reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Nie, no nie... On zaczął teraz przy tym przeziębieniu. Nie umie się wysmarkać, więc wszystko spływało mu do gardła. Jak kaszlał to łykał to spowrotem,a jak się nazbierało to cofnęło mu się tak,że rzygał. A teraz chyba za dużo mięsa wziął na raz do połknięcia i mu się cofnęło

Moja siostra( ma dwoje dzieci często chorują na gardło niestety) i ona mi mówiła jak Igor był chory "nie zdziw się jak zwymiotuje bo dzieci często wymiotują tą flegmą właśnie tak jak piszesz"
 
Oglądałam dzisiaj polską komedię "Kup Teraz". Miała być super śmieszna,a ja w połowie wyłączyłam. 2 braci po pijaku wystawia swoje dziewczyny na AleGrosz(Allegro). Ale ja mam chyba inne poczycie humoru. Zauważyłam to na komediach w kinie. Zawsze się śmiałam nie tam gdzie większość sali:eek:
 
reklama
Tak juz sie wytarl.W sumie to nie byl wielki problem bo lakier na skorze sie nie trzyma.
 
Do góry