reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Jak przedszkola???:szok::confused::confused::confused: Juz zapisy? a to nie dopiero mozna w kwietniu nastepnegp roku??? Ja tam jestem na etapie zlobkow tzn co miesiac musze dzwonic i "podspisywac" liste oczekujacych. Na rzie jest 40 pod lista przyjetych.
Gagulec - dzien wariata bo mialam dzis rozmowe o prace a ze wiadomo ide na nia bez Staska przyszla sasiadka a ze chalupa zasyfiala musialam zanim Stas sie polozy ok 10 wyszorowac katy, pomyc i obiad zrobic. Potem wlasna stylizacja i poszlam. Mam mieszane uzucia ale zobaczymy.
A dzis na 17 znowu ude na ten masaz...oj bedzie bolalo. Jade ze Stakiem a mama przyjezdza zeby go ode mnei przejac..normalnie dzien wariata:rofl2:
 
reklama
witam!!!
wpadlam na chwilke, bo niunka pewnie zaraz wstanie, a dopiero nam net podlaczyli:crazy:od rana nie bylo:crazy:

potem jak dam reade to opisze co u nas.

musze poszukac na allegro sztormiakow la mnie i dla P, bo w piatek lecimy nad ot morze a pogoda chyba bedzie do du**:wściekła/y:

Donkat - życze dużo zdrówka mamie. Napisałaś że mąż robi ogródek, juz wczesniej mialam zapytac o wspolprace z kolega, o ktorej pisalas. Jesli oczywiscie nie jestem zbyt wscibska - czy zajmują sie robieniem ogrodow?

u nas sie mowi ogrodki, chyba myslimy o tym samym. chodzi ci o zagospodarowanie terenu wokol domu, anie o ogrody owocowe, tak?


Pamięta mnie ktoś?

Widze bardzo duzo zmian, nawet mamy juz ciazowki znow :) Oczywiscie gratuluje!

harsh, jak matura? co u was?

z braku czasu na wiecej pstow nie odpisuje:zawstydzona/y:
poprawie sie pozniej:tak:
 
Jak przedszkola???:szok::confused::confused::confused: Juz zapisy? a to nie dopiero mozna w kwietniu nastepnegp roku??? Ja tam jestem na etapie zlobkow tzn co miesiac musze dzwonic i "podspisywac" liste oczekujacych. Na rzie jest 40 pod lista przyjetych.

i jak rozmowa?
a co do przedszkola to chodzi mi o ten wrzesień dlatego się boję że Zuzka może sobie nie poradzić nie wiem jak jest w Gdańsku ale u nas do prywatnych przedszkoli przyjmują młodsze dzieci
bo w wieku trzech lat pójdzie do przedszkola na pewno a co do zapisów to zależy są takie to których trzeba się zapisywać z dużym wyprzedzeniem
 
i jak rozmowa?
a co do przedszkola to chodzi mi o ten wrzesień dlatego się boję że Zuzka może sobie nie poradzić nie wiem jak jest w Gdańsku ale u nas do prywatnych przedszkoli przyjmują młodsze dzieci
bo w wieku trzech lat pójdzie do przedszkola na pewno a co do zapisów to zależy są takie to których trzeba się zapisywać z dużym wyprzedzeniem
No mnie nie starsz:szok::eek:. Ja myslalm ze wszytskie publczne sa na zasadzie wpisow ineternetowych a potem selekcja. Do prywatnych pewnie jest inaczej...
U nas najczesciej dzieci do przedszkoli przyjmuja od 2,5 r.z.
A rozmowa? jakas taka nieprofesjonalna...no ale zobaczymy bo salon ok.
 
do publicznych tak ale u nas akurat jest takie beznadziejne więc nie brałam go pod uwagę poza tym zwłaszcza w dużych miastach chyba jest krucho z miejscami pierwszeństwo mają oczywiście dzieci których oboje rodzice pracują itd
 
no moja hani zapisalam do przedszkola katolickiego juz w tamtym roku i mi powiedzieli ze i tak nie wiadomo czy bedzie miejsce dzis bylam przedluzac termin o rok zeby szla od 3 lat ale nie bylo dyrektorki musze tam zadzwonic jutro, no i tez musze znalezs jakies drugie dodatkowe perzedszkole w razie czego mysle o ewangelickiem...
No i w tamtym roku tez ja juz zapisama do szloly katolickiej i kazali mi przyjsc jeszcze w tym roku potwierdzic i tez nie wiadomo czy przejdzie wszystkie testy czy miejsce bedzie
 
Luandzia jakie przedszkola znalazłaś?

Wiecie co jestem jeszcze bardziej wielka po twarzy. Matko, wyglądam jak mamusia muminka:szok::szok::szok:
Czekam aż zejdzie, do tego mam gorączkę i mi zimno. Moja siostra mówi że to plus bo przynajmniej nie cierpię od upałów :shocked2::cool:
 
u nas sie mowi ogrodki, chyba myslimy o tym samym. chodzi ci o zagospodarowanie terenu wokol domu, anie o ogrody owocowe, tak?
nie chodzi o sady, ale wlasnie o tereny wokol np. domu - zastanawiam się czy tym zajmują się razem ze wspólnikiem. Być może wcześniej juz pisalas czym sie zajmuja, ale mialam niemal miesiączną przymusową przerwę w BB :sorry:
 
wy tu już zapisujecie szkraby do przedszkola a ja nie mam nawet możliwości tej starszej posłac bo w publicznych brak miejsc a o prywatnym to se mogę tylko pomarzyc:-(
kurcze byliśmy na zakupach na te bierzmowanie kupiłam se zwykłe spodnie na kant i jakąś bluzkę która mi się jakoś zbytnio nie podoba:crazy:ale tak to jest jak sie idzie do sklepów 10 min przed zamknięciem:wściekła/y:kupiliśmy mlodemu nowy nocnik , kubeczek bo niezabardzo chce pic z butelki i tenisówki czerwone bo innych kolorów tego rozmiaru nie było:sorry:weszliśmy na lody i kupiliśmy też prezent na bierzmowanie łańcuszek,kolczyki i wisiorek mam nadzieje że będzie sie podobac:sorry:no i pomimo zakupów humor dalej mam do dupy:wściekła/y:
 
reklama
Monia - a co z humorem? wciaz cie trzyma po rozmowie z mezem o kasie...noooo nie jest lekko:-:)no:
Doti - matwie sie o ciebie...ta goraczka. Jutro idziesz do denta?
Carioca - widze ze tez nie masz nastroju...a interesujesz sie ogrodnictwem Donkat meza pod swoim katem?

Masaz dzis byl o niebo przyjemniejszy i czuje sie lekko jabym unosila sie nad ziemia...:cool2:
A moje 2 przyjaciolki zrobily mi niespodzianke i wpadaja zaraz na winko i ploty.:-):-)Obie kupily wymarzone mieszkania niedawno i bedzie o czym gadac. Szybko pojachalam po zakupy, zrobilam salatke, przekaski i..ufffff..otworzylam juz sobie winko i czekam:-)
Klavell - przepisy na baskie przyjecie napisze ci jutro bo duuuzo klikania bedzie, oki?
 
Do góry