reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniówkowe mamy

Atruviell-nie wiem gdzie jest Hinckley.Ale lotniski East Midlands Nottingham znam.A co porabia twój brat jesli mozna wiedzieć?
 
reklama
Nuśka ja niestety też mam zgagę prawie po wszytskim ale wczoraj miałam taka straszną i to jeszcze z efektami specjalnymi (czyli z odbijaniem się). Nienawidze tego!!! Oj i tez najbardziej na świecie nie mogę sie doczekać aż przytulę swojego synka. Tak bardzo chcialabym go juz miec przy sobie a on jak na zlosc nie cce nas sluchac :-( Niegrzeczny maluszek ;-) Dodatkowo jak ogladam zdjecia naszych wrzesniowych maluszkow to jeszcze bardziej chce juz miec swojego.

Gabids nie przejmuj sie waga z usg - ponoc z reguly prawdziwa waga jest zupelnie inna. Moj maly w polowie 37 tygodnia wazyl wg usg 3500 ale lekarz powiedzial mi ze juz nie powinien wiele urosnac.

Atruviell az jestem ciekawa co to bedzie u ciebie jutro i jak wypadnie wizyta w szpitalu. W kazdym badz razie trzymam bardzo mocno kciuki i zycze Ci powodzenia Qrcze, ze tez tacy ludzie maja decydujacy glos i czesto przez swoje glupie zachowanie w stylu "nie, bo nie" narazaja innych.
 
Gabids - w Hinckley jest słynna na całą Europę fabryka motorów Triumph i brat tam pracuje. East Midlands to lotnisko z którego lata do Pragi (bo najbliżej nas), kiedy wraca do Polski i z powrotem. Hinckley jest całkiem niedaleko na południe od Nottingham, przynajmniej tak to wygląda na map24.pl :)

Xeone - niestety, wychodzi na to, że z mojego cesarskiego cięcia będą nici, bo mój doktor całkiem mnie olał. Miał mnie umówić na jutro na wizytę i zadzwonić, a dzięki Bogu prawie 21:00 i nawet łaskawie nie wysłał sms'a z wyjaśnieniami. Już mi się całkiem odechciało rodzić, a przynajmniej w tym szpitalu. Tylko ciekawe, jaki mam wybór?

Acha, byłabym zapomniała. Carioca jest z malutkim w szpitalu, bo oboje mają podwyższone CRP. Ale poza tym wszystko jest ok. Ma nadzieje, że już jutro wrócą do domku.
 
Witam po tym ciężkim dniu,panowie od okien dotarli w końcu o 14 i robili do 19, my z Lilką spędziliśmy prawie cały dzień u teściów, myślałam,że już tam padnę, Lilka nie zasnęła w obcym miejscu i marudziła okrutnie, mi żołądek znowu nawala,nie mogę wysiedzieć, a tu wróciliśmy do tego bałaganu i trzeba było się brać za robotę :confused2:. Teraz wreszcie skończyliśmy, Lili zasypia, a ja tak sobie myślę,że gdyby mnie wzięło w nocy to nie wiem, czy bym miała siłę urodzić...idę zaraz spać, jak tylko moja pociecha zaśnie.
Miłej nocy
 
Wiadomość z ostatniej chwili - właśnie dostałam sms'a od Shinead:

"Dzisiaj o godz. 13:13 urodził się mój synek, 4080g, 56 dl., 10 pkt apgar"

GRATULACJE, SHINEAD!!! SZYBKIEGO POWROTU DO DOMKU Z MALUSZKIEM!
 
Witam Witam!
Ja po wizycie. Ach ci lekarze to potrafia pocieszyc. Pocieszył mnie że jeszcze długo będę chodzic w ciazy. Nie wiedac oznak szybkiego rozwiąznaia. Założenie ma ze przenosze przynajmniej tak go zrozumiałam. Dzisiaj tak mnie zbadał że do tej pory mnie wszystko boli i ledwo moge zrobic siusiu. Niuni serduszko biło miarowo podłączł mnie do KTG i ok. A brzuch stawia mi sie okropnie. Przez to mam ciągle zgagę. łacze sie z wami w tym bólu dziewczyny.

Tak a propo wagi Gabids moja niunia w 36 miała tez troszkę ponad 3 kg a dzis w 39 ma 3,5 kg tak wiec bez obaw
 
Witam z rana, Mamuśki.
Dzisiaj przed 8:00 zadzwonił mój Doktor no i oczywiście tak jak myślałam, powtórzył tylko to co wczoraj wycedził mi ordynator (rany, facet w ogóle nie potrafi walczyć o swoje zdanie, ale to tak niestety na tym oddziale jest). Dzisiaj i w sobotę mam przychodzić na ktg na czczo, a w poniedziałek o 7:30 mam się już stawić na oddział. Wtedy będą mnie badać i decydować. Czyli z cesarskiego cięcia nici, chyba że wyjdzie coś nie tak podczas porodu. Qurcze, ja to mam pecha:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. Coś czuję, że tak miło i przyjemnie jak przy Kubie to już nie będzie. Byleby tylko szybciej było... Ja mogę cierpieć ale żeby tylko Tymuś urodził się zdrowiutki. Daj Boże...

Agacis - no to witam w Klubie, bo o ile nie urodzę do niedzieli, a na to się nie zanosi, to raczej też się "przeterminuję". Mam nadzieję, że się nie zaśmierdnę:tak::tak::tak:. Tak więc z naszej paczki 23-cio Wrześniowej zostałyśmy same, bo Shinead ma już swojego Olafka przy sobie. Trochę dziewczyn przed nami się nie odzywa, w zasadzie nikt poza Xeone, Rudą-Izą, Ainaheled i Igasią, nawet Bedismall umilkła, więc pewnie zostały już mamusiami a tylko milczą jak zaklęte.
 
Witam w dniu mojego terminu, oczywiście u mnie nadal nic, chyba faktycznie przed Bożym Narodzeniem nie urodze, akurat Staszek wtedy ponownie przylatuje, będzie,jak znalazł ;-). Całą noc nawalał mi żołądek, nie mogłam spac, a ja się co chwilę budziłam czy to już. Najgorsze jest to,że Lilkę urodziłam w terminie przez siebie wyliczonym (czyli tak,jakby dzisiaj) ale wszyscy mi wczesniej mówili, łącznie z moim lekarzem,że to jeszcze długo, spokojnie,nie ma się co denerwować itp, a teraz słysze od jakiś dwóch tygodni,że lada moment moge urodzić, a tymczasem okazuje się,że urodzę później niż Lilkę!I poco to całe gadanie!
Shinead-gratulacje!!Kawał chłopa z Twojego synka!
Atruviell-przerąbane masz z tymi lekarzami, a rozumiem,że już za późno,żeby zmieniać szpital.Może urodzisz sama, szybciutko i nie trzeba będzie cc i ich łaski?
Miłego dnia
 
reklama
Witam w dobrym chumorku:-)
Dzisiaj nareszcie udało mi się przespać nockę.Nie licząć przerw na siusiu(chyba z 10!)
No i jestem juz przeterminowana:-(.Ale chyba zaczyna coś sie dziać bo kiedy szykowałam małego do szkoły to poczułam jakąś spływającą galaretę.Było tego mało i bez barwny i domyslam sie że to czop.Pozatym nic.
Dzięki dziewczyny za pocieszenie ze badanie USG nie okeśla dokładnie wagi dzidziusia,ale ja czuje że znowu urodze duże dzieciątko.
Ainaheled-widze że nasze terminy prawie sie pokrywają- ja miałam na wczoraj.Moze zrobimy jakieś wyscigi?A dziewczyny nam podopingują;-)
 
Do góry