reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Jak chcecie, to nie ja dziwnie się poczuję
Latem dostałam ofertę pracy z PUP, tą w biurze, co tak przeżywałam,że nie moglam jej przyjąć. Najechałyście na mnie,że nie potrafię się postawić S, wybronić swojego zdania,że ulegam S,że mało asertywna itd. Ok,ale kiedy identyczna sytuacja przytrafiła się Hrudzi to pocieszałyście ją i współczułyście. Przykro mi się zrobiło i tyle. I nie chodzi nawet o mnie,czy Hrudzię,bo tak po prostu wyszło,ale niektóre dziewczyny są inaczej traktowane. Pewnie wywoła to burzę mózgów,dlatego skasowałam częś posta i nie chciała napisać tego. Zapewne niektóre z nas miały podobne odczucia w innych sytuacjach
W zasadzie chciałabym żeby to przeszło bez komentarzy
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, ale Donkat nie chodzi o to, że nie zawsze odpisujecie, tylko, że nie odpowiadacie na jej pytania :sorry2: Wczoraj np. pytała Hrudzię o J. i co? I bez odpowiedzi została.
:baffled:Przeoczylam tego posta bo czytalam na szybkensa - mam kompa na spole z J...sorki Donkat:zawstydzona/y::-) A J wyjezdza chyba w przyszlym tygodniu...

Caly czas mylse o Atru...jak to nie mozna widziec co Tymkowi jest???:-:)szok:
Justyna - o co chodzi z ta 2? jaki dol? jakie przykrosci...:confused:
 
:baffled:Przeoczylam tego posta bo czytalam na szybkensa - mam kompa na spole z J...sorki Donkat:zawstydzona/y::-) A J wyjezdza chyba w przyszlym tygodniu...

Caly czas mylse o Atru...jak to nie mozna widziec co Tymkowi jest???:-:)szok:
Justyna - o co chodzi z ta 2? jaki dol? jakie przykrosci...:confused:
Taki program fajny był,a teraz będze jakiś muzyczny w którym będzie Kumka Olik, ten zaspół z Mogilna
Liczysz dni do wybycia?:-p
 
Jak chcecie, to nie ja dziwnie się poczuję
Latem dostałam ofertę pracy z PUP, tą w biurze, co tak przeżywałam,że nie moglam jej przyjąć. Najechałyście na mnie,że nie potrafię się postawić S, wybronić swojego zdania,że ulegam S,że mało asertywna itd. Ok,ale kiedy identyczna sytuacja przytrafiła się Hrudzi to pocieszałyście ją i współczułyście. Przykro mi się zrobiło i tyle. I nie chodzi nawet o mnie,czy Hrudzię,bo tak po prostu wyszło,ale niektóre dziewczyny są inaczej traktowane. Pewnie wywoła to burzę mózgów,dlatego skasowałam częś posta i nie chciała napisać tego. Zapewne niektóre z nas miały podobne odczucia w innych sytuacjach
W zasadzie chciałabym żeby to przeszło bez komentarzy
Wybacz Justyna, ale musze...Mysle ze gdybym napisala, gdyby tak bylo, ze to J mnie naklonil zebym zrezygnowala z tej pracy tez wszytskie Babony-feministki mowily zebym sie nie dala, nie zrezygnowala...ale ja NIE wspomnialam nic o tym ze J mnie zniechecal...wiec moze dlatego...
Km ide na faje bo sie zdenerwowalam...
 
reklama
Justyna czułam że chodzi o tą propozycję nawet myślę że masz do mnie żal o to że Ci napisałam ostatnio że szkoda że jej jednak nie wzięłaś i przepraszam jeśli Cię uraziłam ale napisałam co myślę podobnie odpisałam dzisiaj Hrudzi że uważam że na początek nie dostanie więcej i dobrze by było gdyby jednak chociaż spróbowała bo to zawsze jakaś praktyka i można szukać czegoś lepszego w między czasie bądź pomyśleć o swoim........ fakt że 138 zł zarobku zniechęca wierzę

I uważam że dobrze że napisałaś co czujesz po to jest właśnie forum żeby się wyżalić a nie dusić w sobie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry