reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
witam w piekny sloneczny dzień:-):-):-):-)
ale mam w domu syf:wściekła/y:caly czas sprzątam ale jest jeszcze gorzej niż bylo:wściekła/y:
Hurdzia niezly ten kawal a ja nawet się nie kaplam że dzis prima aprimis:zawstydzona/y:myślalam że to twój J napisal:zawstydzona/y:no i moja mama też mi dziś zrobila kawal i dopiero jak weszlam na BB to przeczytalam że dziś 1 kwietnia:eek:a moja mama napisala mi smsa że 18lipca o godzinie 13 zamówila w kościele ślub no i ja do niej dzzwonilam i wcale się nie kaplam że ona mi zrobila żart:no::laugh2:teraz jak do niej zadzwonilam i powiedzialam że już wiem że to żart to śmiala się ze mnie jak glupia:nerd::-D
Cariocia super że z dzidzią wszystko ok:-)
Agulka szkoda takiej wypasionej wycieczki:-(a może jeszcze znajdzie się jakaś okazja więc glowa do góry:tak:
acha byliśmy już na spacerku z rowerami i tylko sie wkurzalam bo Ola nie chciala pedalowac i caly czas musialam ja albo pchac albo ciągnac no i druga ręką oczywiście pchalam rowerek z Mateuszem. Straszę Olę że jak nie nauczy się jeździć na rowerku to sprzedam go na allegro:-Dno i wogóle moja la nie chce wychodzic na dwór ona woli siedzieć w domu:szok::szok::szok:
dobra ide dalej sprzątać:crazy:bo okna się same nie umyją a balagan nie posprząta :no:a szkoda:-(;-)
 
Witam i ja. Padam na ryj. Maciuś dziś o 4:50 pobudkę mi zrobił i bez poduszki zasnąć nie chciał :wściekła/y::no:

Kochane, nie będzie mnie przez jakiś czas, bo już z niczym się nie wyrabiam.:no: Ale wrócę :tak: Może jakoś w wakacje.:sorry:
 
Agulka niedrogie ja myślę że warto:tak:
jak buszowałam po allegro to jak je zobaczyłam pomysłałam o Justynie:sorry: chyba o uszy mi się obiło, że szukała nie drogich:rofl2:

No i mały dopiero sie obudził , teraz to ani wyjść na spacer, bo obiad a potem na 16 Maje na tańce, więc wtedy zrobimy rundkę na powietrzu
 
Ostatnia edycja:
Justyna - a mocno zciachalas wloski Mateuszowi?:szok: Ja Staskowi zapuszczam - bedzie z niego Axl Rose hehehe
Nie znam szkla weneckiego (tylko lustra:-p:-D) ale brzmi pieknie:-):happy:
ja też miałam kiedyś myśl,ze zapuszczę mu włoski,ale on ma tak gęste,że nawet nie wytarły się po porodzie. Nie dałabym rady utrzymać ich w porządku, gdyby dał ładnie spłukać sobie główkęto ok,ale zawsze jest wojna,bo szkoda na to czasu. Ledwo go przechylę to on już na łokciach jest i wstaje. Te kieliczki to może nic szałowego, bo to taka miniaturka kieliszków do martini i każdy jest w innym kolorze,ale mają swój urok

u nas nadal piękna wiosenna pogoda jutro też się biorę za okna mam nadziję że pogoda mi nie spłata figla:confused2:

To Ty i fach fryzjerski masz opanowany:szok::-D na poważnie to ja bym się nie odważyła :no: aż strach pomyśleć jak moja potencjalna ofiara po takich zabiegach by wyglądała:szok:
ja za okna biorę się w tygodniu przed świętami,bo my mieszkamy na parterze i strasznie kurzy się od drogi,bo te traktory w te i spowrotem jeżdżą.
A fachu fryzjerskiego;-) nauczyłam się z musu. Ktoś musiał obcinać włosy mojemu bratu i jego kolegom na irokeza,bo to biedni punole byli:-D
jak buszowałam po allegro to jak je zobaczyłam pomysłałam o Justynie:sorry: chyba o uszy mi się obiło, że szukała nie drogich:rofl2:
o Ty moja kofaniutka, wrzuciałam tą aukcję do obserwowanych i zobaczę jak z kasą będzie. Tak,czy inaczej kupić muszę,bo chcę pozbyć się zimowych kurtek z szafy i boję się wynieść do piwnicy. Niby nie ma myszy,ale wolę nie mieć niespodzianki jesienią.
Kupiłam młodemu czapkę,a teraz śpi. Bez didi,bo matka nie dała. Wczoraj tak o 19 zdjęłam mu pampersi latał w body i rajstopkach. Zlał się i nawet nie zareagował. Pokazuję mu ,ze zrobił siusi, że fe!,że tak się nie robi i trzeba wołać na nocnik,ale w dupie to miał:-( Wkurza mnie,bo wie co się robi na nocniku i na kibelku, siedzi bez problemu,ale w nocniku pustka. Jakiś czas temu coś udalo się zrobić,a teraz nawet kropla nie wpadnie:wściekła/y:
Lecę ogarnąć trochę chałupkę,bo coś bruem zarstamy,a może być kontrola niespodziewana :-p
 
reklama
Do góry