reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Hej kobietki!

Ciężko w pracy bez zaglądania do
netu w prywatnych celach. Przez to mam opoznienie w BB.
W pracy ciezkawo,bo czesto jestem sama na dwoch stanowiskach. Za tydIen jedziemy na szkolenie pod Gorzów.

W szkole O.K. ale Julitka póki co jeat rozkojarzona i już ma brak.pracy domowej...

Ale piekne cieple dni mamy ostanio,szkoda ze sie koncza.

Pozdrawiam wszystkie kobietki!

Napisze wiecej w weekend z tableta bo ztelefonu mi trudno.
 
Też napiszę w weekend bo w tygodniu na nic nie mam czasu:'( pracy mam bardzo dużo marzę już o tym aby skończył się wrzesień.Helenka poszła do pierwszej klasy , Zuzia ok tylko ma bardzo dużo zajęć i sama już nie wiem czy nie za dużo wzięła na siebie...właśnie skończyła robić zadanie i teraz czyta (codziennie muszę jej do zeszytu wpisywać ile minut czytała)
 
Witam babeczki!

Poniedziałek, a ja w domu. Fajooooowo! Wzięłam sobie dzień wolnego, bo zaczęliśmy malować meble z łazienki i eszcze inne sprawki mam zamiar pozałatwiać, przede wszystkim to mam zamiar troche odsapnąć. Jestem zmęczona ostatnim miesiącem w pracy.

Luandzia, ambitną masz córkę. Moja Julitka nie garnie się za bardzo do zajęć.

Póki co nie chce chodzić na basen. Cche spróbować z krate, ale z powodu remontu budynku zajęcia się jeszcze nie rozpoczęły. I to mi komplikuje moje plany, bo zapisałabym się do dentystki, gina itp itd ale przecież nie wiem które popołudnia będę miała wolne. No i czekam i czekam....

P.wymyślił mi prezent na imieniny-rolki! Wczoraj zakupiliśmy i już jestem po pierwszym podwórkowym treningu. Kiedyś byłam przeciwniczką rolek, dziwiłam się fascynacji Moni ;-) , ale chyba do nich dojrzałam.

Nie robiliśmy w tym roku urodzin dla dzieci, ale z tych rodzinnych Julitka była b. zadowolona.

Monia, szukasz pracy, jak nie pilnujesz Zosi?

Aguś, a Maja nadal tańczy? Przynajmniej ona jest zdeterminowana w swojej pasji :-) .

Pozdrawiam Was gorąco, mimo że za oknem zimno!
 
Witam
Donuś nie na razie nie szukam pracy na razie korzystam z wolności tego mi brakowało ;-)tego spokoju i luzu:tak:może w przyszłym roku o czymś pomyślę . A rolki super sprawa sama wiesz ja uwielbiam:-)o własnie może się dziś wybiorę bo nie jeżdziłam juz od czerwca:eek:
Mati z urodzin dla rodziny też zadowolony a raczej z tych kopert co dostał....:wściekła/y:a w piątek robimy urodziny dla kolegów i koleżanek pierwszy raz Mati bedzie miał.
Jeśli chodzi o zajęcia dodatkowe to Mati nadal gra w piłkę i to mu wystarczy
w sobotę my robiliśmy urodziny wczoraj byliśmy na odpuście i jesteśmy objedzeni az za bardzo ....
 
Hej kobietki!

Zabiegane jesteście, nic nie piszecie...

Ja też wszystko na biega. Od czwartku zaczną nam się zajęcia karate.
Julitka czyya lekturę Dr Dolittle. Oj, 140 srton na początek to bardzo dużo.

P.wraca z Hol. z samochodem :-)

Monia zazdroszczę Ci takiego czasowego oddechu. Na trochę byum tak chciała i potrzebowała.

Pozdrawiam i zachęcam do aktywności ;-)
 
Hejka wszystykim

U nas normalnie, Adasiowi spodobały się zajęcia z koszykówki i chętnie chodzi.
Maja nadal tańczy, juz zbieramy pieniążki na kolejny festival w wakacje, tym razem Chorwacja:tak:.

Donus jakie autko, jak tam malowanie mebli......... ja jestem równiez w trakcie metamorfozy naszego salonu...........:tak:

Pozdrawiam
 
Hej!

Pojadłam zimnych frytek i je teraz czuję w żołądku- człowiek stary, a głupi!

Aguś, my jesteśmy wierni fiatowi i tym razem jest to Croma. Bardzo fajnie si€ nim jeździ.

Mebli jeszcze wszystkuch nie umalowalam. W tym tyg.ostatnią szafkę muszę machnąć. A Ty co tam wymyśliłaś w salonie? Jakie teraz kolory?

Jak J.w pracy, wytrzymuje jeszcze?

Julitka po pietwszych zajeciach karate też była zadowolona. Zobaczymy jak będzie dalej.

Monia, robię postępy na rolkach ...

Milego weekendu!
 
Hej!



Aguś, my jesteśmy wierni fiatowi i tym razem jest to Croma. Bardzo fajnie si€ nim jeździ.
Bardzo fajne autko :tak:
i jak się nim jeżdzi?


Mebli jeszcze wszystkuch nie umalowalam. W tym tyg.ostatnią szafkę muszę machnąć. A Ty co tam wymyśliłaś w salonie? Jakie teraz kolory?

Na jasno........ kupiłam materiał o zmieniłam obicie krzeseł oraz ich kolor w ogóle na jasno salon zrobiłam
Jak J.w pracy, wytrzymuje jeszcze?

Raz jest dobrze a raz bardzo źle z naciskiem na te drugie:-( na początku listopada mają wylot na Wyspy Kanaryjskie ( chociaż tyle dobrego) na tydzień czasu z firmy. Przedstawiciele jako opiekunowie klientów, bo to niby wylot dla najlpeszych klientów.


Monia, robię postępy na rolkach ...
Ja wiosną mam zamiar sobie kupić i spróbować:tak:
Milego weekendu!

Witam ............. tylko ciekawe kogo:sorry:
U nas spoko, młody ciężki do nauki, ale jakoś idzie, nadal z koszykówki zadowolony:tak:. Ja siedze nadal w domku......... walczę z kretami........ ale przegrywam......... przylazł do nas na jeden kawałek trawnika i wykśc nie może, tylko go zabić, bo przepędzić się nie da, z każdej strony jak nie asfalt to kostka brukowa, juz nawet podpaliłam trawnik i d...pa ....... nadal jest :wściekła/y:

Pewnie ktoś tu zajrzy pod koiec roku więc życze wesołych świąt :-D
 
reklama
Wesołych świąt ;-) Zuzia z nauką nie ma problemów pozapisywala się na milion zajęć do tego różaniec codziennie Ale daje radę więc nic nie mówię za to Helena masakra ja wiedzie długo w pracy i nie wiem już do czego włożyć ręce.
 
Do góry