reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

U nas wieje jak w kieleckim, brrrrrrrrrrrrrrrrrrr............... mielismy iśc na spacerek , ale nie jestem przekonana.:no::no::no:

Ponawiam pytanie.:sorry2:

Co mozna dac tacie na 60 urodziny??????:-)???
 
reklama
Dziewczyny macie już jakieś plany na te wakacje????? chociaż jakieś znikome????? Chcieliśmy pojechać nad morze,ale nie mamy pojęcia jeszcze gdzie się wybrać.Może ktoś doradzi????
 
witam kobietki!!

nie nadrobie was, bo nie zdaze,a wy nie proznowalyscie;-)

nocke mielismy do bani. julitka ze 3godz nie spala, tylko co przysnela to sie budzila i pojekiwalal. nie z bolu raczej, tylko z tego, ze nie moze dalej usnac. jestem calal polamamna, bo ciagle musialalm byc na jednym boku, zeby jej dac reke, albo kiziac po pleckach. nad ranem jak usnelismy, to wtsalismy o 10.30:szok::szok: i dopieor teraz gwiazda usnela na drzemke:crazy:i znow sie wsyzstko powywracalo do gory nogami:-(co sie ustabilizuje jej spanie, to cos wyskoczyb i do nowa Polska Ludowa:-(

U nas wieje jak w kieleckim, brrrrrrrrrrrrrrrrrrr............... mielismy iśc na spacerek , ale nie jestem przekonana.:no::no::no:

no kochana, ztym kieleckim to nie do konca prawda, bo wczoraj u nas straaasznie wialo, a u mojej mamy ( wkieleckim wlansie) nie:-D

dzis tez niemilo i zimno na dworze. bylysmy troszke, ale wialo jak wsciekle, wiec wrocilysmy
 
Agulka, zdjecia dzieci sliczne:tak::-)

co do prezentu to....do jakiej kwoty? moze skorzana lub zwykla aktowke, saszetke? pali? to moze elegnacka zapalniczke lub paierosnice?
 
Tygrysku my nie myslimy o Poznaniu jako Poznaniu, tylko gdzieś bardzo blisko Poznania, bo samo miasto odpada, nie z dziećmi:no::no::no:. Anetasa by coś fajnego z placem zabawa czy cos koło tego znalazła:-D:tak::tak::tak: w końcu to jej klimaty:sorry2:
Też myślałam o jakimś wiejskim klimacie raczej

U nas wieje jak w kieleckim, brrrrrrrrrrrrrrrrrrr............... mielismy iśc na spacerek , ale nie jestem przekonana.:no::no::no:

Ponawiam pytanie.:sorry2:

Co mozna dac tacie na 60 urodziny??????:-)???
A może by tak rodzinna fotografię, taką duuużą, ładnie oprawioną. Masz rodzenstwo? Można się zrzucić.
Ale szkoda mi Hrudzi...
U nas ciąg dalszy kaszlu i glub.
No i po weekendzie traadycyjnie:crazy: Byłam wniedziele z rodzicami u mojej siostry w Poznaniu, poznałam jej chłopaka. Jestem zla na siebie,bo prawi nic gocia nie rozumiałam. Jednak jak nie używa się języka to zapomina się go. Poza tym on tak miękko przechodził z jednego słaowa w 2 i mówi z zaciśniętymi zębami. Do wielkanocy muszę potrenować.
 
Witajcie kochane...
dziekuje za kciukasy ale jednak kruszynka nie dala rady...ale bedzie czekac na Nas!:happy: Na swoj lepszy czas...
Dzis jescze jade do gina co by sprawdzic wszytsko u ustalic kiedy mozna zaczac staranka:-)
Czytam wszystko ale wybaczcie odpisywac nie mam sily i weny...Jeszcze raz dziekuje ze tak martwilyscie sie o mnie...o nas!:tak:
Jestem za Poznaniem! Ale bez mojego J - on i tak sie juz tu udzielal:baffled: i chyba nie bedzie mial odwagi ani ochoty bo on raczej nie skory do takich akcji towarzyskich.
 
reklama
Do góry