reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wszystko o wózkach...

My też będziemy się decydowali na Tako,to już postanowione.Jest łatwy w prowadzeniu,ma fajne amortyzatory,zabudowaną budkę i koła pompowane dość duże.Spełnia wszystkie nasze wymagania,dlatego nie będziemy już dalej szukać.
Rozmawiałam też z koleżanką,która ma właśnie Tako i jest bardzo zadowolona,więc to już nas ostatecznie przekonało,że to będzie dobry wybór.
 
reklama
Dziś oglądałam też Jedo. A któraś z dziewczyn w tym wątku planowała kupić Jedo Bartatinę... Sama sie nad nią zastanawiałam.
gondole mają bardzo fajne i stabilne, szerokie, z podnoszeniem siedziska, jak dzidzia jest już większa... Co do calości, to jeśli mieszkasz w mieście, skrętne kółka się przydadzą... nie są zbyt małe, więc i w zimie nie będą sprawialy problemu. Wózek na moje oko fajny.
Ale jesli tylko masz okazję na żywo pooglądać wózeczki, to się wybierz na taki rekonesans, bo Twoje typy mogą sie znacznie zmienić.

Co mi się podoba w wózkach Jedo i Roan, to to, że są wysokie... tzn. dziecko nie lezy na wysokości moich kolan, noe musze się więc nie wiadomo jak mocno schylac, zeby dzidzię do wózeczka wlożyć, czy też po prostu tam zaglądnąć.

To ja zdecydowalam sie na Jedo Batatina Alu Plus Classic Wózki dziecięce JEDO.
Oczywiscie jak teraz bedziemy jechac do Polski to go sobie jeszcze raz obmacam i sie z nim przejade ale wlasnie to co piszesz kardamon mnie bardzo przekonalo. Wozek jest bardzo stabilny a przy tym dzieki montowaniu na paskach fajnie sie buja gondola, co na pewno super amortyzuje i jednoczesnie usypia dziecko. Do tego ma duza gondole 80cm co dla nas na zime jest idealne. Ma duze i nie skrecane kolka - dla kogos moze jest to minus ale dla mnie akurat plus, bo bede spacerowac wzdloz rzeki a tam nie ma plaskich powierzchni czy chodnikow tylko zwir, kamienie i wyboje i dzieki takim kolkom nie bede sie meczyc.
Slyszalam tutaj opinie ze ten wozek to kolos i ciezki ale jak porownuje dane techniczne tego wozka z innymi czterokolowymi to w niekotrych przypadkach jest nawet lzszejszy i czesto w tych samych wymiarach ale oczywiscie wybor wozka to tez kwestia gustu i indywidualnych potrzeb.
OLA nie szukaj idealnego wozka, bo taki nie istnieje i zawsze, nawet jak Ci sie bedzie wydawalo ze znalazlas ideal to w uzyciu zobaczysz ze zawsze cos tam bys jednak w nim zmienila.
Najwazniejsze jest zebys go zobaczyla na zywo, wymacala, przejechala sie nim i wtedy szla za odczuciem.
My juz mielismy w rekach chyba ze 30 wozkow i nawet mielismy juz faworyta do momentu az nie dotknelismy Jedo. I pomimo tego ze moj M, dopoki go nie zobaczyl i nie dotknal byl raczej przeciwny to po probie w sklepie nie bylo juz dyskusji :-)
 
Ostatnia edycja:
Bluetooth - Dzięki, wiem, że nie ma idealnych wózków, ale trochę się zesmuciłam, że niby miałam już wybrany, a okazało się, że on wcale nie jest taki dobry z opinii przeczytanych na necie...
I czasami mam wrażenie, że mi nic nie będzie odpowiadało - to pierwsze dziecko i raczej więcej nie planujemy dlatego chciałabym dla Maleństwa wszystko co najlepsze i dlatego tak się wszystkim przejmuję i biorę do siebie, żeby było jak najlepsze..
 
Bluetooth - Dzięki, wiem, że nie ma idealnych wózków, ale trochę się zesmuciłam, że niby miałam już wybrany, a okazało się, że on wcale nie jest taki dobry z opinii przeczytanych na necie...
I czasami mam wrażenie, że mi nic nie będzie odpowiadało - to pierwsze dziecko i raczej więcej nie planujemy dlatego chciałabym dla Maleństwa wszystko co najlepsze i dlatego tak się wszystkim przejmuję i biorę do siebie, żeby było jak najlepsze..
Wiesz OLA my dokladnie tak samo, chcielibysmy miec wszystko co najlepsze dla naszej malej dlugo wyczekiwanej ksiezniczki ale wlasnie dlatego ze to pierwsze dziecko a zdanie innych, doswiadczonych osob/znajomych to ich subiektywne opinie wiec i tak zawsze trzeba do tego ostroznie podchodzic powoduje ze na koncu sami zostajemy z decyzja nadal praktycznie nie majac pojecia co najlepsze...
My tez myslelismy ze bedzie super latwo, posluchac opinii znajomych, poczytac w necie o testach i latwo bedzie wtedy znalezc ten najlepszy. Ale niestety jak te "najlepsze" co sobie w necie upatrzylismy dokaldnie tak jak u Ciebie odpadly na samym poczatku przy przerwszej wizycie w sklepie.
Moj M to po wizycie w sklepie z wozkami, w ktorym spedzilismy 3 godziny :szok: jezdzac, skladajac i macajac wiele wozkow wyszedl zdruzgotany i powiedzial ze wolalby kupic samochod niz wozek dla dziecka bo na tym sie zna a w kwestii wozka to totalnie nie ma pojecia :-)
 
Dzięki za info. Pytałam o Jedo, iż moja kuzynka chce nam sprzedać za 400 zł ( w zeszłym roku kupiła w styczniu), mówiła ,ze jest ok, ale chciałam poznać więcej opinii;-).Raczej go nabędziemy. Tylko nosidełko 3ba będzie dokupić.
Miłego dzionka
 
Ja po ponownych poszukiwaniach wstępnie decyduję się na jedo fyn 4ds. Jeszcze tylko go obmacam w sklepie i będę rozglądała się za okazją, na all idzie kupić za 700zł w super stanie. A nie wiecie może czym się różnią wersje classic od freeline?
 
Ja po ponownych poszukiwaniach wstępnie decyduję się na jedo fyn 4ds. Jeszcze tylko go obmacam w sklepie i będę rozglądała się za okazją, na all idzie kupić za 700zł w super stanie. A nie wiecie może czym się różnią wersje classic od freeline?
Jesli chodzi o Batatine to roznica jest:
1.we wzornictwie - delikatnie sie roznia od standardowej wersjii w rozmieszczeniu kolorow
2. budka ma inne wykonczenie - standard ma taka niby oponke z materialu na koncu budki
3.okienkami w budce - sa umieszczone w innym miejscu
Innych roznic nie ma :-)
Mi sie bardziej standard podoba ale to juz kwestia gustu
 
reklama

Podobne tematy

Do góry