reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Anetka, wiem to wszystko, tylko: nie chcę kupować jeża za 600zł, bo tyle właśnie kosztują te inne rasy, a wokół mnie nie kręcą się jesienią jeże lesno-polne, zebym mogła go przygarnąć na podwórko i na tym właśnie polega mój problem :-(
 
reklama
Witam o poranku:-) jak tam zawirowanie świąteczne. Ja wczoraj wreszcie wylizałam łazienkę;-) i zrobiłam śledzie:tak: dzisiaj w pracy a wekend też pewnie w kuchni i przy sprzątaniu spedzę;-)
Donuś w takim razie uczulę dziadkę żeby pamiętał o Tobie:tak: do niego dzwonią ludzie z całej Polski. Jeśli sie trafi gdzieś w Twojej okolicy to będzie pamiętał, ze jest tam chętna do zaopiekowania sie jeżem:tak:
 
Witam.
Aneta ja na wariata dziś, bo J robi pożegnanie i przyjdzie 15 osób, dzieci sprzedałam do rodziców:tak: Wczoraj na szmacie i w kuchni, dziś za chwilkę na odkurzaczu i mopie i w kuchni, potem łeb musze umyć, młodą na tańce zawieźć a potem do rodziców.......

Miłego weekendu w garach i na szmacie życzę............ bo pewnie każda to będzie robić:baffled:
 
Witam kobietki!

ja dziś już po wigilii u Julitki. W sumie to powiem Wam, że to dobry pomysł, żeby zrobić z rodzicami, bo przynajmniej jest okazja, żeby sie rodzice poznali, a przeciez przed nami wspólne najblizsze kilka lat. Miło było, ciasno jak cholera, bo salę mają malutka, ale daliśmy radę. :-):-)

Anetka, ooo, ale by było fajnie! liczę na pamięć teścia :)

Aguś, to Ci się impreza szykuje!
 
Moje kochane wrześnióweczki ja z Omarem dziś wyjeżdżamy do rodziców pomóc trochę mamie przy przyjęciu imieninowym (pochorowała się na swoich wakacjach). Zatem życzę Wam radosnych, pogodnych i spokojnych Świąt. Niech Mikołaj będzie hojny dla Was, nie tylko dla dzieci. Do poczytania niedługo. Buziaki
 
Witam kobietki!!

Ciężki weekend za mną, ciągle coś miałam do zrobienia...

Dzis w pracy wigilia. Jutro wolne.
Nie będę więc miała już jak napisać, toteż:
Kobietki, aby święta minęły Wam miło i spokojnie wśród życzliwych osób, a nowy rok niech przyniesie te niespełnione i upragnione marzenia.
 
Witam

ja w pierwszej kolejności dziękuję za życzenia urodzinowe:) za świąteczne również:)
Ja również wszystkim życzę Wesołych ,spokojnych spędzonych w rodzinnym gronie świąt, dzieciątko aby wszystkich zadowoliło a na twarzy aby nie zabrakło uśmiechu,!!!!!!!!

Agulka jak tam po imprezie???
 
Ja również składam życzenia: duzo miłości, ciepła i rodzinnych Świąt

Monia imprezka udała się, z nami było 15 osób, najważniejsze że J czuł się bardzo fajnie, doceniony, stęskoniny już przez współpracowników a najlepsze to to , że szef w piątek jeszcze błagał go by został, a nawet jak sie nie uda mu gdzie indziej to może wrócić w każdej chwili............ J poczuł się cudnie doceniony i niezastąpiony ( choc nie ma ludzi nie zastąpionych)

Monia a jak Zosia
 
Witam sie i ja:-) dzisiaj w pracy i oczywiście urwanie głowy mam, ale przynajmniej czas szybko leci;-)

KOCHANE CHCIAŁAM WAM I WASZYM RODZINKOM ŻYCZYĆ ZDROWYCH, SPOKOJNYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT!!!!!!
 
reklama
Do góry