reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Kobiety
Świąt radosnych,
przeżyć wzniosłych,
w zdrowiu, szczęściu i miłości.

Niech Święta radością
wypełnią Wasz dom
A
Nowy Rok blasku doda
Waszym dniom.


 
Zobacz załącznik 311767

Kochane Mamy Wrzesniowe,
z okazji tych swiat, zycze Wam aby chocby na czas swiateczny zniknely nasze problemy, abysmy cieszyly z tego co mamy i docenialy wszystko co nas otacza.
Zycze zdrowia, zarowno Wam samym, jak i najblizszym. Zycze Wam milosci, wytrwalosci i cierpliwosci.
Wesolych Swiat!
 
jakoś nie wyrobiłam sie wcześniej ale teraz jestem z życzeniami:-)
Moje kochane przyjmijcie najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia dla Was i Waszych rodzin i niech te Święta będą przepełnione miłością, spokojem i radością!:-)
My już spokojenie w domku:tak: mała zachwycona prezentami, zresztą ja też nie mam co narzekać;-) uciekam spać bo jutro mam u siebie gości;-) Buziaki!
 
Witam kochane wrześniwe mamusie i smyki nie pisałam wieki, bo czasu brak ....
uleciała ze mnie nieograniczona energia i teraz wiem że to było dobro wyczerpywalne, życzę wszystkim zdrowych i radosnych świąt
 
witaj nasz Tygrysku kochany:-) i skrobnij choć kilka słów co tam u Was:tak: widzę, że świąteczny czas zajął wszystkie:tak: i bardzo dobrze:tak: u nas dzień bardzo miły była moja siostra z szanownym małżonkiem i Szymkiem i moi rodzice i ogólnie spoko;-) ja jutro do pracy:wściekła/y: na szczęście tylko do 18:tak: więc może w pracy spróbuję się ogarnąć i na zamkniętym moje najświeższe przemyślenia umieszczę;-) i na zakończenie życzę kolejnego, ale już ostatniego miłego dnia świąt:-)
 
a ja po tak długiej nieobecności nie mam dostępu do zamkniętego ale nie czuję urazy zasłużyłam sobie, B w pracy dzieciaczki śpią a ja nie wiem co ze sobą zrobić... więc odnalazłam mój kochany babyboom.
tego roczne święta u mnie idą bez nastroju, i zapału B w wigilię miał rankę teraz nocki a cały okres przed popołódniówki więc wszystko na mojej głowie dzieci dokazują Szymek jest dzieckiem jak ja to nazywam prawie adhd, tzn chyba ma ale boję się iść do poradni, heheh jest strasznie absorbujący i w czasie wolnym i w nauce bo już się szkołą zaczeła i staram się żeby wychowawczyni go nieometkowała "łobuzem" ale to róznie bywa młody nie lubi rysować, kolorować i pisać a całą pierwsza klasa to właśnie to ale ćwiczymy, ćwiczymy...
a Wika t mała księżniczka, tancerka i piosenkarka na swój sposób uroczo niegrzeczna od roku chodzi do przedszkola i super sobie radzi tam ... co umnie, hm pracuję i zajmuję się domem i coraz częściej łapię się na tym że zamykam się w sobie i udaję kogoś innego bo moje otoczenie jest dla mnie jakieś niezrozumiałe, moi rówieśnicy i bracia dążą ciągle do czegoś i zdobywają coraz to nowsze gadgety mi jakoś nie chce się ścigać
a jak tam u was "mikołaj" się popisał?? ja się troszkę zdegustowałam i wiem już ż e za rok koniec prezentów, które nadwerężają mój budżet żeby sprawić bliskim radość bo teściowie się nie popisali żal, wiedziałam że będzie skromnie ale że prawie nic to już żal skończyło się na czekoladzie, hm bo oszczędzają więc ja też będę i tyle sobie obiecałam w wigilię i że wprowadzę nową tradycje prezenty dla dzieci i tyle.
Szymek w tym roku był rozczarowany bo nie dostał ani jednej rzeczy z koncertu życzeń, ale widać było że się cieszył, od nas dostał grę w statki interaktywną z lektorem troszkę się zawiesił ale potem się cieszył od chrzestnego dostał zestaw 660 klocków imitujących lego firmy elefun, nie polecam klocki się dobrze nie układają i psuło to całą radość z budowy wozu strażackiego który się ciągle rozlatywał, więc jeśli chodzi o klocki to lego czy cobi są ok cała reszta to szit, po za tym troszkę pieniążków i mnóstwo słodyczy, a Wiki dostała od nas gitarę elektryczną z mikrofonem i wzmacniaczem od nas od chrzestnej lalkę z nosidełkiem i resztę jak Szyma. Śpiewała nam po kolacji ding dong w 6 wersjach muzycznych heheh
 
reklama
Witam w drugi dzień Świąt:-) szkoda tylko, że z pracy:sorry: ale jakoś przetrfam no bo jakie mam wyjście;-) dobrze chociaż, że tylko do 18:tak: miłego dnia dziewczyny:-)
Tygrysku zaglądaj do nas jak najczęściej, a o dostęp do zamkniętego zwróć się do któreś z moderatorek, a z pewnością go odzyskasz;-) szkoda, ze tak nie fartownie z prezentami:sorry: ja w sumie jestem zadowolona dostałam prostownicę o której już od jakiegoś czasu myślałam, od teściów zestaw do manikiuru, a od rodziców balsam do ciała 9niby skromnie, ale na nic nie liczyłam bo powiedziałam mamie żeby nic nie kupowała tylko dzieciakom) za to moja siostra też niestety sie nie popisała kupiła Tuśce puzzle niby fajnie bo młoda bardzo lubi układać ale co jej po ogramniastych puzzlach 24 elementy jak ona układa już100:sorry: schowaliśmy je z m bo uznaliśmy że tylko je zniszczy a radości żadnej z nich nie będzie miała:sorry: za to od nas dostała domek dla lalek i jest nim zachwycona całe święta się nimi bawi:tak: od teściów dostała bajkę na dvd i wierszyki Brzechwy i fajny zestaw puzzli lepiej trafiony;-) a od mojej mamy lalkę z długimi włosami gadającą mama, tata i takie tam;-) dobrze, że z długimi kudłami bo młoda ostatnio namietnie czesze lalki:-D no i 3 bluzki i trochę słodyczy;-) M dostał odemnie koszule od mamy sweter a od moich browarka;-) także też zadowolony:tak:
 
Do góry