reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
cześć z rana wita was zapuchnięta zośka.
Wyglądam jak zombie i nie wychodzę z domu do odwołania.
Byłam wczoraj u dentysty, rozwiercił, dał lekarstwo i kazał brać antybiotyk. I było ok. A o północy mnie obudziło pulsowanie, wziełam serię tabletek, robiłam zimne okłady i puchłam puchłam puchłam. Tak sobie leżałam do 5 i cierpiałam. O 5 zasnęłam z mokrą skarpetką na buzi :szok:;-) a jak się obudziłam o 8 to twarz jak balon. I tak właśnie wyglądam. Nie mam oka, policzek wielkości melona i boli. Masakra.
Lekarz kazał czekać aż antybiotyk zacznie działać. No to czekam. I chyba jeszcze puchnę.
A najlepsze jest to że jestem w drugiej fazie cyklu i jest teoretyczna możliwość że jestem w ciąży więc leki mam słabe i zdjęcia narazie też mi nie zrobią.:wściekła/y::wściekła/y::no::no::crazy:
 
Hej
Wpadam na krotko bo dzi dzien wariata mam:rofl2:
Doti - wspolczucia ogromne. Nie wiem jak pomoc zreszta dentysta wiec co robi...tylko zeby nie skoczylo sie ekstrakcja.

Milego dnia takze pozostamym nie-spuchnietym Babonom!:tak::-)
 
Witam się i ja:-) Tuśka śpi a ja zamiast wziąć się za robotę przyszłam do Was;-) ach ten nałóg:zawstydzona/y: u nas piękan pogoda rano zaliczyłyśmy już spacerek a popołudniu pewnie czeka mnie plac zabaw:confused2: którego już powoli mam serdecznie dość:sorry: młoda by tam najchętniej zamieszkała wczoraj jak przyjechali teściowie to też nie można było spokojnie pogadać bo ona już musiała iść uciu uciu do dzieci aż mi wstyd przed nimi było:zawstydzona/y: bo darła japke i miała gdzieś babcie i dziadka:zawstydzona/y: tylko w kółko mama oć do dzieci :sorry:
 
już mam dziś dośc mały taki zmierzły był na spacerze że myślałam że wyjdę z siebie:wściekła/y:
Doti współczuje bólu zęba i wogóle przebojów z dentystą,zębem ,puchnienciem:-(ja na samą myśl o dentyście dostaję gęsiej skórki:zawstydzona/y:
 
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=P2rgRgR4LCg&feature=related"]YouTube - Krystyna Janda - Na zakrecie.[/ame]
a tak w ogóle oglądałyście lub czytałyście "Pestkę"?
 
Cześć dziewczyny
Doti nie zazdroszczę bólu zęba i mam nadzieję że antybiotyk szybko pomoże
a ja mam zagwozdkę bo znalazłam dwa przedszkola do których mogę zapisać Zuzię od września tylko boję się że ona sobie nie poradzi to jedno przedszkole jest malutkie bo jest tylko 25 dzieci a w tym drugim jest taka grupa dla młodszych dzieci
na nianię brakuję mi kasy a ja jestem zbyt słaba żeby zajmować się młodą przez cały dzień ... a pod koniec ciąży pewnie będzie jeszcze gorzej
nie mówiąc o tym jak urodzi się dziecko
 
Mnie nosi, poszłabym na zakupy, do koleżanki, ze Stasiem na monciak. Ogłupianie czytadłami i tv już mi bokiem wychodzi, wziełam się juz nawet sama z siebie za ambitniejsze zajecia, bo ocipieć można.
Justyna - dla Ciebie :happy::
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=-caOPU26rxU"]YouTube - Grażyna Łobaszewska - Czas nas uczy pogody[/ame]
 
Witam
Doti, nie zazdroszczę- ja na szczęście (jeszcze) nigdy nie byłam spuchnięta od zęba ale mój M miał czas, ze bardzo często.
Luandzia, Ty chociaż masz do wyboru przedszkola, u nas jak mieszkasz na Sosnowej to idziesz do przedszkola przypisanego tejże ulicy; odrębna kwestia czy jest miejsce:eek: Nie bój sie, Zuzia na pewno sobie poradzi:tak:
Hrudzia a co sie dzieje, ze dzień wariata?:szok:
Monia, Majandra wiem doskonale jak finanse potrafia zepsuc humor:wściekła/y:
Justyna, ja robiłam podejscia do "Pestki" ale na tym sie skonczyło:zawstydzona/y:
A teraz troszkeco u nas.
Pogoda od wczoraj zaczyna nam dopisywać wiec mały lata cały Boży dzień bez pieluchy- z wpadkami i bez ale uczymy ostro.
M już prawie 3 tydzień w trasie (wpadł tylko na Boze Ciało) i nie zeby mi to bardzo przeszkadzało:-p bo dziecko jakieś odmienione jest;grzecznie chodzi za rączkę, ładnie jada, jest ogólnie taki posłuszniejszy, nie ma problemów ze spaniem- śpi cąłą nocke- tylko około 4:30-5 rano woła cyca:shocked2: a później komarzy do 7( w dlugi weekend szalelismy i spaliśmy do 8 i nawet do 9 w sobotę- rozpusta na całego:laugh2:). generalnie dni mijaja spokojnie i utartym schematem.
 
reklama
Do góry