reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Witajcie, kobitki. Padam z nóg... Dzisiaj mój Tymi zapewnił mamusi niezłą jazdę... Już nie wyrabiałam... Co rusz to był głodny. Ledwie skończył całą butlę mleka to już zaczynał szukać i objadać swoje rączki. Czyżby zaczął się etap szybkiego wzrostu, ten z 3 tygodnia?

Bedismall - Tymi też ma zielonkawy katar, pediatra obiecała dać receptę na maść antybiotykową pod nosek i nie dała, a ja nie mogę się dodzwonić do przychodni:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. Jeśli chodzi o te krostki to poszperałam trochę w internecie i znalazłam sporo fotografii buziek z atopowym zapaleniem skóry i jedno z trądzikiem niemowlęcym. Sama już nie wiem, co ten mój Tymek ma, bo porównując z tymi zdjęciami z netu to bardziej to wygląda na atopowe zapalenie skóry niż na trądzik... Tylko jaki alergen byłby sprawca, skoro karmię małego Bebilonem Pepti? Być może uczulenie powoduje pleśń z ziemi kwiatowej (chyba pozbędę się mojego beniaminka) albo roztocza kurzu domowego (z tym już większy problem, bo co dziennie odkurzam a i tak pod meblami i pod ścianami zbierają "koty" kurzu). Nic więcej nie przychodzi mi do głowy, bo ubranka najmłodszego piorę w Loveli przy użyciu programu z podwójnym płukaniem. Natomiast nasze (tzn. męża, moje i Kuby) w Vizirze Sensitive albo Persilu Sensitive. Ale zauważyłam, że krostki stają się bardziej czerwone, jak maluch przytula się do czegoś policzkiem...

Mala-gorzatka - a ja słyszałam, że wręcz nie wolno stosować rumianku, bo jest wysoce alergizujący.

Xeone - nasi synkowie z kolei dzisiaj skończyli po trzy tygodnie:-D:-D:-D

KatiNJ - to masz super nocki z tym twoim małym śpioszkiem. Pozazdrościć.

Majandra - wszystkiego najlepszego z okazji dwumiesięcznicy!

Shinead - i dla twojego Olafka z okazji miesięcznicy:tak::tak::tak:.

Buuu, a od wczoraj w Kubę znowu wstąpił diabełek:no::no::no:. Nie daję rady z tą małą marudą... Wszystko jest na nie... Wyje z byle powodu... Nie mogę już tego słuchać...
 
Atruviell - rumianek moze ale nie musi wywolywac alergie :-)

Kurde chyba zadna z was nie myje jamy ustnej maluszkowi...czyli dziaselek ze tak powiem...a juz myslalam ze jestem jedna :-D troszke sie przerazilam bo slyszlam ze o te dziaselka trzeba tak dbac jak o zabki..juz nic z tego nie kumam
 
a ja się zasmuciłam, bo się okazało że nie uchroniłam Wiktorii przed choróbskiem dość dobrze, w nocy się okazało że mała pokasłuje identycznie jak Szymek, tawydzielina z nosa nie dała się usunąc i spłyneła do gardła i mała ma taki gardłowo-krtaniowy kaszel i nie wiem teraz co mam zrobic, czy od razu panika i doktor czy odczekac dzień i poobserwowac, ale sie strasznie boje bo to takie maleństwo.

na dodatek Szymek przez tą chorobe nie chodził do przedszkola i dzisiaj mi zrobił taka scene rano że on nie chce do przedszkola, a to wszystko przez B bo mu wczoraj o 21 zamiast jakiejś krótkiej bajki włączył autka i tak obaj się podniecali ze potem nie mógl mały zasnąć
 
Gdzie są nasze avatary???? Trzeba poprawić:baffled::baffled:

A my dostaliśmy antybiotyki zarówno dla Olki jak i dla Bartusia:-:)-:)-( A szczepienie niestety musimy przesunąć:no: Tylko nie wiem na jaki okres czy o tydzień czy o dwa???? Nie miałam takiej sytuacji więc może niektóre z Was wiedzą:eek::hmm:
 
A zapomniałam Wam napisać że założycielka naszego wątku czyli TOLKA23 jest w 3 miesiącu ciąży???? Nawet się nam nie pochwaliła:-:)-:)-( Gratulujemy Tolka:-)
 
reklama
Do góry