reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
hejka u nas też spoko :)
Oli się podoba nie ma zamiaru wracac ,pogoda im dopisuje,Mati juz za nią tęskni ale w poniedziałek juz powrot jakos przelecialo to ....
Agulka swietny występ Adasia
Donuś gratki dla Julitki
u nas ostatnimi dniami pogoda brzydka czekam aż się poprawi bo już jej mam dośc:wściekła/y:
 
Witam kobietki!

nie miałam ostatnio czasu, bo brałam udział w pomiarze ruchu drogowego.

Pogoda i u nas nieciekawa. Coś się już poprawia

Aguś,
zaraz obejrzę Twego tancerza :)

szykuje mi się kolejny bardzo pracowity weekend, ale biorąc pod uwagę cel, to warto :)

Dużo słonka i milego weekendu!!!!
 
Witam kobietki!

nie miałam ostatnio czasu, bo brałam udział w pomiarze ruchu drogowego.

Pogoda i u nas nieciekawa. Coś się już poprawia

Aguś,
zaraz obejrzę Twego tancerza :)

szykuje mi się kolejny bardzo pracowity weekend, ale biorąc pod uwagę cel, to warto :)

Dużo słonka i milego weekendu!!!!

Czyli??????????

u nas spoko, ponoć dziś 22 stopnie miao być, nawet przed chwilką w DDTVN mówili i pokazywali takie temperatury, a w realu co innego wrrrrrrrrrrrrr ledwo 12 stopni, mokro, zimno wrrrrrrrrrr

Dziś ostatnie zebranie u Adasia. Ostatnio olał wszystrko, zapomina, na niczym mu nie zalezy................. ma jedną odpowiedż: NIE JESTEM MAJĄ :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Witam,

jak wasze dzieciaki po Dniu dziecka, zadowolone?
Julitka zachwycona, bo kupiliśmy świnkę morską :-):-)

Monia, Ola wróciła?

Aguś, u nas ciepło, parno, niedawno lunęło i s[rontem pobiegłam do samochodu, bo szyby wszystkie miałam pootwierane, ponieważ wietrzymy koci smrodek-Julitka zamknęła w piatek wieczorem go w samochodzie i siedział bidulek do soobty do południa...:baffled::zawstydzona/y:

Cel prac: zeby było ładniej w domku i wokół.:-) Czy my się kiedyś obrobimy??????????????????????????????? Ciagle jest mnóstwo jakiś zajęć :crazy:

Dziś planuję skosić trawę, oby mi pogoda pozwoliła.

Aguś,
niezłą ma Adaś wymówkę :-D u mojje gwiazdy różnie bywa ze skupeiniem się. Najwięcej jej sie przypomina jak leży już w łózku...
 
DZIEŃ DOBRY w piękny kolejny słoneczny dzień:-):-):-)
Donuś tak Ola wróciła w poniedziałek zadowolona i opalona:tak:podobało jej sie bardzo na pytanie czy jeśli by miała jechac jeszcze raz powiedziała że tak ale jeszcze nie teraz:tak::-D
pogoda marzenie uwielbiam taką :)
jeśli chodzi o naukę to Mateusz sam od siebie mało kiedy sobie cos przypomni:no:zazwyczaj ja mu przypominam i odrabia lekcje z płaczem bo najchętniej zostawił by je na później bo jest dużo ważniejszych rzeczy do zrobienia przed.....
Donuś fajny prezent na dzień dziecka moi pewnie też by byli zachwycenia ale ja takich zwierzątek nie bardzo chce ...papugę ,kanarka to tak ale zadnej świnki,chomika ,szczura....ja Oli kupiłam książke następną częśc Magiczne Drzewo bo bardzo jej sie ta seria podoba a Mateuszowi recznik plażowy z Lewandowskim i poduszkę z Real Madryt oby dwoje zadowoleni:-):-)
w poniedziałek w szkole był festyn z okazji dnia dziecka i brałam udział z Matim w jakimś konkursie plastycznym i mamy 1 miejsce :-)
 
Witam w kolejny słoneczny dzień :)

wczoraj udało mi się skjosić trawke.
Narwałyśmy z Julitką mlecza dla świnki, zeby ususzyć na zime :-)- przybyło nam teraz obowiązków :-D:rofl2:. jeszcze musimy zapuścić trochę trawy na sianko:-D

Co planujecie na dłuższy weekend? My jutro wybieramy się na Święty Krzyż, bo juz zatęskniłam za moim stronami :-). Od razu moja siostra zabierze Julitkę do siebie i do niedzieli będziemy z P. mieć wolne ;-), t zn duuużo czasu na pracę w domu bez jeczenia: nudzi mi sie ;-)

Monia, gratuluję pierwszego miejsca!!

Miłego i słonecznego weekendu!!!
 
Ostatnia edycja:
Hej!

Widze, ze sie ,,duzo,, dzieje tu ostatnio.
Wlasnie zjadlam sniadsnko, obiadek sie robi i czekamy na Julitke bo w Boze Cialo zostala u brata a potem wziela ja do siebie siostra no i Julitka miala swietny dlugi weekend. A mnie sie juz teskni za malym lobuzem.

Pozdrowionka!
 
reklama
Hej!

Widze, ze sie ,,duzo,, dzieje tu ostatnio.
Wlasnie zjadlam sniadsnko, obiadek sie robi i czekamy na Julitke bo w Boze Cialo zostala u brata a potem wziela ja do siebie siostra no i Julitka miala swietny dlugi weekend. A mnie sie juz teskni za malym lobuzem.

Pozdrowionka!

to widać, bo jesteś tu w niedzilę:szok: Fajny weekend miła Julitka :tak:
My wczoraj odwiedziliśmy nasze morze........... tochę poopalialismy się a młody to nawet do ud do wody wchodizł masakraaaaaaaaaaaaa, zimna woda jak nie wiem co.
 
Do góry