reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

No nie odmowilam sobie podsiąść do kompa, bo zostawilam wlaczony, ale tylko na chwilke, bo kupa roboty przede mną.
Los sie do mnie usmiechnal, bo znalazlam jeszcze jedne czyste majtki :-D

Mam zaleglosci w forum, ale widze ze dzieciaczki chcą sobie pochorować :baffled:
Pozdrawiam dziewczyny i zmykam do sprzatania/rozpakowywania.

:-D:-D:-D:-D:-D o Ty szczęściaro;-);-);-) ale trzeba było jeszcze troszkę pochodzić bez mąż by się ucieszył ze aż tak się za nim z tęskniłaś ;-);-);-)
Miłego sprzątania układania i oby jak najszybciej Ci poszło bo wtedy będziesz miała czas się spotkać z nami.
 
reklama
etka dzięki za NK. Adasiowi zaczyna coś widac w buźce, taka maleńka biała kropeczka jak główka od szpilki. Myslę, że to ząbek.
U nas też mały dziś spał tylko raz 1 godzinkę, ale przed 19 już padł. Więc pobudka będzie gdzieś około 4 rano.
Carioca gratuluję znalezienia czystych majtek
 
ja równiez dziękuje wszystkim za zaproszenia na NK.Nie będe wymieniać komu dziękuje bo:
1) dostalam sziś ich bardzo dużo
2) niewiem jeszcze kto jest kto,
ale powoli do tego dochodze (po dzieciach):-D:-D:-D

Mati też dziś spal w ciągu dnia tylko 1 godzinke, nawet nie usnol na 1,5 godzinnym spacerze co się nigdy nie zdarza bo zawsze na spacerku spal:tak:a dziś nie:no:ale za to wieczorkiem bardzo szybko usnol( nie musialam go usypiać wystarczylo polożyc dać smoczka i spal:tak::tak:)
 
a moj mal poszedl dzis spac godzine pozniej a to dlatego, ze bylam z nim dzisiaj na imprezce u kolezanki (spotkalysmy sie w 4 razem z naszym malym przedszkolem :-D) i w drodze powrotnej piotrus po prostu zasnal.
lece czytac zaleglosci. maz dzisiaj w pracy to moze nadrobie wszystko
 
A moja Naomi naszczescie juz spi.Mam chwile wolna zeby poczytac co sie dziala w ciagu dnia na naszym forum.

Byla dzisiaj w sklepie i kupilam mojej dziewczynce takie sliczne biale buciki:tak:Jeszcze jak jej ubralam do nich sukieniusie to wygladala przecudnie.

Tylko moj biedny maz strasznie cierpi bo od jakiegos tygodnia strasznie boli go zab:sad::sad::sad:.Jak zadzwonil do szpitala gdzie mieli oddzial stomatologiczny i opisal o co mu chodzi to w sluchawce uslyszal "ale my panu nie mamy jak pomoc":angry::angry::angry::growl::growl::growl:Normalnie kpina.Czlowiek dzwoni z okropnym bolem,juz nawet najsilniejsze leki mu nie pomagaja.A co najlepsze w jakiejs przychodni gdzie poszedl go wyrwac to jak stomatolog obejrzal go to stwierdzil ze zab jest zdrowy i trzeba go wyleczyc.Tylko dlaczego jak mi maz go pokazal to on w srodku jest pusty i zostala tylko sama korona dookola.Ten gosciu chyba inny zab ogladal.

No to sie wyzalilam troche bo jak widze swojego meza tak cierpiacego to mnie strasznie to boli.
 
A jakie dane są potrzebne na tej liście? bo ja jestem chętna


Ja również życze wszystkim dzieciaczkom szybkiego do zdrowia:tak:



A u nas tez Mati jakos w nocy się budzi i ma peoblemy z zaśnięciem i ja za to wszystko oczywiście winie ząbki:-D

ja też nie potrafie zrozumieć tych ludzi co wyrzucają swoje maleństwa na smietniki albo katują tak że dzieci w cięzkim stanie trafiają do szpitala:-(mi się to w glowie nie mieśći jakmożna tak krzywdzić takie male dzieci one są przecież bezbronne i takie kochane:no:takich zwyrodnialców to bym chyba pozabijala:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

no nie chce tutaj pisac co ja bym takim ******* zrobila! :wściekła/y: jeszcze byscie mnie o sadyzm posadzily :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Proszę o mnie nie zapominać!

dobra, nie zapomnimy :sorry2:

Zuzka tez nie chce pic i to chyba nie chodzi o to ze z butelki (bo to wiadomo) ale nawet jak jej daje lyzeczka to nie chce pic ani herbatki ani soczku

u nas tez jest mega problem. przez jakis czas piotrus pil herbatki owocowe a teraz nie chce nawet tych. napije sie owszem ze szklanki, ale wtedy polowa jest na nim a tylko polowa w buzce.

nie chce go roztyc.

ale jak tu nie dac dziecku jesc... :dry:



A propos herbatek: ile nasze maluszki mogą wypijać ich dziennie? Bo Maciuś już dziś wypił 200 ml.:szok:

czytalam, ze nie wiecej niz 100ml dziennie

Majandra nie wiem ile dzieci moga,a ile powinny pic dziennie,ale moja Naomi pije bardzo duzo.Podaje jej taki sok zageszczony dla dzieci od 4 miesiaca i ona potrafi wypic mi kilka butelek o pojemnosci 250ml.W nocy potrafi wypic takich 2,a nawet 3.

czytalam, ze jak dziecko ma 7 miesiecy to moze wypic 80ml soku, jak 8 to 90ml itd.

majandra
ona zaczela szybciej rodzic- naturalnie bez wywolywania ponoc miala za duzo wód... poród miała bardzo lekki i szybki... ale malutki miał 1 płucko niedorozwinięte.. ja myślę że to wina lekarz.. chodziła na usg 3d powinno pokazac ze jest za duzo wód... ciąże znosiła rewelacyjnie, już wszystko czekało w domku na niego... starali się o dziecko ponad 2 lata masakra tacy wspaniali ludzie i taka tragedia- jeszcze po porodzie położyli jej go na brzuszku............

ja bym chyba umarla razem z tym dzieciatkiem... straszne :-:)-:)-(
 
Kochane kobietki!
czy podajecie swoim dzieciaczkom żółtko? jeśli tak to jak je mam podawać. Moja córcia ma skończone już 7 miesięcy. jak wygląda u Was jadłospis w ciągu dnia?
 
Melduję się, że komputer i net już sprawne. Ale jestem taka padnięta, że mam nadzieję, iż mi wybaczycie, ale za modernizację listy wezmę się jutro. Gabids, a jakim cudem ty mi na niebiesko wyszłaś?:baffled:

U mnie Tymo też marudek i raz, dwa razy dziennie nie dopija mleczka, a przecież jednorazowo przygotowuję mu tylko 100 ml. Po prostu zaczyna jeździć sobie smoczkiem po dziąsłach i wypluwać:baffled: Nie kaszle, nie ma kataru więc oczywiście za winowajcę uznaję ząbkowanie. W przyszłym tygodniu wybierzemy się na szczepienie, to podpytam lekarki.

Co do herbatek to chętnie bym dawała Tymkowi ale on nie chce pić ani herbatek ani klarownych soczków. Jeśli już to tylko przecierowy wypije, tak jakby mu wodnista konsystencja przeszkadzała. Staram mu się nie dawać więcej niż 40-50 ml na raz i maksymalnie dwa razy dziennie.

Oki, uciekam, kochane babeczki, bo ledwo na oczy widzę. Do jutra!
 
reklama
Monia18 mi tesciowa powiedziala ze wystarczy zoltko ugotowac i jej rozgniesc.Ale mozesz je podawac z innymi rzeczami.Wejdz sobie w temat "gdy juz mleko nie wystarcza"tam dziewczyny podaja jak podawac rozne smakolyki i kiedy.
 
Do góry