reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

cześćdziewczyny

Kasia, ten pobieraczek działa tak że przez 10 dni "testujesz" za darmo, a po 10 dniach automatycznie przedłuża się umowa i każą płacić. Nie przedłuża się jeżeli pisemnie zrezygnujesz.

Tu przekajam info ze strony głównej pobieraczka
Informacja dla klientów
Podczas 10-dniowego darmowego okresu próbnego przysługuje prawo do pisemnego wypowiedzenia zamówienia (fax, email itp.). Po upływie 10-dniowego okresu próbnego ważność umowy od 3 miesięcy i koszt od 7,90 PLN miesięcznie.
 
reklama
Być może że się znamy nie przypominam sobie.
Nie przypominasz sobie, czy byłaś już na tym forum pod kilkoma innymi nickami ?:baffled::eek: W każdym bądź razie, my sobie przypominamy :sorry::rofl2:

EDIT: słońce się przebija, więc pewnie niedługo na spacer wyjdziemy. Może się do Kauflanda przejdziemy i może o lumpka zahaczę.
 
Witam się i ja o poranku z kubkiem kawki:-) u nas za oknem słoneczko więc mam zamiar się zaraz zbierać w rejs z Tuśką:tak: mam nadzieję że ta pogoda się poprawi przynajmniej bo od poniedziałku mam urlop a że będzie remont w chacie w tym czasie to nie mam zamiaru kisić się z małą w domu:no:
Asiek my kupiliśmy małej taką sofkę mam nadzieję że się sprawdzi;-) właśnie oczekuję na kuriera Rozkładana kanapa, sofa, łóżko "MAJA150cm (644316637) - Aukcje internetowe Allegro
 
Witam się i ja o poranku z kubkiem kawki:-) u nas za oknem słoneczko więc mam zamiar się zaraz zbierać w rejs z Tuśką:tak: mam nadzieję że ta pogoda się poprawi przynajmniej bo od poniedziałku mam urlop a że będzie remont w chacie w tym czasie to nie mam zamiaru kisić się z małą w domu:no:
Asiek my kupiliśmy małej taką sofkę mam nadzieję że się sprawdzi;-) właśnie oczekuję na kuriera Rozkładana kanapa, sofa, łóżko "MAJA150cm (644316637) - Aukcje internetowe Allegro
Fajna. My mamy takie łóżko normalne, drewniane. Ta kanapa jest chyba lepsza bo mała nie spadnie z wielkim hukiem jakby co:eek:
 
A tak wogóle to witam się o poranku :-)
U nas słońce świeci ale wiatrzysko zimne, brrrr...:tak: może w południe będzie lepiej. Auta dziś nie mam kurcze, bo mężuś do chorzowa musiał swoim jechać i jestem "uziemiona":-D kombinuje co tu robić cały dzień??:rofl2:
Agulka to fajnie ci się udało z tym bidonem, jednak warto być uczciwym:tak: a swoją drogą ile kosztuje taki sprzęt, bo nasz to dzidzia już przegryzła :rofl2::laugh2:
Kasiu to super że w pracy fajna atmosfera, to podobno połowa sukcesu:tak:
A u nas jakoś ostatnio z tym spaniem się pomieszało, :nerd: w dzień nie śpi, wieczorem do łóżeczka nie dawaj bo ryk jak nie wiem :baffled: zaśnie tylko w łóżku swoim ze mną albo w naszym :eek: a potem dopiero ją przełożę do łóżeczka, ale jak się tylko zorientuje to płacz. Może nie ma tyle miejsca w łóżeczku ile chce mieć... już nie wiem:sorry:
 
cześćdziewczyny

Kasia, ten pobieraczek działa tak że przez 10 dni "testujesz" za darmo, a po 10 dniach automatycznie przedłuża się umowa i każą płacić. Nie przedłuża się jeżeli pisemnie zrezygnujesz.

Tu przekajam info ze strony głównej pobieraczka
Informacja dla klientów
Podczas 10-dniowego darmowego okresu próbnego przysługuje prawo do pisemnego wypowiedzenia zamówienia (fax, email itp.). Po upływie 10-dniowego okresu próbnego ważność umowy od 3 miesięcy i koszt od 7,90 PLN miesięcznie.

Myślisz, że pisemnie czyt przez meila można zrezygnować???? Wczoraj w meilu prosiłam o usunięcie mego konta na tej stronie może uznają no chyba, że trzeba osobno pismo wysłać.
 
Witam i ja.

Noc przerąbana, czyzby zmiany w pogodzie, że wszystkie dzieci tak słabo spały?????? Kręcił się, popłakiwał, kopał i trwało to 1,5 godziny, wrrrrrrrrrrr:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Mai katar przechodzi , a jestem chyba w najgorszym stadium kataru a mały dziś zaczął kichać:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Asiek Adaś spi od 3 m-cy bez szczebelek, ale my mamy takie łóżeczko z którego robi sie łózko ( a teraz szkoda) bo bym chciała taka kanape jak Anetasa, no ale przeboleję, Maja się na nim wyspała do 3 roku życia to i Adaśko też. Kupimy dopiero cos na nowa chałupę, no chyba że potrwa to jeszcze z 10 lat.:sorry:

Anetasa kanapa ekstra i tania.

marysiapysia23 każdy juz wie kim jestes

Mój mały woła siku i kupę.:tak::tak::tak::-)

Pogoda do bani a dzis Maję na tańce muszę zaprowadzić a potem na 5 urodziny mojej chrześnicy Lili.:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam. Do Kauflanda jednak nie poszliśmy, bo pogoda w kratkę. Maciuś się wyhasał z kolegą (troszkę starszym). Ten chłopiec ma 1,5 miesięczną siostrę, która ma już 2 zęby :szok::szok::szok::szok:

Maciuś powoli zasypia. Woła mnie, ale jak tylko wchodzę do pokoju, to chce wyjść z łóżeczka. Liczę, że zaraz zaśnie sam.:-p:sorry:
 
Do góry