reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wszystko o wózkach...

Sawi - ja ostatnio też coraz bardziej skłaniam się do zakupu tego wózka!:) Tylko czekam na określenie płci - bo jeżeli będzie wymarzona dziewczynusia to jest wózek taki jak Twój fiotel z różem, a dla chłopca to mi się podoba ten błękitny z zielonym bodajże...i myślę, że już na tym wózku skończy się ostatecznie!:)
 
reklama
My dzis oglądaliśmy mutsy 4ridera i narazie to nasz faworyt. Wolałem piankowe koła ale jak zobaczyłam i prowadziłem ten na pompowanych to są duzo lepsze dla mnie. Piankowe przerabialam z Majka w wózku chicco i strasznie skrzypialy.
 
Sawi - ja ostatnio też coraz bardziej skłaniam się do zakupu tego wózka!:) Tylko czekam na określenie płci - bo jeżeli będzie wymarzona dziewczynusia to jest wózek taki jak Twój fiotel z różem, a dla chłopca to mi się podoba ten błękitny z zielonym bodajże...i myślę, że już na tym wózku skończy się ostatecznie!:)
no my też pewnie weźmiemy ten fiolet z różem lub morski z zielenią,podobne gusta mamy,ale wiesz ten drugi nasz typ to moze być zarówno dla córki jak i dla synka więc moze taki uniwersalny

co do mutsy,ja lubie te wózki ale jednak skusze się na Implasta

jeszcze ten mi się podoba,ale kolorystyki szukam odpowiedniej
http://allegro.pl/maxi-cosi-mura-gondola-gratisy-24h-tylko-1599zl-i1571258047.html
 
Ostatnia edycja:
Mi ten Mutsy też się podoba, ale ten stelaż wydaje mi się taki "niepewny"...Ciągle mam wrażenie, że jakbym wjeżdżała na krawężnik czy np do autobusu miejskiego to bałabym się, że mi się przełamie heh...może dlatego, że widziałam tylko na zdjęciach nie miałam okazji spróbować się do niego przymierzać i stąd nie wiem jaki jest "sztywny"...a ten Implast to jednak taki pewny heh:-)
 
Mi ten Mutsy też się podoba, ale ten stelaż wydaje mi się taki "niepewny"...Ciągle mam wrażenie, że jakbym wjeżdżała na krawężnik czy np do autobusu miejskiego to bałabym się, że mi się przełamie heh...może dlatego, że widziałam tylko na zdjęciach nie miałam okazji spróbować się do niego przymierzać i stąd nie wiem jaki jest "sztywny"...a ten Implast to jednak taki pewny heh:-)
a wiesz one bardzo podobne są,prowadzi się je tak samo
 
my ostatnio byliśmy w hurtowni i naszym faworytem jest Jane Unlimit ..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE: UNLIMIT Reverse (3w1) głeboko-spacerowy + fotelik STRATA>, z tym że w sklepie jest z inną gondolką, ta wydaje mi się trochę kosmiczna... albo Mutsy Transporter, ewent. Chicco ..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE: CHICCO Trio Tour 4 zestaw (3w1) + torba GRATIS> ten co sawi miała, no zobaczymy, ten najfajniejszy najdroższy, więc pewnie zobaczymy jak z kasą będzie w momencie kiedy trzeba będzie kupować...
 
ja dzis jade oglądac wózki,spisze sobie które mi odpowiadają pod względem
-wyglądu,
-kół
-ciężaru
-składania
-prowadzenia
-ceny
bo tak to cięzko cokolwiek wybrac ,ja jak narazie to jestem za Impast bolder ale zoabcze jak w realu wygląda,jak sie prowadzi (bo dla mnei to najwazniejsze prowadzenie)
 
reklama
ja ostatnio jak byłam i się przymierzyłam do tej mojej Bartatiny to się za głowę chwyciłam, toć to taki kolos wielki cieżki że nie wiem jak dałam radę z Martyną tym jeździć!! Bolder mi się też taki potężny masywny wydawał, może dlatego że ja taka mała :zawstydzona/y: a wczoraj patrzyłam na Allegro czy by może nie kupić jakiegoś używanego taniego w miarę samego głębokiego wózka, spacerówkę mam po Martynie, więc może bez sensu ponad 2tyś. dawać za wózek :/ ehh, już sama nie wiem...
 

Podobne tematy

Do góry