reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WSZYSTKO O KARMIENIU

reklama
Kika77 - i powiem, że całkiem dobra ta herbatka z Hippa :-D ja dodatkowo raz dziennie popijam herbatkę koperkowo-rumiankową ...Kolka jeszcze nas nie odwiedziła ufffffffffffff
 
Kika którą dokładnie piejesz herbatkę z Hippa? Jak się nazywa?

Jolik pijesz gotową herbatkę koperkowo-rumiankową czy sama mieszasz?

Szczęśliwie mój Olivek też jeszcze nie miał kolki!! Ale lepiej się zabezpieczać tak profilaktycznie ;)
 
Ja nie che krakac, ale Tracy pisala, ze kolki pojawiaja sie dopiero po 3-cim 4-tym tygodniu......ale miejmy nadzieje, ze Wam sie uda :)
 
dok ładnie orzech ja też o tym czytałam...
kolki pojawiają się ok. 1 miesiąca życia i to częściej u wcześniaków... ale może będzie ok :)
 
Doxa- ja z Hippa piję "herbatkę wspomagającą karmienie piersią ", a ta druga to gotowa herbatka z Herbapolu "rumiankowo-koperkowa"
 
Orzech i Efuniu obyście nic nie wykrakały!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
;)

Jolik dzięki za info, muszę się obkupić w te herbatki :) A ile ich wypijasz dziennie?
 
hmmm Kaszu sporo pijesz Tych herbatek, ja póki co to wypijam jedynie 1 dziennie z kopru włoskiego (Herbapol)!
Mam nadzieję, że pomagają na kolki Twojej Laurki!
 
reklama
na kolki podobno najlepszy jest sab simplex oraz lefax...
oba specyfiki niemieckie i polecane przez moja znajoma, która wypróbowała wszystko... i poradziła mi żebym sobie w ogóle d... nie zawracała polskimi lekami jeśli moje maleństwo będzie miało kolki tylko od razu sprowadziła tamte...
ale może mój bejbuś nie będzie miał kolek... też mam zamiar profilaktycznie wypijać herbatki kopekowe... i zobaczymy.
 
Do góry