reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniówkowe mamy

Dobry wieczór i dobranoc.

Monia ałćććććććććććcc
Aneta i jak spędzasz czas? Samotnie z butelka czy z M i butelką?;-)

U nas dziś trochę słonko wyszło więc dzieci na rowery wyskoczyli:happy2: radocha nie z tej ziemi.......
 
reklama
Witam w niedzielny poranek z kawka z pracy;-) wczoraj u nas tez było pięknie i młoda wyciągnęła mnie na miasto:szok::-D nastukałyśmy tyle kilometrów, że szok:szok: i nawet nie marudziła:no: kupiłam jej bluze i tunike i wybrała sobie w zabawkowym nowego pet shopa:-) zaliczyłyśmy cukiernie i odkryłyśmy nowego lumpka;-) jak wróciłyśmy do domu to nogi mi do du*** właziły a ona jeszcze szalała:szok: Miłej niedzieli kochane:-)
Aga wypiłam w końcu jedną lampke i poszłam spać:-D
Monia ja zębole?
 
Witam się i ja:-) już z drugą kawką;-) ale na chwileczke bo dałam się ubłagać młodej i robie ruskie pierogi;-) właśnie ziemniaki wywaliłam na balkon żeby szybciej wystygły:tak:
 
witam i ja
Aneta dzięki że pytasz z moim zębolem juz ok:tak:
u nas pięknie słoneczko swieci ,bylismy dziś u koleżanki na kawce dziewczyny już się za sobą stęskniły bo prawie 2 tyg się nie widziały a tak to codziennie w przedszkolu się widzą :tak:nawet Mati ostatnio pytał ciekawe co robi pani Mirka Ola i Zuzia:-D jutro pójdziemy do kontroli do lekarza no i myślę że wkońcu Ola pójdzie juz do przedszkola:-)
 
dostalismy zaproszenie ze szkoly podstawowej na spotkanie w zwiazku z obowiazkiem rocznego przygotowania przedszkolnego pieciolatkow. no i eraz to juz nic nie kapuje. w koncu nie zniesli tego???
 
dostalismy zaproszenie ze szkoly podstawowej na spotkanie w zwiazku z obowiazkiem rocznego przygotowania przedszkolnego pieciolatkow. no i eraz to juz nic nie kapuje. w koncu nie zniesli tego???
znieśli, ale jak chcesz dziecko dac wczesniej do szkoły to masz obowiązkowe przygotowanie ........

My w przedszkolu tez musielismy deklaracje wypełniac jesli chcelibysmy póścić dziecko wczesniej, musza oni wiedziec ile dzieci będą przygptowtywać ...... u nas kilka rodziców się zgodziło i od wrzęsnia opuszczą oni grupę i pójdą do tej w kótej już "uczą"
 
Ostatnia edycja:
witam,


chyba przesilenie wiosenne mnie dopada coraz bardziej, bo taka bezsilna jestem

w noc mroz, w dzien slonko piekne, ale tez zimno.

w czwartek mamy Dzien babci w przedszkolui, a ja wezme sobie wolne przy okazji

dzieki Agus, bo jak czytalam w necie, to juz mialam mętlik z tą zerówką
 
Witam kochane:))
u nas wiosna coraz bliżej bo słońce świeci od samiutkiego ranka tylko mroźnie jeszcze jest.....
dziś idziemy na kontrolę do lekarza ale dzieci juz od worku są ok więc Ola wkońcu pójdzie do przedszkola:-)a ja wkońcu wyjdę do ludzi:tak:
o i muszę wjeśc zapisac Mateusza do przedszkola WRESZCIE bo on jao ostatni wrześniak nie chodzi i pewnie z tego względu jest dużo dużo do tyłu:sorry:
wywaliłam wczoraj suszarkę z praniem na balkon i zapomniałam jej wieczorem wziąśc do domu więc wszystko pewnie się pomroziło a dziś musi odtaic :-D
MIEŁEGO DNIA:-):-):-)
 
reklama
Witam się i ja:-) dzisiaj ma dwójkę dzieci;-) chatka posprzątana, pierogi na obiad w lodówce i za bardzo nie mam co robić:eek: chyba powystawiam cosik na allegro:sorry: najchętniej przejrzałabym garderobe Tuśki bo wiosna tuż tuż a ja nie wiem jak ze spodniami stoje:baffled: ale dziewczyny szaleją u Tuśki więc im nie będe przeszkadzać;-)
 
Do góry