reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Hej Kobietki!


kolejny słoneczny dzien :)

Jak podcięłam włosy to już nie muszę malować bo ładnie na całej głowie prześwitują moje i komponują się z resztką umalowanych. I o to mi chodziło, żeby je jak najdłużej oszczędzić przed farbami.

Justka, my nie zawsze robiliśmy sobie z P. preznety na święta ( z powodu kasy oczywiście). W tym roku P. sam wymyślił, co by chciał.
 
Witam o poranku! Zdycham dzisiaj bo @ przyjechała:sorry2: dobrze, ze dzis to przetrwam najgorsze w pracy;-) jutro rano chce szybko pojechac do lidla do Ząbkowic kupić młodej pościel;-)
Co do prezentu dla chłopa to ja mojemu zakupiłam ulubione perfumy, podkładkę pod laptopa i ładne kieliszki do nalewek;-) a na urodziny, które ma 1 stycznia mam schowany u mamy szlafrok:-)

Monia 100lat!!!!!!!!!!!!!! Wszystkiego naj naj kochana!!!!!!!!!:-)
 
Dzień dobry
Anetka, o czym reportaż? Niestety cała rodzinka w domu więc TV albo pod laptop mężusia albo bajki Omara. Adam jest na urlopie do końca świat a Omar z zapaleniem oskrzeli do końca roku w domu. My z Aśką też :) Fajnie miec takie wakacje.

Donuś pokaż się


Monia sto lat sto lat, urodzinowe buziole :*
 
Iza, poproszę Julitkę, zeby mi zrobiła fotkę. Co prawda dużo się nie zmieniło, ale chyba daaawno sie pkazywałam na BB i gdziekolwiek.

Anetka, naprawdę to Twój teśc??????Jejku, moim marzeniem jest mieć na podwórku jeża. Od dawna o tym marzę!! kiedyś nawet ogladałam w programie "Maja w ogrodzie" o mężczyźnie opiekującym się jeżami ( to Twój teść?), potem obejrzałam jego stronkę, ale nigdzie nie znalazłam info jak zdobyć jeża.
 
Monia, złozyłam Ci zyczenia na FB ale ich nie widzę, więc jeszcze raz: zdrówka, radości z domowych pociech i wspaniałych ludzi wokół!!!!!
 
reklama
Donuś naprawdę to mój teść;-) wiem, ze kupić można ale tylko te dziwne rasy jeży. Jeżeli chodzi o takiego normalnego to skoro marzysz o takim to nic prostszego. Nawet nie wiesz ile jeżorków jesienią potrzebuje pomocy, zwłaszcza te z drugiego miotu są zbyt małe aby udało im sie przertwać samodzielnie zimę. Właśnie o tej porze roku warto się rozejrzeć i poprostu adoptować takiego maluszka, ale tylko pod warunkiem, jeśli jest sam no i faktycznie to malusek czyli tak do 500g;-) wieksze jeże sobie same poradzą, a zabierać im wolność tylko dla chęci posiadania jeża to sama wiesz.... takiemu jezorkowi trzeba zapewnić odpowiednie warunki. Gdybyś chciała dowiedzieć sie wiecej to dziadek ma całe kompedium wiedzy na ten temat. Nawet na jesieni na facebuku wrzucał
 
Do góry