reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Witam kochane
Xeone ja tu zaglądam i tak sobie myślałam że urodziłaś szukam jakiejś informacji a tu cisza za to mamy rozdwojoną mamusie AsiuKC GRATULUJĘ. A ja obstawiałam Ciebie w końcu już jesteś po terminie. Czekam na informacje po dzisiejszej wizycie może będą jakieś pocieszające.
Skoro już końcówka listy rodzi to ja tu naprawdę zostanę sama:-:)-:)-(

KAti ale miałaś przygody :-):-) pamietaj to na szczęście;-);-)

Atruviell
cały czas trzymam kciuki zebyś już dzis przytuliła Tymka
 
reklama
Atruviel, moj synek miezryl okolo 50 cm, czyli mozesz spokojnie wpisac 50 w tabelke :)

Czekam na polozna i osobe znana jako health visitor.. Juz mam dosc tych 'odwiedzin'.

pozdrawiam wszystkich, no i oczywiscie gratulacje dla Asi
 
Witam dostała sms od Atruviell
Zostaje w szpitalu ma rodzić naturalnie dziś dostała oxytocynę ale jak narazie pisze że nic sie nie dzieje.
Atruviell trzymamy kciuki żebyś jeszcze dziś tuliła maluszka.

Halo? a tu jeszcze wogóle ktoś zagląda czy zostałam sama:confused::-:)-(

Czy są jeszcze jakieś wrześniówki 2 w 1 oprócz mnie?

 
Nuśka nie martw się, ja to chyba urodze dopiero w październiku więc i ty pewnie mnie przegonisz. Powoli zaczynam sie zastanawiać czy ten mój mały urwis wogole zamierza wyjsc do nas :-).

Ja dzisiaj wybłagałam jeszcze samochód od M i od rana jeżdżę. Byłam u lekarza po zwolnienie, odwiedziłam koleżankę, zrobiłam zapas zakupów (gdybym jednak urodziła w najbliższych dniach) i za chwile jadę na ktg. Ciekawe czy wyjdą jakieś skurcze?

Ciekawe jak i kiedy Atruviell urodzi? Mam nadzieję, że nie będzie sie bardzo męczyła. No i tak sie zastanawiam co z Ruda-Izą? Może ma już Omarka przy sobie?
 
Są są ale ich już mało. Ja nadal 2 w 1 i sie nie zapowiada na jakieś szybkie rozwiązanie choć termin miną wczoraj. Jutro idę do ginka na wizytę zobaczymy jaka decyzja zapadnie.
 
O jednak ktoś jeszcze został:-) bo ja już poczułam się samotna:-( i tak pewnie będę ostatnia już nawet październik się rozdwaja.

Xeone nie będzie tak źle zobacz wczoraj AsiaKc pisała że u niej nic się nie dzieje a dziś jest już mamusią może i u Ciebie tak będzie w końcu Tobie i Agacis się już to należy termin już minął.
Wiecie co......... zaglądam na naszą listę i doszłam do wniosku że jeszcze żadna wrześniówka nie urodziła w wyznaczonym terminie albo przed albo po ale ani jedna w wyznaczonym.
 
Ja dzisiaj wybłagałam jeszcze samochód od M i od rana jeżdżę. Byłam u lekarza po zwolnienie, odwiedziłam koleżankę, zrobiłam zapas zakupów (gdybym jednak urodziła w najbliższych dniach) i za chwile jadę na ktg. Ciekawe czy wyjdą jakieś skurcze

Oby coś się już u Ciebie zaczęło naprawdę Ci tego życzę bo to czekanie jest straszne mi co prawda pokazuje jeszcze 3 dni i już bym chciała żeby coś się zaczęło a jak pomyślę że to może jeszcze potrwać 2 tyg to jestem przerażona:szok::szok:.
Czekam na wieści po KTG?
 
reklama
Nuśka to Ty masz szansę zostac tą jedyną, która urodzi w terminie :-). U mnie chyba mój tata najbardziej świruje z powodu naszego poślizgu. Mama opowiadała, że nie usiedzi nawet chwili, tylko mówi o Patryczku i sam nie wie co ze sobą zrobić.
A tak w ogóle to jak sobie teraz tak pomyślałam o tym porodzie i że w każdej chwili może sie zacząć to dalej jest to dla mnie takie nierzeczywiste. Nie potrafię sobie wyobrazić, że już za chwile będę mieć swojego synka. To takie strasznie dziwne....
 
Do góry