reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Hruda jeszcze nie byłam w PUPie :/ i kajam się u Waszych stóp bo ja mam siebie dość z tym lenistwem.

A nie pisałam Wam ugadalismy się z R że zostanę z Kubusiem w domu do trzeciego roku życia :D i to jest dla mnie miód na moje serce!!!!!!

Hruda ale niespodzianka!!!!!! :) Gratulacje i mogę jedynie pozazdrościć takiej wycieczki!!!!
 
reklama
Gagulec dresik suuper i w takiej cenie - jak ja kocham allegro:-):-):-):-)

Hruda no cóż nie da się ukryć że cholernie Ci ZAZDROSZCE- Bosko:-D:-D:-D

Kasiu to świetnie że zostaniesz z Kubą w domku widzę, że Ci na tym bardzo zależy:tak:


Poszalałam strasznie w tym miesiącu i miałam już nic kasy nie wydawać a tu wczoraj dostałam tel z Castoramy (ja tam pracuje) że mają dla mnie przecenione panele z 46zl za m2 na 10zl:szok::szok: no i kolejny nie zaplanowany wydatek... ale opłacało się:-)
jak dobrze tam pracować miesiąc temu kupiłam wannę narożnikową za 100zl :-)
 
Hruda- huuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaAle masz superową niespodziankę:)))))))))))))))))))))))))))))))))asiek1000 , Agulka- ja też z tego wzgledu uwielbiam allegro- bo idzie wynaleźć super rzeczy za śmieszne pieniadze!!!!!!!!! Ubolewam tylko nad tym, że nie mam kiedy "grzebać" po necie i wyszukiwać tych okazji:((((Kasiu, fajnie, że możecie pozwolić sobie na pozostanie z Kubusiem w domku.
 
Witam o poranku z pracy! Lecę podczytać co się u Was wczoraj ddziało bo mi minął dzień szybciutko i nawet nie miałam czasu do Was zajrzeć:zawstydzona/y: ale dziś obiecuję poprawę będę cały dzień. Wiadomo do 22 bo w pracy:-D
 
No podczytałam i mogę odpisać:-)

wszystkie maskotki uwielbia przytula je caluje itp
kupiłam jej lalkę "szmaciankę" i nią się bawi ale takie typowe bobaski to omija z daleka ewidentnie widać jak się ich boi :baffled:

Tuśka uwielbia lalki wszystki (aż 3:-D) narazie nazywane są dzidzia. Karmi je, lula w wózku i ostatnio próbuje malować moimi kosmetykami:crazy:

Hruda - nie pojadę do Edzia w sobotę, ciąża jest zagrożona.

Trzymam kciuki, dbaj o siebie kochana i uważaj na maleństwo:tak:

Anetasa gdzie jesteś, zasypało Was????
W Pepco są sliczne ciuchy dla maluchów, a kasę miałam prawie wyliczoną, bo bym wydała:rofl2:. Super dresiki dla chłopców naszych za 16 zł.:szok::tak::tak::tak:. Następnym razem;-):tak::-D kupię.

Oj zasypało zasypało i sypie dalej:crazy: zazdroszczę Ci tego pepco pamiętam że jak byłam jeszcze w ciąży to poszalałam w Prudniku w tym sklepie. Super ciuszki i naprawdę tanio:tak:

Oj kochane....musze sie wam pochwalic i ochlonac...bo piszcze z radosci normalnie jak moj Stasiek!!!! :-):-):-)Jeden dzien lez:-( a drugi taka euforia:-)...oj tak chyba mi jest pisane...:sorry:
J po przeprosinach i w ogole pitu- pitu zrobil mi/nam znow niepodzianke i..jedziemy na 2 rocznice slubu czyli za 2 tygodnie do...Toskanii, do Sienny. Bylam tam dawno temu i mnie zaczarowala. Opowiadalam J o niej i kiedys sie na nia napalilismy ze moze kiedys pojedziemy...Bierzemy auto z lotniska z Rzymu, jedziemy do Sienny, do hoteliku i...ach.:-):-):-) Stas zostanie tym razem u babci a my jedziemy na 4 dni! A mi sie w ciszy ( z oszczednosci) marzylo jakies spa w Gdansku z okazji rocznicy...a tu...ach:-):-):-)
Nuska - tak wiec wybacz kochana ale Edzio w przyszla sobote odpada...bo nie moge...lece do Toskanii:-):-p:-)...ach...normalnie nie wierze...:szok:

Oj kochana ale Ci zazdroszczę:tak: super niespodzianka a Ty tak narzekasz na tego swojego J jak by Ci przeszkadzał to ja chętnie przyjmę go na jakiś czas;-):-p

Widzę że wczoraj był dzień zakupowy. Ja również z Tuśką wczoraj sie wybrałam na łowy i poraz pierwszy nic małej nie kupiłam za to sobie kilka rzeczy:szok: udało mi się na wyprzedaży zkupić 2 super golfiki każdy za 15zł i sweterek taki ala kimonko za 20zł. Oprócz tego 3 staniki jak to ja mówię z mega wspomaganiem :-D i wyobrażcie sobie ja mam biust:-D narazie się odmeldowuję na inne wątki a potem muszę lecieć na zakupki:tak:
 
Dzien dobry
Umieram...tak mi sie chce spac a Stas juz o 6.30 mnie nawolywal...
Doti - chcialabym te domino drewniane...czy ty je sprzedajesz? jesli tak podaj prosze linka do twojej aukcji:-)
 
Nuska - tak wiec wybacz kochana ale Edzio w przyszla sobote odpada...bo nie moge...lece do Toskanii:-):-p:-)...ach...normalnie nie wierze...:szok:

Super :-) no i oczywiście rozumiem a "Edzio" poczeka a Ty leć i ciesz sie ile sie da . Przyda sie wam taki romantyzm we dwoje :-) a w jakąś sobotę jak wrócisz to się spotakmy z Edziem ;-) i opowiesz jak było
 
Dzien dobry
Umieram...tak mi sie chce spac a Stas juz o 6.30 mnie nawolywal...
Doti - chcialabym te domino drewniane...czy ty je sprzedajesz? jesli tak podaj prosze linka do twojej aukcji:-)

Hruda, przede wszystkim super niespodzianka :tak::tak:

Domina już niestety chyba nie ma,jak będę robiła zamówienie to sprawdzę i jeśli będzie to Ci zamówię.
 
Hrudzia , oj Hrudzia mężuś dowalił z tą niespodzianką, że gula mi skacze. I badzro dobrze, że bez Stasiulka.

U nas znów noc do bani, wrrrrrrrrrrrrrrr mały xle ostatnio sypia a my razem z nim.

U Was też tak strasznie, mroźno wieje wiatr???????
 
reklama
Anetasa hop hop co u Was????


Tygrysku cos wspominałaś o studiach i co idziesz? na jaki kierunek???




witam sie juz nie z ranka i potwierdzam ze siedzenie w domku to ciezka praca, przygotowanie posilków sprzatanie gotowanie nie ma czasu na nic
ale moze po tygodniu domenk będzie prawie czysty
ja wracam na studia ktore przerwalam tzn nie obroniłam pracy i teraz za karpo 2 latach musze powitarzac ostatni semestr obym sobie poradzila
 
Do góry