reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

D czyta jakieś forum raz na tydzień albo i rzadziej(coś związanego z elektrownią wiatrową) ale nie udziela sie tam:no:no i tam piszą tylko o tych sprawach technicznych a na tydzień mają zapisane tlko 3-4 strony:szok::tak:nie tak jak my piszemy że w ciągu 1 wieczora potrafimy nastukac 20 stron:tak::-D
 
reklama
Kasia, to tak jak mój. Tylko czyta. Może ze 3 posty napisał :-D Wariat :-p

To polewam dalej
2ih2iqd.jpg
 
a czemu wg hrudzi J to forum jest chore? to chyba bardziej my:-D:-D:-Djak mowi maz majandry:-D:-D
moj P kiedys spytal, czy jest formu dla facetow, ale jak mu powiedizlalm, ze wtdy by musial klikac i klikac to sie zniechecil, bo on nie lubi pisac na klawiaturze i robi to bardzo powoli:-D
Nauczylby sie:-p:tak:
Ja przerzucialam sie na RUM..jamajski Rum...czyli jakies reagee powinno byc:-p:-)he???
 
jaka impreza :-D ale bym się napiła ale pustki w realu...

Ja P nie dopuszczam do kompa, więc na żadnym forum nie siedzi :-D Zresztą dla niego "wirtualne" znajomości to nie znajomości.
 
O Hrudzia Twoje leki mi jak najbardziej pasują:-D
A co do tematu znajomych Donkat to moja siostra chowa część zabawek Szymkowi i po np 2 tygodniach mu je oddaje a te które miał przez ten czas chowa spowrotem bo twierdzi że tak mu się szybko przynajmniej nie znudzą:baffled: zastanawia mnie tylko fakt czemu Szymek który jest u mnie praktycznie co dziennie gdy nie pracuję chętnie bawi się Tuśki zabawkami zwłaszcza uwielbia krzesełko uczydełko z którego Tuśka namiętnie go zrzuca:zawstydzona/y: wogóle moja siostra ma podejście do zabawek trochę dziwne przynajmniej jak dla mnie twierdzi że nie warto ich zbyt wiele kupować bo lepiej żeby dziecko samodzielnie rozwijało swoją wypobraźnie:sorry2:
 
ja tez chowam niektor, ktore juz sie malej znudzily i po jakims czasie sa "jak nowe". uwazam, ze to dobra metoda, ale on tam mial prawie nic!!!

dobra, juz sie wygadalam na ten temat, nie bede was meczyc;-)

pijemy!!:-):tak:
 
reklama
Do góry