reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o ZABKOWANIU i pielegnacji jamy ustnej maluszków

Zgadza się.
Paluszek zawinięty w gazik dokładnie czyści każde zakamarki.
Picie wody nie wystarczy.
Pozdrawiam
 
reklama

no tak....ale on nie ma wogole zebow.....dlatego spytalam, bo jak ma zeby to oczywiste ze trzeba myc :) .... skojarzylo mi sie z moim dziadkiem ktory nie mial na starosc zebow i twierdzil ze skoro ich nie ma nie musi myc ;) no ale dziecko to co innego, to byl jego wybor a jak sie nie chce zeby dziecko mialo prochnice trzeba dbac....wlasnie moze tu spytam, bo na tym watku co napisalam nie ma odpowiedzi......czy sa jakies kaszki bez cukru?? nie dosladzane??? bo bobovita i nestle niestety slodzone....ja zawsze mialam zdrowe zeby i chce zeby moj synek tez takowe mial i nie chce przyzwyczajac od maleog do cukru
 
Ja dzisiaj u małego odkryłam białą kreseczkę , więc się melduję ;) :laugh:
Mój synke zaczal ząbkować zupełnie bezobjawowo, no może był czasami wściekły na zabawki które właśnei gryzł ;) Co myślicie o tym stwierdzenie , ze wyrastanie pierwszych ząbków dziecko najbardziej boli? Tak mi na myślm przyszło, ze jesli to by była prawda, to jestem w siódmym niebie , bo obejdzie się bez pozarywanych nocy i wrzasków ::) Chyba, ze się zupełnie mylę i moze go jeszcze zaczać boleć dalsze wybijanie sie tego zęba ::)
 
MaMalgosiu to pierwszy ząbek? Poczekaj na 3 i 4. ::) MEksyk na całego. Ale życzę Ci z całego serca abyście lekko to przeszli ;)
 
Emilka wciąż ma tylko te dolne jedynki i nic więcej,i czekam z wiekim strachem :-[ :-[ co będzie póżniej
 
Mojej Jagodzie właśnie wyszły dwie górne czwórki ;D Wcale nie było tak strasznie jak wszyscy mówią i pisza o tych czwórkach. Budziła się raz więcej w nocy i ślini się strasznie. Mam nadzieje że reszta też tak wyjdzie.
Wydaje mi się że przy jedynkach było gorzej, zwłaszcza górnych.
 
no to gratuluję bezbolesnych czwóreczek, niestety u nas był to koszmar, szczególnie dolne.
wszystko zalezy od dziecka jednak.
najlepiej by było, zeby dzidzie nie cierpiały.
 
moj synek juz od jakiegos czasu ma biale 2 kreseczki jakby na dolnym dziasle w miejscu jedynek, pediatra zapytany przeze mnie czy to juz, stwierdzil ze nie, ze jeszcze sporo czasu do ukazania sie zabkow, ze nie widzi symptomow, od tygodnia maly sporo ulewa jedzenia juz z zoladka, malo je w dzien a na wieczor potrafi pochlonac sporo. Slini sie oczywiscie i gryzie lapki, czy myslicie ze te jedzeniowe karuzele moga zwiastowac zabki?
 
reklama
zaba ja myśle że tak, to może być na ząbki. U nas się zaczęło jak Jagoda miała właśnie trzy miesiące, ale zanim się pojawiły ząbki to minął około miesiąc.
 
Do góry