reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Dzień dobry. Jak ja nie cierpię niedziel :crazy::crazy::crazy: To dzień qurwowania teściowej na cały świat, Mały siedzi z nami w czterech ścianach pokoiku i szału dostaje a na dokładkę pogoda do dupy- mam nadzieję ,ze po obiedzie się troszke przejaśni bo zwariujemy w mieszkaniu:baffled:
A z przyjemniejszych rzeczy- wczoraj spędziliśmy prawie cały dzionek na działeczce. M robił porządki wiosenne i miał pomocnika pełna gębą- Damian tak poważnie grabił liście ze aż miło patrzeć ( gorzej jak go ściągałam z ogrodu- bo miałam komplet do prania).

Witam. Mam kaca :szok::baffled::sorry2::zawstydzona/y::-p Byłam wczoraj u cioci na imieninach. Sama, bo imieniny późno były, więc nie chcieliśmy małemu dnia rozbijać. :no:
" U cioci, na imieninach, są goście i jest rodzina...."
 
Ostatnia edycja:
Impreza super:-), dobrze nawet ze nie wszyscy przyszli bo miejsca w pokoju by zabraklo:-), przebrania sie udaly:-), moze jutro dam fotki na zamknietym:-), dzis kac gigant:baffled:, z J o niebo lepiej( przeprosil mnie i przytulil w koncu:-)), a Stas wymiotuje:-(goraczki brak, :-)
do wieczora, dziekuje za kciukaski!:-)
 
HRUDZIA SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A seksik na przeprosiny był :zawstydzona/y:;-) ????????

Staś :confused2: hmmm co mu może być??? Nie zjadł nic co do tej pory nie jadł???? Może coś mu się chyciło żołądeczka???

Nie pisałam jaki miałam dziś erotyczny sen :nerd: śniło mi się, że jakiś facet się do mnie dobierał :rofl2: ja się budzę a ten cwaniak mój R jest na etapie zdejmowania mi majteczek :zawstydzona/y: .... reszty możecie się domyślać :-p:laugh2::eek:
 
Ostatnia edycja:
Impreza super:-), dobrze nawet ze nie wszyscy przyszli bo miejsca w pokoju by zabraklo:-), przebrania sie udaly:-), moze jutro dam fotki na zamknietym:-), dzis kac gigant:baffled:, z J o niebo lepiej( przeprosil mnie i przytulil w koncu:-)), a Stas wymiotuje:-(goraczki brak, :-)
do wieczora, dziekuje za kciukaski!:-)
Przewaga uśmieszków:-) aż miło popatrzeć na takiego posta ( i przeczytać)
 
HRUDZIA SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A seksik na przeprosiny był :zawstydzona/y:;-) ????????

Staś :confused2: hmmm co mu może być??? Nie zjadł nic co do tej pory nie jadł???? Może coś mu się chyciło żołądeczka????
Seksiku nie bylo...bo padlam i zasnelam snem pijaka:baffled::-p :-D
Sorki ze tak na szybko i nie odpisalam Wam...ale mamy jeszcze gosci i tak mi jakos nie wypada...dosatlismy rybke w akwarium - granatowego bojownika...i musimy ja oddac bo koty sie do niej dobieraja. Poza tym zestaw do przyrzadzania sushi, ekspresik do kawy i ramki na zdjecia...no i ja kwiaty!
A Stas jadl to co zwykle, nic nowego....ale nas tez mdli wiec to pewnie rotawirus:-(
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny
Hruda super że imprezka sie udała i dużo zdrówka dla Stasia
Atru strasznie się cieszę że znowu z nami jesteś :-)
Mnie łapie chyba jakaś deprecha wydaje mi się że ta ciąża skończy się jak ta pierwsza :-( wszystkie objaw ciążowe jakby mi minęły i obawiam się że ciąża obumarła i czeka mnie kolejny zabieg póki ci biorę duphaston 3x dziennie ale chyba to już nic nie pomoże ...
jak byłam w ciąży z Zuzią to równy miesiąc po poczęciu byłam już w szpitalu z powodu odwodnienia a teraz nic na początku trochę mnie mdliła ale teraz nic nie czuję
 
reklama
Luandzia głowa do góry!!!Pamietaj nie każda ciąża przebiega tak samo!!! Jak masz jakieś obawy może umów się na wizyte z usg
 
Do góry