reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

A u nas dzisiaj cały dzień pada a ja zrobiłam dzieciom spacerek za spacerkiem :tak:, najpierw po zakupy do Polo, potem do cioci i do koleżanki ale musieliśmy wejść do domu bo majka zaliczyła glebę w błoto :tak::-D
mam nadzieję że nie będzie efektów ubocznych takich mokrych wypraw :baffled:

dobranoc

czy jak chcę Wam wkleić fotki to tu czy jest jakiś specjalny wątek na to?
 
reklama
Majandra nie wiem ile dzieci moga,a ile powinny pic dziennie,ale moja Naomi pije bardzo duzo.Podaje jej taki sok zageszczony dla dzieci od 4 miesiaca i ona potrafi wypic mi kilka butelek o pojemnosci 250ml.W nocy potrafi wypic takich 2,a nawet 3.

Nie chcę pouczać,ale to za dużo. Jak chce jej się pic to powinna dostać wodę lub herbatkę. Gdzieś czytałam,że dziennie 150ml soczku+deserek owocowy (łącznie) Soczki są zdrowe,ale zamulają dziecku żołądek i później nie jest tak głodne.

odkad zaszlam w ciaze to placze jak bobr.
Ja w ciąży to bylam straszna beksa. Kiedyś popłakałam się,bo S powiedzial,że spali moją przytulankę:-D I zostalo mi tak. Wystarczy,że pomyslę o Matysku i już mam łzy w oczach.

a jakie soczki przecierowe dajecie maluchom?

Bobo Fruta, wszystkie z marchwią w roli głównej(dla ładnej cery);-)

monia- wprawdzie dziewczyny pisaly, zeby nie podawac z miesem ale nadal nie wiem dlaczego wiec podaje.
od jakiegos czasu ukladam jadlospis piotrka po swojemu a nie wg jakis tam poradnikow, bo co jeden to inny...

Nie podaje się żółtka i mięsa razem ponieważ to za duża dawka żelaza na raz.
Wszystkie gotowe schematy mają nam być pomocą,a nie obowiązkową rozpiską. Każde dziecko jest inne i to my cudowne mamy:-D wiemy co lubią, czego potrzebują nasze maluchy.


U mnie tak samo , ja tez jeszcze karmie piersia ,mialam juz dwie @ wczoraj pownnam byla dostac trzecia ale jeszcze nie przybyla;-)
Ja jeszcze nie miałam ani razu. Pewnie jak ze mnie chluśnie to odpłynę razem z nią:baffled:
Luandzia za co mam trzymać kciuki?;-)
 
A u nas dzisiaj cały dzień pada a ja zrobiłam dzieciom spacerek za spacerkiem :tak:, najpierw po zakupy do Polo, potem do cioci i do koleżanki ale musieliśmy wejść do domu bo majka zaliczyła glebę w błoto :tak::-D
mam nadzieję że nie będzie efektów ubocznych takich mokrych wypraw :baffled:

dobranoc

czy jak chcę Wam wkleić fotki to tu czy jest jakiś specjalny wątek na to?
Wklejaj tutaj.
 
No własnie wszystkie piszą że pierwsza@ jest bardziej obfita a u mnie już się skończyło to pewnie nie @ ale jak nie @ to co:szok::szok::szok:?

Ja tez mialam takie niby-@ ale okazalo sie ze zrobila mi sie jakas ziarnina na ranie po nacieciu i to przez to no ale to bylo 3 miesiace po porodzie

ja bym chyba umarla razem z tym dzieciatkiem... straszne :-:)-:)-(

Czlowiek moze bardzo duzo zniesc a czas (choc trywialnie to zabrzmi) na prawde leczy rany (tak ku pokrzepieniu chociaz po stracie dzieca trudno to zrozumiec)
 
:-DWitam z samego rańca
widze że wszystkie jeszcze śpicie mi niestety Mati od ponad godziny juz nie śpi- tyra po podlodze. Co chwile przeywa mi pisanie bo wchodzi na schody.:no:
no i zapomnialam co mialam pisać:-(
za oknem mgla więc chyba dziś będzie fajna pogoda- zbaczymy. A nocka zaś z pobudkami- dalam już dziś w nocy malemu Ibum bo wydaje mi się że to przez zębole:tak:

ide zaparze se FIGURE 1 i zjem jakiś jogurt na śniadanko:-D
 
widze że nadal nikogo niema:-( ale z was spiochy:-D
ide więc porobić troche porządków no i wkońcu może wyprasuje tą sterte prania w koszu:tak:a tak mi sie nie chce od samego rana już mam lenia:zawstydzona/y:

Ok ide uspać Mateuszka i zabieram się do roboty:crazy:
 
hejka monia nie tylko ty masz w domku rannego ptaszka, ja mam 2 i nie ma się zmiłuj że niedziela trzeba wstać
a my czekamy na brata B bo zabiera Szymka na weekend a ja odwioze małą do mamy i do pracy
 
reklama
Tygrysek my też mamy 2 rannych ptaszków i też nieważne czy to sobota, niedziela czy sroda zawsze rano trza prędko wstać:tak:
 
Do góry