reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Iza - czyli wszystko ok :-)

Dziewczyny, jesli bierzecie magnez - to jaki bierzecie, jaka jest jego nazwa, bo muszę sie dziś bujnąc do apteki po coś.
 
reklama
ja łykam mgb6 jest niedrogi, a polecałabym magnez z wit b6 bo wtedy lepiej się wchłania.
co do samochodu to jak go wczoraj szwagier picował to poprzestawiał, guziczek od gazu, a powinien byc na neutralnym i jak był zimny to rano zapaliłam tak a póxniej już słonko przygrzało i pojeździłam troszke i juz niechciał, B sie smiał ze mnie, a skąd ja miałam wiedziec o tym jak ja nic nie ruszam jak B ustawi.
w kompie były jakies zwarcia od kieszeni i dlatego mi się wieszał co chwile, a w cyfrzewygwizdało liste kanałów i muszę pojecha do kolegi ją uaktualnic.
poza tym nie mogę dużo chodzi wycieczka na Banie po szymonka do przedszkola i spowrotem to nielada wyczyn.
 
No witam się również w ten upalny dzionek:-)

U mnie dziś w nocy również pojawily się skurcze łydek:wściekła/y:W 3 trymestrze niestety wszystkim będą nam dokuczały:-(

Ja mam przepisane tabletki Sorbifer Durules bo niestety anemię dostałam:no: Nie pamiętam czy Wam pisalam że wyniki wyszły złe i glukoza ale po ponownym wypiciu glukozy wyszły już lepiej:tak:

A moja Olka nie daje mi żyć...nie mogę jej u nikogo zostawić bo woła albo mnie albo męża:sorry2: Nie wiem co się stało że taka przylepa się zrobiła:baffled: A być może przez zęby(piątki)????
 
Ja mam przepisane tabletki Sorbifer Durules bo niestety anemię dostałam:no: Nie pamiętam czy Wam pisalam że wyniki wyszły złe i glukoza ale po ponownym wypiciu glukozy wyszły już lepie
Sorbifer durules to poprostu żelazo ja też biorę musisz uważać na zaparcia bo jak się bierze zelazo to normalka:-(. W sumie wyniki mam takie w miarę ale lekarz kazał mi brać .
A co do magnezu to ja mam asmag ale z tego co widzę to co lekarz to inny lek (w sumie co to za różnica skoro to tylko magnez ) Carioca myślę że jak powiesz w aptece że chcesz magnez i jesteś w ciąży to tez Ci dobrze doradzą w końcu tam tez pracują specjaliści.
Tygrysku widzę że u Ciebie znajomosć auta tak jak u mnie jak mąż ustawi tak ja jeżdzę tez bym nie wiedziała że coś trzeba przestawiać:-) w sumie od czego mamy facetów no nie;-)
Majandra u mnie ze słodyczami podobnie żeby zjeść coś słodkiego to muszę mieć naprawdę ochotę.
aneczka7891 witaj wśród wrześniówek napisz coś więcej o sobie. Skąd jesteś jak tam maluszek (on czy ona) itd.....
 
Ja też zażywam Asmag,tak mi lekarz przepisał w ciąży z Lilką i tak zażywam teraz.
Nuśka-tak, wracam już do kraju, to już najwyższy czas, bo bez zaświadczenia lekarskiego mogę latać do 28 tygodnia, a jak tu zdobyc zaświadczenie,jak tu przyjmują Cię tylko midwife, czyli połozne?? Mój małżonek niestety tu zostaje,leci tylko nas odwieźć i za dwa dni wraca, przylatuje dopiero 10 września, termin mam na 18,mam nadzieję,że zdąży,żeby ze mną urodzić, śmieję się,że będe nogi zaciskać :-D. Ale wolimy,żeby pobył potem jak najdłużej z dzidzisuiem (przylatuje na miesiąc) niż wczesniej i czekał aż urodzę.
Etka-mojej Lili też idą piątki, cały czas pcha ręce do buzi, i nie bardzo chce jeść. A przylepa też się ostatnio zrobiła, ale myślę,że to dlatego,że ona wyczuwa,że coś się dzieje, tzn,że lecimy,że tatuś wyjedzie i zwłaszcza własnie do Staszka strasznie się przykleja ostatnio, a mi się serce kroji, bo to jest taka ukochana córeczka tatusia,oni się razem bawią, mają swoje tajemnice itp, i jak ich tu rozdzielić??:-(Ech, marna rzeczywistość..Im bliżej do wyjazdu tym bardziej parszywy humor mam, zamiast się cieszyć,że wracam.
 
Witajcie :D

Aneczka7891 Witaj wśród wrześniówek :)

Współczuję dziewczyny kłopotów finansowych. Myśmy się właśnie wygrzebali (a właściwie się wygrzebiemy jak przyjdzie pensja męża na pocz. lipca).

Co do magnezu biorę MAgneB6 jak majandra. Taki kazał mi lekarz - podobno lepiej się wchłania niż te bez wit b6.

Jeśłi macie twardnienia brzucha to polecam no-spę - nawet bez zalecenia lekarza możecie ją wziąć po wysiłku, jeśli brzuch się stawia! Jeśli tylko zdarza się to od czasu do czasu oczywiście. Jesli skurcze są częste i regularne to do lekarza marsz!

No i tyle sie nabylam... Mój syn właśnie wstaje!

Pozdrawiam Was i lokatorów brzuszkowych!!:-)
 
reklama
Dzięki dziewczyny za namiary na magnez, w końcu jednak postanwiłam zadzwonić do gina i zapytać czy mogę, bo w sumie też już biorę i kompleks witaminowy i tez ten Sorbifer, więc na wszelki wypadek niech sie wypowie. Ale go nie zastałam i dowiem się odpiero jutro. Dziś będę wcinać twaróg i gorzką czekoladę. A po tym Sorbiferze nie mam zaparć, tylko trzeba pamiętać żeby go brać na czczo min. 30 min przed pierwszym posiłkiem, bo inaczej strasznie goni :baffled: i jest, że się tak wyraże tak trochę na zielono, więc się Etko nie zdziw :dry:
 
Do góry