reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
:no::no::no: bo jak pisałam nie mam możliwości na razie wyskoczyc do większego marketu a na moje pytanie ile kosztuje w sklepie mi nie odpowiedziłaś:sorry2::no::no::no::-:)-:)-(:-(

ale mi pojechalas:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:jak babcie kocham, nie pamietam pytania:-D
moj byl w promocji z 4 filtrami i kosztowal ok.43zl. warto jest kupic z filtrami, bo one potem sporo kosztuja
 
a czemu wg hrudzi J to forum jest chore? to chyba bardziej my:-D:-D:-Djak mowi maz majandry:-D:-D
moj P kiedys spytal, czy jest formu dla facetow, ale jak mu powiedizlalm, ze wtdy by musial klikac i klikac to sie zniechecil, bo on nie lubi pisac na klawiaturze i robi to bardzo powoli:-D
 
Donkat dla Twoich znajomch nadałby się niemowlak w wieku 15 lat :sorry2: odchowany i taki który miałby ich głęboko w czterech literach :dry: bo rodzice z nich niesamowici. Nie mówie, że ja jestem idelana, ale człowiek powinien wiedzieć na co się decyduje planując potomstwo :tak:

Dziś u mamy Kuba wynalazł sobie zabawki w postaci spinaczy do wieszania prania :-D
 
Mój R ma własne forum :tak: ale takie, na którym więcej czyta niż pisze bo w ogóle się nie udziela. To forum jakieś o programach czy cos takiego:dry:
 
reklama
Do góry