reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wszystko o wózkach...

Ja dostałam taką gondolę od brata po ich dzieciach:
1.jpg3.jpg

Właściwie, to jest gondola i spacerówka, ale spacerówkę pewnie kupimy sobie nowa na wiosnę. Uznaliśmy, że mieszkamy na wsi więc jak będziemy jechać do miasta czy do rodziny to maleństwo będzie w foteliku samochodowym i wózek będzie zbędny i wożony raczej sporadycznie samochodem, więc nie potrzebujemy wózka z możliwością montażu fotelika na zimę, na wiosnę to może już się przyda. A kolory wydają mi sie zupełnie uniwersalne, choć na zdjeciu nie wyszły za ładnie - to jest taki ładny pastelowy niebieski z żółtymi wstawkami. Podoba się Wam trochę? Jest w miarę lekki, gondola jest zakładana lekko w obie strony, ma oczywiście pompowane koła, osłonę od deszczu, łatwo się składa, no i oczywiście czeka go porządne pranie :)
 
reklama
a my pewnie będziemy musieli sprzedać naszego Tako Jumpera i kupić wózek podwójny. Szkoda mi tego tako bo jest wygodny bardzo ale z 2 dzieci nie dam rady 2 wózków tachać na spacer sama. Pewnie trzeba będzie juz dać aukcje na allegro
 
Spróbuj zaoferować go tu. Kilka mamusiek deklarowało chęć kupna używanego wózka. Może akurat którejś wpadnie w oko.
 
mój jest Tako Jumper X czerwono- czarny. Jak ktoś zechce mogę przesłać zdjęcia na maila. składa sie z gondoli, spacerówki, 2 foli przeciwdeszczowych do niego, fotelika samochodowego, śpiworka na zimę zarówno do gondoli jak i do spacerówki i torby do wózeczka.
wózek kupiłam w styczniu 2010 roku.
 
Ja musze własnie głęboki kupić bo spacerówke mam po drugiej córce.Peg perego pliko

mam ten sam model spacerówki :) trochę duża mi się wydaje, i rączka podwójna jest teraz totalnie niepraktyczna jak mam Tysię za jedną rękę prowadzić i wózek w drugiej, dlatego myślę o zamianie na Arię.
 
A no tak przy takim mniejszym dziecku to może byc problem ale akurat u mnie nie było problemu bo mam zdyscyplinowane dziecko i ladnie szla obok trzymając sie z boku wózka lub stawała tuż za buda na wózku ;-)
A ten wózek baardzo mi przypadł do gustu bo solidny jest ;-)
 
zazdroszczę, mojego szoguna trzeba pilnować bo piorun okropny jest :-D a że mi tez Peg Perego odpowiada dlatego chcę spacerówkę też tej firmy.
 
ja się cieszę, bo mi się udało z zakupem wózka zdecydowałam się na X-landera xa i akurat znajoma takiego sprzedawała, no i juz mam to z głowy. Wózeczek sliczny niebieski, full wersja z wszystkimi akcesoriami, 3w1 czyli fotelik, gondola, spacerówka- wygląda jak nówka ja pewnie go bardziej zniszcze po paru spacerkach, no i ta cena 900zł zamiast ponad 2 tyś:-)
 
reklama
Hej,
Może ktoś z Was miał lub słyszał jak sprawuje się w użytkowaniu JEDO wózek FYN 4DS. Moja kuzynka chce nam sprzedac za 400zł 2w1 - rok jeździła. MY chcielismy kupic jumper x, albo mutsy-używany . ale te 400 zł kusi;p.Błagam pomóżcie mi ;-)
 

Podobne tematy

Do góry