reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
oj Gabids biedna niunia oby ten antybiotyk juz zadziałał i Angelka była juz zdrowa :tak:
Donkat życzyc spełnienia snu????????
 
Oj Donuś nie życzę spełnienia snu;-):-D mi się ostatnio śniło, że moja Gocha urodziła jak byłysmy na zakupach w reservd:-D i dostała bon na ciuszki dla maleństwa, że do końca zycia miesięcznie może wydawać 500zł:szok::-D
Gabids zdrówka dla małej życzę:tak:
 
Monia a jak Twoje dzieciaczki? Zdrowe juz?

Wiecie ze moj Fabian jedzie w tym roku na kolonie? Podpisalam papiery,wplacilam zaliczke. Och zeby tylko sobie dal sam rade ze wszystkim.(Oczywiscie ze da sobie rade ale wiecie jak to jest..:-(.) A nie tak dawno taka mala cieciorka z niego byla i ciagle pod moimi nogami sie platal a teraz sam idzie w swiat:-D
 
no to niech się sen nie spełnia....
wow Aneta extra z tym bonem na ciuszki szkoda że to tylko w śnie:-D
idę smazyc naleśniki moim głodomorom bo za godzinkę do przedszkola będziemy szli
Gabids tak dzieciaczki juz w końcu zdrowe:tak:a z tymi koloniami dla Fabianka extra na pewno sobie poradzi gorzej to Ty będziesz pewnie przeżywać niż on ale taka juz natura matki:tak:
 
Ostatnia edycja:
Tak Monia wlasnie ja bede najbardziej przezywac bo to bedzie pierwsza nasza rozlaka.
Monia napisz jaka chemia rozprawilas sie z wszami.Niunka juz nie ma ale moja mama przyjezdza wiec powiem zeby kupila tak w razie czego.Bo tutejsza chemia nie dziala na te mutanty:no: Dzisiaj powiedzialam lekarce ze mialysmy ten problem pare dni wstecz a ona na to ze to bardzo powszechne jest!!!!:szok::szok: i wloski trzeba ciasno wiazac i spinac i co pare dni przeglad glowki.
 
Witam i ja.
Wczoraj skasowałam COŚ z kompa i nie było połączenia z netem..... okazało się że sterowniki z kompa wszystkie usunełam:szok: facet dzis przyjechał i 30zł mam "okienko na świat":tak::-)

Gabits bardzo długo trzyma Angelikę oj żeby szybko lek zadziałał a kolonia Fabiana to super sprawa, ja chciałam w te wakacjię Maję wysłac gdzies ale kasy brak:eek:

Justa to gratki za pochwały:tak:

Z młodym robilismy tulipany z kolorowego paieru, jutro Pania w przedszkolu wręczy.......... przynajmniej nie wydam na jakiegos "lęta":rofl2:
 
Wszystkiego Dobrego Kobietki!!!
Na forum cichutko ale pewnie w domach az wrze na dzien kobiet, szalejcie dziewczyny;-) no i Donkat uwazaj podwojnie;-)
A ja dzisiaj juz zrobilam sobie dobrze- wizyta u dentysty-znieczulenie-borowanie 7-ki.Najgorszy ten zastrzyk ze znieczuleniem,pozniej to luz prawie usnelam:cool2:

Kobitki znacie sposob jak odswiezyc meski garnitur w domu bo chyba zbankrutujemy przez pralnie chemiczna.
 
witam wieczorkiem
KOBITKI wszystkiego dobrego w dniu naszego święta;-)
Gabids brrr wizyta u dentysty mnie tez to czeka znów we wtorek buuu jak ja tego nie lubię:no:a jeśli chodzi o preparat na wszy to my mieliśmy Pipi Family :tak:

u nas śnieg dziś padał:wściekła/y:gdzie ta wiosna?????????????:dry:
nie chwaliłam się w sobotę idę na babską imprezę do straży do sąsiedniej wsi :-):-):-)
 
reklama
To i ja sie pochwale ze jutro mam wychodne.Idziemy duza grupa kobietek do chinskiej restauracji a pozniej ruszamy w miasto na pifffko:cool2:
 
Ostatnia edycja:
Do góry