reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Witam.

Donkat, jak dziś Julitka?

Muszę się pochwalić, że mój syn sam wszedł do kwiaciarni i kupił kwiaty dla mnie i dla babci na dzień kobiet - ja stałam na zewnątrz. Aż się popłakałam.

Dziś w końcu puściłam go do przedszkola w spodniach dresowych. A Wasze dzieciaki chodzą jeszcze w zimowych?
 
reklama
Cos nie moglam sie zalogowac dzisiaj:dry: Wlasnie sasiada w worku wyniesli. Niecaly miesiac temu zmarla sasiadka co mieszkala nad nami,a dzisiaj sasiad z naprzeciwka.

ten wirus co mialy dzieciaki Moni,a teraz Julitka u nas tez grasuje. W przedszkolu przesiew,ze szok.

Majandra ja zakladam mlodemu sztruksy i rajtuzki, dzisiaj poszedl w adidasach 1 raz (kupilismu mu kolorowe Nike i juz nie mogl sie doczekac),ale wiem,ze od dluzeszego czasu jak ida na spacer to panie nie przebieraly dzieci wie chodzil w dresach.
Mlodemy kupilismy adidasy,a mamie skapnely sie takie E246823.png (choc moze nie do konca to to, kawa z mlekiem lakierki) Mierzylam tez takie G001623.png ,a jesli w marcu wpadla by ladna premia to czaje sie na te K950250.png Buty tak wygodne,ze szok, nawet moj maly palec mnie nic a nic nie bolal. Nigdy nie mialam tak drogich butow. Nawet na slub
 
Donuś Zdórwka dla Julitki i jak dziś???????Majandra super Maciuś:tak:Justa się pracuje to sie ma;-):tak: a buciki ZAJEFAJNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEJa młodemu nie zakładam juz od jakiegos czasu rajstop, bo on nie baba - tak mówi:baffled: a pozatym nosi kombinezon, ale taki cienki, bardzij przeciwietrzny, przeciwdeszczowy a pod spodem bluza i spodnie
 
witamkolejny ząb wyleczony następny za miesiąc:tak:Majandra ja Mateuszowi cały czas ubieram rajstopki bądź kalesonki a na to albo dresy albo dżinsy :tak:Justyna superrrrrr te buciki :-):-):-)a pochwal się jakie Mateuszkowi kupiłas;-)a z sąsiadami to nieciekawie..........
 
witam,

Julitka powoli dochodzi do siebie. za to ja poleglam . juz w poniedzialek pod koniec pracy zaczelam sie trzasc z zimna-goraczka 38,4. wczoraj mialam ambicje isc do pracy, ale nie dalam rady. znowu goraczka. nawet do lekarza nie mialam jak pojechac sama. lezalam jak skora z byka. dopieor wieczorem pojechalam na pogotowie.

Muszę się pochwalić, że mój syn sam wszedł do kwiaciarni i kupił kwiaty dla mnie i dla babci na dzień kobiet - ja stałam na zewnątrz. Aż się popłakałam.

Dziś w końcu puściłam go do przedszkola w spodniach dresowych. A Wasze dzieciaki chodzą jeszcze w zimowych?

dumna Mamusia:-)

kurcze, widze ze cieplo ubieracie dzieciaki. i chodza w prtzedszkolu w rajstopach i spodniach?????????????????????
nigdy Julitka jeszcze nie byla tak ubrana. do pomieszczenia zawsze ma tylko 1 warstwe. ewentualnie, jesli na dworze rano zimno, to na spodenki, lub rajstopki nakladam cieple spodnie.

Mlodemy kupilismy adidasy,a mamie skapnely sie takie Zobacz załącznik 446367 (choc moze nie do konca to to, kawa z mlekiem lakierki) Mierzylam tez takie Zobacz załącznik 446368 ,a jesli w marcu wpadla by ladna premia to czaje sie na te Zobacz załącznik 446369 Buty tak wygodne,ze szok, nawet moj maly palec mnie nic a nic nie bolal. Nigdy nie mialam tak drogich butow. Nawet na slub

Justka, fajowe butki. najbardziej podobaja mi sie te srodkwoe.
 
Witam.
Młody rano rozwolnienie miał ( J zresztą też) i nie poszedł do przedszkola, moda dopiero na 11:30 ma do szkoły.
Donus zdróweczka
Donuś ja jak zakładałam rajstopy to spodnie w przedszkolu ściagałam i latał w rajstopkach, nigdy na 2 warstwy:no:

Pogoda zgniła,ale pocieszam się, że ma byc poprawa:tak: ........ a ja kupiłam sobie a'la skórę:baffled::rofl2:;-)
FA____PILOTKA ____SKÓRA __SUPER__ODSZYTA___#23__S (2199093101) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Witam się i ja:-) jakoś mnie ostatnio wena opuściła a i ogólnie zalatana jestem. Młoda od poniedziałku w przedszkolu więc nadrabiam zaległości kawkowe z koleżankami;-) zaraz właśnie lecę do kolejnej:-) widzę, że zakupowo się zrobiło:-)
Justka buty fajowe mi najbardziej podobają się te pierwsze i ostatnie:tak:
Agulka kurteczka bardzo fajna:-)
Donuś zdrówka życzę:tak:
Ja w poniedziałek byłam z M na zakupach i dał się naciągnąć na wiosenny płaszczyk w mohitto:-)
 
u nas nie widze, zeby dzieci chodzily w samych rajstopach. to dla mnie troche chore. pamietam, jak w zeszlym roku z jakiegos powodu mialam puscic Julitke w samych rajstoopkach bez spodniczki i spytalam Pania, czy tak mozna, to zrobilajakas dziwna mine.

w domu bardzo czesto Jultika biega w samych rajstopkach.

Agus, takie kurtki podobaja mi sie na kims, jakos na sobie ich nie widze. ale Ty laska jestes, wiec bedzie Ci ladnie:-)
 
u nas nie widze, zeby dzieci chodzily w samych rajstopach. to dla mnie troche chore. pamietam, jak w zeszlym roku z jakiegos powodu mialam puscic Julitke w samych rajstoopkach bez spodniczki i spytalam Pania, czy tak mozna, to zrobilajakas dziwna mine.w domu bardzo czesto Jultika biega w samych rajstopkach.Agus, takie kurtki podobaja mi sie na kims, jakos na sobie ich nie widze. ale Ty laska jestes, wiec bedzie Ci ladnie:-)
grubaska się odezwała:-p


Adas jakoś w spódnieczce chodzic nie będzie:baffled: , koszulkę/ bluzkę miał przewaznie dłuższą za pupę ........ kilka razy spotkałam się że nie było za ciepło na dworze a wychodzili na spacer ,a babki nie pomogły młodemu załozyć rajstop jak tylko był w spodniach i zimno mu było. U nas nie przeszkadza babkom, że dzeci sa w rajstopkach
 
reklama
U nas też nie ma problemu z lataniem w rajstopach bo raz miałam sytuacje, że zapomniałam Tuśce spódniczki i pani sama powiedziała, ze przecież luzik;-) gorzej z Tuśką:-D i M musiał jechać po spódniczke:-D co do wychodzenia na dwór ta u nas panie pilnują żeby dzieci były ubrane jak trzeba:tak:
 
Do góry