reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wskazanie okulistyczne do CC

To spróbuj na NFZ, nie masz nic do stracenia.
Ta konkretna pani profesor, która by mnie nie spławiła i która leczyła mnie od 10 do 25 roku życia, przyjmuje tylko prywatnie, a na NFZ tylko w szpitalu dziecięcym... Niestety za późno próbowałam się zapisać. Jest takie wzięcie, że rejestratorki nie reagują na łzawe historie "...bo ja jestem w ciąży". Byłam teraz prywatnie u innej lekarki, ale będę brała skierowanie i będę szukać szczęścia jeszcze gdzieś. Choć powoli już tracę nadzieję.
 
reklama
Ta konkretna pani profesor, która by mnie nie spławiła i która leczyła mnie od 10 do 25 roku życia, przyjmuje tylko prywatnie, a na NFZ tylko w szpitalu dziecięcym... Niestety za późno próbowałam się zapisać. Jest takie wzięcie, że rejestratorki nie reagują na łzawe historie "...bo ja jestem w ciąży". Byłam teraz prywatnie u innej lekarki, ale będę brała skierowanie i będę szukać szczęścia jeszcze gdzieś. Choć powoli już tracę nadzieję.
Tak zrozumiałam, że do tej konkretnej nie, ale może jakiś (mniej lub bardziej przypadkowy) okulista na NFZ również będzie uważał, że jest wskazanie do cc
 
Do góry