kontrolne USG bioderek i trochę sie stresuje bo miesiąc temu jak byliśmy to powiedzieli ze jeszcze nie są w pełni dojrzałe, kazali szeroko pieluchowania i jutro kontrola! Mam nadzieje ze bedzie dobrze ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas ostatnio 1b też jeszcze muszą dojrzeć ale szczerze mówiąc nie pieluchujemy. Mały bardzo dużo leży na brzuszku to podobno bardzo dobrze dla bioderek. W styczniu mamy ponownie usg. Trzymam kciuki za bioderka :) u nas jutro gastrolog...
 
Nie wiem jak to zrobić:( nad pustym polem są te wszystkie ikonki i nie widzę tam trójkątów. Widzę tylko ikonkę aparatu ale chyba za jej pomocą wgrywa się zdjęcia na stałe do profilu.
U Nas też wyszło 1b, i dostaliśmy tę poduszkę frejki czy jakoś tak :) nie zakladalam jej bo Mikołaj się denerwowal i mimo to na następnym usg okazało się, że wszystko jest dobrze :) Lekarz, który wykonywał usg powiedział że noszenie poduszki i tak nic by nie zmieniło bo to jest fizjologia. Pieluchy jednorazowe automatycznie rozszerzają nóżki i foteliki też są tak wyprofilowane zeby nóżki ukladaly się w żabkę. Więc daje głowę ze wszystko będzie ok:)
 
reklama
Zaznaczyłam ta ikonkę na screenie poniżej ;)

U nas bioderka wyszły ok ale nie wiem o co chodzi z tym oznaczeniem 1b o którym piszecie. Musze zapytać pediatry przy okazji najbliższego szczepienia czy mamy iść na kolejną kontrolę. Za to moja ma przepukline na brzuchu, chirurg nazwał to "rozstep miesni prostych" i przez to też te miesnie brzucha ma słabsze i to mamy skontrolowac jak będzie miała pół roczku bo niby jak sie mięśnie wzmacnią to ma samo minąć, oby, zobaczymy...

1481665402-1d1mld.png


n59y6iye227k1jnm.png
 
Do góry