reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Maraniko wlasnie mialam Ci to samo napisac hehe ten sam dzien nam sie szykuje hehe chociaz ja mam przecucie,ze dzidzia wczesniej sie urodzi ale czas pokaze hehe a jak duze jest juz Twoje malenstwo? moje mierzy ok 9cm od glowki do pupci :) jak ostatnio widzialam dzidzie na usg to az mi lezki z radosci i z dumy polecialy jak widzialam jak malenstwo pieknie macha raczkami i paluszka w buzi ssie :-)
a tak w ogole to skad jestes i gdzie zamierzasz rodzic. ja najprawdopodobniej w wawie

vb1Vp1.png
 
reklama
No ja ostatnio widziałam maluszka 3 tygodnie temu i miał 6 cm od pupci do czubka głowy. Teraz idę na kolejną wizytę za tydzień i mam nadzieję, że już ładnie podrósł, bo brzuszka jakoś u mnie nie widać póki co... a jestem z Gdyni i póki co zamierzam rodzić w Pucku bądź w Gdańsku, w Gdyni są same lipne szpitale:-(
 
Kasia, skopiuj swoj suwaczek ( tableke) i wklej do podpisu. Nie bedziesz musiala jej za kazdym razem wklejac :) jezeli chcesz pomocy to jest temat 'linki mniej i bardziej potrzebne' u nas i tam znajdziesz pomoc z tym gdzie trzeba wejsc.. Poki co to po kolei :ustawienia (gorny lewy rog) , pozniej edytuj podpis i tam wklej skopiowany link do suwaczka :)

A w ogole to witam Cie serdecznie na wrzesniu :)

Dziewczyny..a ja sie martwie... Mam sluz taki jak przed @ zaraz.. boje sie ze zaczne plamic... leze caly czas w lozku no ale boje sie bardzo ze zrobia ze mna w razie czego to samo co z Cfc..czyli nic...
 
harsharani - no nie bagatelizuj tego... plamienia w II i III trymestrze są bodaj bardziej niebezpieczne niż w I... Nie ryzykuj, idź do lekarza, szpitala, nie wiem gdzie tam u Was się chodzi i nie odchodź póki Cię nie zbada lekarz z usg!!!
 
wiecie co? tylko ze tu jest ta sama sytuacja co u cfc, a boje sie ze im wiecej bede sie ruszac tym wiecej paracetamolu mi dadza i tym gorzej bede sie czula..
dzieki za troske... ja zostaje tutaj i nigdzie sie nie ruszam :)
 
majandra - przykro mi, nie pomoge Ci z ciśnieniem... znam tylko kawkę, no ale to odpada... choć wiem, że niektóre dziewczyny popijają słabą kawę czasami...
najlepiej zapytaj się gina...
ja w ogóle wyznaję zasadę, że jak mam jakieś wątpliwości, to od razu dzwonię do mojego ginka... Jakoś jeszcze nie ma mnie dość ;)
żegnam się z Wami dziewczynki, padam na pysio
dobranoc, papa
 
Harsharani dzieki za pomoc, wlasnie sie zastanawialam jak mam ten suwaczek wkleic na "stałe" :eek: mam nadzieje,ze mi sie udalo, zaraz sie okaze... :-p
a fakt faktem,ze nie mozesz tego bagatelizowac... powinnas od razu zadzwonic do lekarza i zapytac co sie dzieje...

Maraniko myslalam,ze moze tez jestes z okolicy wawy bo ja do tej pory nie zdecydowalam sie gdzie bede rodzic...
 
no i nie pokazal sie moj suwaczek... :wściekła/y: a probowalam wkleic tam w ustawieniach i edytuj profil... wklejam tam adres i pojawia mi sie jakis komunikat... :szok:
 
Majandra-ja też mam takie niskie ciśnienie na codzień, a w ciąży miałam normalne i położna się bardzo cieszyła, a ja wiedziałam,że to jest podwyższone :-D. Ale mi nie bardzo coś pomaga, za kawą nie przepadam, a w ciąży na sam jej zapach mnie mdli..
Harsharani-poczekaj, jak się zacznie coś poważniejszego to wtedy zasuwaj do szpitala i zeklnij ich tam na czym świat stoi,żeby Ci pomogli. A nie masz telefonu do swojej midwife? Może ona by coś wymyśliła, gdzie się udać najlepiej np.
Kasia-witaj na forum,fajnie,że widziałaś już swojego dzidziusia na USG. A nie zdradził płci?;-)
 
reklama
plci nie widzialam choc jestem strasznie ciekawa... wybieram sie niebawem na usg 4d i mialam poczekac do 20 tyg ale wlasnie tak sobie z moim ukochanym pomyslelismy,ze chyba nie wytrzymamy i w tym tyg pojedziemy...
a skoro dziecko ladnie widac ok.22 tyg wiec pomyslalm, zeby za ok 6 tyg pojechac ponownie... :tak:
 
Do góry