reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

A jeśli chodzi o ten placz - to może ząbek jakiś idzie? Powiem Ci że latem mój Stasio się budził około 23ciej przez jakiś czas z takim płaczem i wystraszony, jakby ktoś stanął koło łóżeczka i go przestraszył.
Zadne zeby. Pediatra obejrzala buzke i nic sie nie szykuje.
Czy możecie mi polecić jakąś spokojną, refleksyjną muzykę, najlepiej z kobiecym głosem?
Loreena McKennitt :-)
 
reklama
Majandra - jakiś powód musi być, powiesz czy taki ukiszony będzie smaczniejszy?;-)
Nuśka - foremki zakupiłam niedawno w realu w zwiazku z planem świątecznych wypiekow i juz dwa razy zostaly wykorzystane :-) Plasikowe, jest księżyc, gwiazdka, cos jakby kwiatek, misio, romb i serduszko. Kosztowały 6 ziko. A co do podejscia, lepiej teraz niz pozniej.
Agulka - no to zdrówko. Tez nie pilam takiej wodeczki, ale dziekuje, mam piwko :-)
 
Aha, zrobilismy te cynamonki. Trzy blachy nam wyszło! Bardzo smaczne, nie mialam cukru pudru wiec dalam zwykly, ale slabo sie rozpuscil. Mimo to cala rodzina chrupie. A Stasio nie mógł załapać o co kaman z tym ciastem, podziubał i chciał jeść, więc taki bardziej przeszkadzacz niż pomocnik z niego był :)
Kobieto! taki pomocnik,a Ty nie doceniłaś:-D

Tylko na chwilkę wleciałam,bo muszę umyć podlogę w pokoju i wyprasować,bo wczoraj byłam śmierdzący leń,a między 23,a 24 przyjedzie S. no i zamiast ruszyć się to:zawstydzona/y:muszę wtygodniu jeszcze raz cynamonki upiec:zawstydzona/y::zawstydzona/y: no cóż...
Majandra ja bardzo lubię Norah Jones, jak chcesz to wrzucę na pocztę.

O zamianie kapci gdy dziecko przekrzywia nóżkę to słyszałam tylko przypomniałam sobie o tym dopiero jak przeczytałam.
Może i ja sobie chlapnę? Na lepszgo powera:-p
Twaróg taki kaszaniasty wyszedł. Tzn. za dużo siły mam w łapach i za suchy się zrobił.
 
Donkat na sałatkach na 55str. podawałam 2 przepisy na zupy rybne.
Agulka koszulki tak zajebiste są,że zostawiłam baterie,bo się przydadzą,a koszulki zostawiłam na szmatki. Ciekawe jakie te kapcie będą
Czy wódka pasuje z kompotem brzoskwiniowym? Bo kurna soku nie mam żadnego
 
Agulka koszulki tak zajebiste są,że zostawiłam baterie,bo się przydadzą,a koszulki zostawiłam na szmatki. Ciekawe jakie te kapcie będą
Czy wódka pasuje z kompotem brzoskwiniowym? Bo kurna soku nie mam żadnego

to takie same przeznaczenie maja jak i u mnie:tak::tak::tak:

A co do wódki, to wszystko pasuje, ja popijałam nawet wodą z ogórków kiszonych i zagryzałam chlebem ze smalcem i ogórkami owymi
 
reklama
Ostatnia edycja:
Do góry