reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniówkowe mamy

Witam się i ja:-) tym razem już w piękny słoneczny wiosenny dzień:-D ale resztki śniegu jeszcze za oknem topnieją;-)najgorsze ze rano było zimno jak diabli więc młodą w kozaczkach i ciepłej kurtce posłałam a teraz jak ją będę odbierać to znów inne ciuchy muszę z sobą targać:baffled: martwie się też sprawą przedszkola:baffled: w ubiegłym tygodniu dali nam umowy do podpisania, zmienia się system naliczania opłat za przedszkole no i dzisiaj moja koleżanka zadzwoniła, ze była u pani dyrektor i okazuje się, że w tym roku były 3 grupy trzylatków ale od września mają być tylko 2 grupy czterolatków:dry: i jeszcze dostały prikaz, ze w pierwszej kolejności mają być przyjęte dzieci z prywatnego przedszkola, które pan burmistrz zlikwidował na rzecz utworzenia odrębnej placówki dla 6 latków które idą do pierwszej klasy:dry: zaczynam się bać że nie daj Bóg mi jednak Tuśki nie przyjmą:dry:

Asiek 100 lat 100lat!:-)
Aguś zazdraszczam spływu ale ja bojidupa chyba bym się nie odważyła:zawstydzona/y:
Biedroneczkaa witamy i życzę, aby wysypka okazała się jednak zwykłym uczuleniem:tak:
 
reklama
Hej! Witam po długim weekendzie.
Widzę że mimo kiepawej pogody niewiele siedziałyście na bb bo nadgoniłam bez trudu :-p
My byliśmy u siebie "tam" i sprzątaliśmy, kładliśmy kafelki i sprzątaliśmy :-) Dzieci się wyhasały i wybrudziły. My z resztą również ;-) Ale fajnie było choć deszcz i śnieg wczoraj nie były najmilszym zakońćzeniem weekendu.

Witaj biedroneczka :tak: Ciekawe czy to ospa czy nie? A TOmek chodzi do przedszkola? była ospa u Was?
U nas była ale Łukasz sie nie załapał - szkoda. Wolałałabym żeby miał to za sobą.

Asiek! Sto lat!!! :-D
 
Czesc dziewczyny ale mam lenia po tych wolnych dniach.Jakos nie moge wpasc w rytm codziennosci.
Asiek Wszystkiego Naajlepszego.
Biedroneczka jesli to ospa to teraz jest najlepsza pora.Nie jest za goraco i strupki szybko odpadna.Witaj na forum.

Brame mi robia wiec lece dopilnowac.
 
Cos mi laptop zamula ostatnio:wściekła/y: Z przedszkolami to normalnie cyrk na kolkach jest wszedzie. Mateusz w Mogilnie jest na liscie rezerwowej,a w Trzemesznie jeszcze nie ma listy. Ogolnie to wolalabym zeby chodzil do Trzemeszna,bo do szkoly bedzie tam chodzil wiec do zerowki tez,a nie chcialabym zeby co roku zmienial otoczenie.
Czesc Biedroneczka, moj Mateusz bardzo szybko przeszedl ospe,bo mial 1,5 roku, od kuzyna przedszkolaka zalapal. Mowia,ze im predzej tym lepiej.
 
No jestem po rozmowie z panią derektor;-) i Tuśka jest przyjęta na kolejny rok:-) tylko przenoszą ją do drugiego budynku i jutro się wyjaśnie czy będzie mieć te same panie:baffled: mam nadzieję, ze tak bo są fantastyczne a wystarczy już że pani Bozenki napewno nie będzie a mała ją uwielbia:-(
 
witam wieczorowo


dzis bylam u fryzjerki

jutro mma wolne na zalatwianie spraw

sniegu juz dawno nie ma, ale nadal bardzo zimno. bez palenia w piecu ani rusz!!


zobaczcie, mozna boki zrywac! BESTY.pl

Cześć.
Jestem mamą Tomka, który 04.09 skończy cztery latka. Jesteśmy z okolic Radomia.

witam krajankę. a skad dokladnie? ja mieszkam 2km od Radomia


Hej! Witam po długim weekendzie.
Widzę że mimo kiepawej pogody niewiele siedziałyście na bb bo nadgoniłam bez trudu :-p
My byliśmy u siebie "tam" i sprzątaliśmy, kładliśmy kafelki i sprzątaliśmy :-) Dzieci się wyhasały i wybrudziły. My z resztą również ;-)

sami to robicie, czy fachowcy?
Asia, Ty dbaj o siebie i sie nie przemeczaj...

Brame mi robia wiec lece dopilnowac.

a jak nastroj?

No jestem po rozmowie z panią derektor;-) i Tuśka jest przyjęta na kolejny rok:-) tylko przenoszą ją do drugiego budynku i jutro się wyjaśnie czy będzie mieć te same panie:baffled: mam nadzieję, ze tak bo są fantastyczne a wystarczy już że pani Bozenki napewno nie będzie a mała ją uwielbia:-(

u nas co rok dzieci zmieniaja grupe a zarazem i panie
 
Hej.
Po odbytej wizycie u lekarza potwierdziło się - Tomek ma ospę. Panią doktor niech szlak trafi. Najpierw siedzieliśmy godzinę w izolatce a jak poszłam po nią to wpadła jak po ogień szarpnęła małym w te i we wte jak kukłą jaką, stwierdziła że to ospa i kazała czekać po czym przeszła do drugiego gabinetu i przyjęła kolejnego pacjenta. Gdy wyszli wpadłam ja z mordą - chciała się strasznie bronić ale zrezygnowała - małpa myśli, że jak przyjmuje państwowo to może ludźmi pomiatać.
Przez nią zawaliłam wizytę u dentystki. Wrrr.
 
witajcie mamusie
wieki mnie tu nie bylo ,mlody ma juz niedlugo 4 latka ....jak ten czas szybko leci szok!!!
Mikolaj juz od dwoch lat chodzi do przedszkola,mowi w 2 jezykach i teraz w tym roku idzie juz do szkoly,tutaj 4 latki juz zaczynaja edukacje i dobrze bede miala caly dzien prawie spokoj a on uwielbia dzieci wiec mam nadzieje ze bedzie spoko.
dobrze ze my nie mamy problemu ze szkola czy przedszkolem ufff kiedy w pl bedzie tak dobrze ???
a co do sniegu to jestem w szoku jak widzialam wczoraj wiadomosci ....my juz od miesiaca chodzimy w sandalkach i klapkach a kurtki dawno sa na strych wyniesione, nie mam zamiaru narazie jechac do pl brrr poczekam do lata.

spokojnego wieczoru !!!
 
reklama
Do góry