reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

witam


w koncu w wigilie nie zdaylam zlozyc Wam zyczen....
Kochane, aby swiateczny nastroj pelen spokoju i milosci nie prysl jak banka mydlana, a utrzymywal sie w waszych serduchach dlugo, dlugo..

my dzis
przymusowo w domku, a ieslimy jechac do tesciow: niunka kaszle i ma mala goraczke. podejrzewam, ze zlapala cos w Slupi, bo tam dzieci konczyly chorowac.
ja
tez jakas niedorobiona dzis ejstem. po snaidaniu sie polozylam, a jak wstalam, to cala obolala.


nie mam jakos nastroju do niczego

Tygrysku, to zapraszamy czesciej, przed nami nie trzeba sie zamykac i udawac...
 
reklama
ja też chyba z 10 kg więcej ważę .......za rok robię połowę mniej jedzenia
mieliśmy siedziec całe święta w domu ale wczoraj byliśmy i u mamy i u teściów Mateusza zababulaliśmy i szybko z auta do do mu przelecieliśmy.No i od jednej babci dzieci dostały po reklamówce słodzyczy a od drugiej Ola dostała piżamę a Mateusz puzzle i bokserki. Za rok muszę się z bratową ugadac że nie robimy prezentów bo w tym sie nie ugadaliśmy i ja kupiłam a ona mi mówi że przecież ugadywaliśmy się na słodycze i owoce co ja wczoraj pierwszy raz słyszałam:eek::baffled:
a dzis myśleliśmy że bedziemy miec gości a w końcu siedzieliśmy sami ale ogólnie święta można powiedziec że spędzone w miłej atmosferze i uważam za udane:tak:;-)
Donkat zdrówka zyczę:tak:
Tygrusku witaj z powrotem:-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
Oj Monia nie w końcu tylko już;-):-) super!Gratki dla córci, a Ty pewnie pękasz z dumy:-) ja też objedzina na maxa:zawstydzona/y: i wolę nie myśleć ile kilo do przodu:zawstydzona/y: a przed chwilą jeszcze nie mogłam się oprzeć i wygrzebałam z lodówki jajko w sosie tatarskim i do tego szyneczkę:zawstydzona/y: ach niech ta lodówka po świętach wreszcie opustoszeje bo jak nie to zaminie się w mega foke:szok:
 
a ja znów siedzę i obmyślam plan jak zgubic te kg:-D:-D:-Dnajgorsze że na myśleniu się tylko kończy a słodkości na stole kuszą:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Mniw tak słodkości nie kuszą:no: zresztą i tak zostało już tylko kilka kawałków serniczka;-) ale sałateczki, jajeczka, szyneczki itp a przede wszystkim uszka i pierożki mogłabym jeść, jeść i jeść:sorry2: uszxka i barszcyk mi się wreszcie wykończyły ale jeszcze na balkonie są pierogi;-) tylko biorąć pod uwagę fakt, że u na -11 to pewnie zamrzły:dry: i już nie ma się co do nich zabierać;-) więc chyba zaraz w końcu pójdę spać zwłaszcza, że rano trzeba młodą do przedszkolka wyparawić:tak:
 
reklama
a u nas tych słodkości zas dużo bo dzieci dużo dostały .......do tego moczka,swojska czekolada na pierogi i ryba po grecku też kuszą.......
a u Was po świętach przedszkole normalnie funkcjonuje? u nas jest otwarte ale 1 grupa łączona bo z każdej grupy po 2-3 osoby będą tylko więc Ola juz w tym roku do przedszkola nie pójdzie.....a w grudniu była tylko 5 dni.......
 
Do góry