reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Carioca narazie nie mam co marzyc o pracy do póki dzieci nie podrosną więc podobała mi by się jakas praca w domu:tak:ale języków za bardzo nie znam :wściekła/y::no:żadnych dodatkowych kursów nie mam a po moim wykształceniu to tylko do sklepu.......chciała bym kiedyś do Castoramy się załapac(bo tak jak Asia zawsze pisze fajne zarobki ;-))
 
reklama
Z praca to smieszne jest np. to,ze jak skonczylam liceum to byl taki poglad,ze "TYLKO NIE DO MARKETU" ze wyzysk za male pieniadze, za kasjerki w pampersach siedza,bo wladze nieludzkie i takie tam. Teraz tak nie jest (moze nigdy nie bylo),a mnie nawet do marketu nie chca. I to mnie dobija coraz bardziej
 
Monia, a może taka prosta praca chałupnicza, jak klejenie kurczaczków na święta itp.? Dużo się może nie zarobi, ale zawsze coś.
chętnie ale nigdzie uczciwej oferty pracy chałupniczej nie potrafię znaleźc ......mi ta akurat na dużych zarobkach nie zależy ale żebym mogła prace wykonac w domu i miec z tego satysfakcje że zarobie dodatkowe pieniądze choćby trochę.....
 
Ostatnia edycja:
Hej, skoro już się świecę to się przywitam ;-) Miłego dnia kochane!

Pomysł na pracę w domu łatwy nie jest, ja wiem tylko tyle, że dużo można się nauczyć samemu, nie trzeba żadnych super szkół. Są też różne kursy z efs, z pup - np. z tworzenia stron internetowych czy księgowości. Myślę że do tego nie trzeba mieć mega wykształcenia, ale trzeba dużo samozaparcia żeby się tego uczyć samemu. Ja się właśnie cały czas uczę robić strony, jak postawię pierwszą to się Wam pochwalę ;-) może za miesiąc?

Monia a co do chałpnictwa, to może masz w okolicy jakieś niewielkie zakłady rzemieślnicze czy firmy produkcyjne - warto czasem pochodzić i podpytać, czy by nie potrzebowali pomocy. Myślę, że ważne jest żeby się wykazywać inicjatywą i nie zniechęcać za łatwo.
 
Agulka podziwiam, ja kiedyż próbowałam Zumby ale za chiny nie mogłam złapać kroków i cała grupa już tańczyła, a ja ciągle nie łapałam ;-) zresztą ze wszystkimi ruchowymi ćwiczeniami tak mam ;-) co innego bieganie, pływanie, rower... tylko coś się nie mogę wciąż zebrać
 
witam piatkowo :)

jakos mi sie wlecze ten dzien...

coz z tego, ze znam 2 jezyki, jesli ros. jest bardzo malo popularny a takim zapyzialym Radomiu, to juz w ogole. a zeby tlumaczyc z ang. to czesto jest potrzebne wyksztalcenie specjalistyczne
 
Portale Babyboom.pl i aktywnemamy.pl zapraszają na bezpłatne warsztaty staraczki, brzuchatki i mamy niemowlaków.
Bedziesz się mogła spotkac z dermatolog i rehabilitantką.
Hotel Gromada ul. Narutowicza 9, Radom
godziny 11.30 i 14.30
dnia 11.05.2011

Są jeszcze wolne miejsca. Jeśli nie masz z kim zostawić starszego malucha weź go ze sobą.

Zapisać się można tutaj:
Aktywnemamy.pl
Aktywnemamy.pl
 
reklama
Cały czas mnie głowa boli. Tabletek już się nałykałam, kaw kilka wypiłam i niewielka poprawa. Nie mogę się na niczym skupić. Kurna, za 3,5 godziny chłopaki wracają, a ja prawie nic nie napisałam. Dobra, spróbuję się zebrać, zwłaszcza, że tu i tak nikogo nie ma.

edit: Doti jest :-) Spodobało jej się wczorajsze gadu gadu i wraca :-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry