reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Witam z rańca:) U nas juz nie tak słonecznie, ale nawet dobrze bo juz mozna bylo zwariowac z tymi upałąmi. Tata pewnie przeznaczy czas na koszenie, a ja (jak to brzmi:-D) ide przygotowac banki bo facet przywiezie mleczko od krowy, ktore ma chyba 100% tluszczu i jak nadal bede wypijac 2 litry dziennie to sie w stolek nie zmieszcze:baffled:

Majandra super ze tak Ci sie wiedzie w pracy, dla mnie to jeszcze daleka droga, chyba ze cos mi znajda w tym urzedzie w ktorym jestem de facto po to zeby byc ubezpieczona bo do pracy poki co mi nie spieszno, mysle ze tak na zime wystartuje:happy2:

Hruda szczerze mowiac stanelam na tym jak Twoj J zjechal i byl w Pl. W kazdym razie dobrze ze sie uklada i Ty robisz to co chcesz, bo z tego co wyczytalam realizacja jakis powaznych planow zwiazanych z praca sie szykuje, tak? Gratuluje i oby tak dalej:tak:

Carioca przede wszystkim serdecznie gratulacje bo jakos nie bylo okazji;-)

Dziewczyny, czy na spotkanie forum wynajmowalyscie jakies pokoje? Jak bylo? Zreszta lece do tego watku...:-D
 
witam!!!

dzis taka spiaca pogoda, z enawet niunka zasnela na drzemke:szok:
ja mam przymanjmniej chwilke luzu:-)

dzis jest wiejskie zebranie w sparwie kalsyfikacji gruntow. wybierm sie z Jultika, bo P nie ma. ciekawe jak dlugo pobedziemy;-):happy2:

Jutro zjezdzaja moi na Air Show. idziemy an grilla. a mama zostanie caly tydzien:-):-)

chcialam dzis zebrac kalafiory i zamrozic, ale cos sie pogda chrzani.chyba zaraz lunie

wczoraj moje dziecko bylo caly dzien grzeczne:szok: nawet nie bylo ani ejdnej histerii:blink:

Ja po pierwszym dniu w pracy. Było nawet fajnie. Kasę i lotka mam już w 99% ;-) opanowane. Wczoraj na mojej zmianie byłyśmy 6 zł na plusie :baffled::-p:-D


Dziś 18 zł za dużo. :szok: Jak ja to zrobiłam, nie mam pojęcia :no::-p:sorry2:

eee, to pracodawca bedzie zadowolony:-)
uwazaj, bo Ci caly etat zaproponuje:-D


Spac przez te 700zł nie mogłam za wypalankę. I wymysliłam , że odbiorę wyniki cytologii od prywatnego lekarza i zapiszę się na NFZ na wizytę i niech z kasy mi ja zrobią. Kurna tyle kasy nie lezy na chodniku.

Nie wiem co się dzieje, ale dzis wstałam i na chwilke straciłam przytomność.......... a teraz mnie poty zalewają.

moze te zawroty i omdlenia z cisnienia? ja tak miewalam

czemu tak sie przejelas ta nadzerka? t zn cena?
przeciez nie musisz tego robic prywatnie. to ejst standrardowy zabieg na NFZ

Ja też nareszcie jestem albo i nawet w końcu jestem :tak:
Toż się rozpisałam,więc zmykam :dry:

jak an pisanie raz an pol roku, to i tak malo...:-D

Moj malz jutro wybywa do Holandii..

Stas ostanio grzeczniutki :szok::-)ale tfu tfu nie zapeszam:-pZ mowa tez ruszylo wiec...nie bedziemy swiecic oczami w zlobku hehehe:-D

czyli egazimy pozdawane? zdolny facet:tak:

:-D:-D:-D:-D
 
Witam, witam............ łeb mi pęka...............mały usnął a Maja robi jakąś koronę z liści, których jest juz sporo w parku:confused:

czemu tak sie przejelas ta nadzerka? t zn cena?
przeciez nie musisz tego robic prywatnie. to ejst standrardowy zabieg na NFZ
a przejęłam się, bo od 6 lat ani razu państwowo nie byłam u gina:baffled::tak:............... ale w poniedziałek idę się zarejestować, będę czekała 2 m-ce, ale co tam............:sorry2::sorry2::sorry2:

Dziś od 11 na naszym Zatorzu jest dla dzieci ożegnanie lata, zamki dmuchane itp..................... nie chciało mi się iść:no::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled: wiem, że dla moich maluchów byłaby to jakaś atrakcja................ lecz leń wygrał. A poza tym mały kichał mi wczoraj a dziś lekki stan podgorączkowy i smarkanie z nosa............. chyba zębole a może gdzieś go przewiało.................. piątki ani jednej jeszcze nie widać:no:

Wczoraj sie dowiedziałam, że moja bratowa jest w ciąży ( rok temu w paździrniku poroniła) , oby teraz się dobrze zawiązało.......... jest w 6 tyg.
 
Ostatnia edycja:
:-) Witam się i ja
U nas wszystko ok. Po mojej chorobie padło na dzidzię :-( zapalenie gardełka ma i kaszle strasznie... nie mam za bardzo czasu zeby wejść na neta, marudna chodzi i tylko "mama kocha" Widzę że niektóre "córki marnotrawne" :-D powróciły...
Agulka nawet nie wiem co to... :nerd: oświećcie mnie. a z tym omdleniem to może nie bagatelizuj... ostatnio chyba pisałaś że głowa cię bolała więc może lepiej się wybrać na badania??
 
Ale tu tłok :szok:ale nie ma co się dziwic bo niedziela i na dodatek piękna pogoda:tak:
my też zaraz zmykamy do mamy na odpust:-)
przed chwilą Mati miał brudną dupkę od kupki(lata w domu z gołą dupcią) więc stwierdziliśmy że musiał gdzies narobic:szok:sprawdzamy nocnik który stoi w pokoju-pusty, D obleciał całą górę w poszukiwaniu kupki na dywanie-nic nie znalazł, ja przeszukałam cały dół -nigdzie ani śladu:baffled:pytam się młodego gdzie zrobił kupkę to mama zrobi myju myju więc on szybko polciał na nocnik zrobił trochę kupki i wziął go i poleciał wrzucił zawartośc nocniczka do muszli więc podejrzewamy że może prędzej też tak zrobił:sorry2:tylko dziwi nas że nocnik czysty a jednak dupcia była brudna:dry:
 
Dzień dobry.
Jestem po weekendzie i jestem masakryczne zła- przyczyna- miedzy innymi @. inne przyczyny- ogół codziennych spraw.
Teraz umykam trochę pościemniać , ze od rana ciężko pracuję;-):sorry:
Miłego dnia
 
witam!!!

jest moja mama, wiec mam troche spokoju:-);-)

pewnie juz slyszalyscie, ze wczoraj zdarzyla sie u nas tragdeia:-( nie bede wspominac, ze cala te sytuacje widzielismy, bo bylismy pod lotniskeim.:-(oj, niemile zdarzenie i straszne uczucie widza:-(

przed tym wypadkeim pokaz byl bardzo fajny:tak:

cos ten radom jest pechopwy, bo 2 lata temu tez sie zdarzyl wypadek i pokazy zostaly odwoolane. w tym roku w sobote przeszkodizla pogoda, wiec tez odwolali, a wczoraj bylo piekne niebo, to nie zdazyli polatac:-(
nie dosc, ze gina ludzie, to ejscze miasto nie am okazji zarobic

pozniej przez 4 godz byly korki wszedzie, bo wszysy na raz odjezdzali

:-) Witam się i ja
U nas wszystko ok. Po mojej chorobie padło na dzidzię

zdrowka dla Wiktorii

my też zaraz zmykamy do mamy na odpust:-)
przed chwilą Mati miał brudną dupkę od kupki(lata w domu z gołą dupcią) więc stwierdziliśmy że musiał gdzies narobic:szok:sprawdzamy nocnik który stoi w pokoju-pusty, D obleciał całą górę w poszukiwaniu kupki na dywanie-nic nie znalazł, ja przeszukałam cały dół -nigdzie ani śladu:baffled:pytam się młodego gdzie zrobił kupkę to mama zrobi myju myju więc on szybko polciał na nocnik zrobił trochę kupki i wziął go i poleciał wrzucił zawartośc nocniczka do muszli więc podejrzewamy że może prędzej też tak zrobił:sorry2:tylko dziwi nas że nocnik czysty a jednak dupcia była brudna:dry:

czary - mary:-D:-D:-D:-D:rofl2:


dla Ciebie zwlaszcza w zlym samopoczuciu:-)
 
reklama
Hellllllllllllllo

U nas sielanka...................
Nie wiem o czym pisać............. cieszę się że Maja jutro w końcu do przedszkola tylko Adasiowi będzie dziwnie, że jej nie ma...........

Pogoda nawet fajna tylko zdradliwa, raz pali słonko a zaraz przeszywający zimny wiatr wieje...........

Nie wiem jak to będzie jak pierwszy raz zostawimy małego u rodziców jak bedizemy na weselu, on taki maminy sie stał................... już kilka dni J usypia dzieci/ kładzie a ja niby do Pani jakiejś idę, ale .. wczoraj jak było juz po dobranocce to mały : mamus do Pani nie idzie??????
 
Do góry